dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice

1 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łabędy

Łabędy,Gliwice

182 000 zł36 m² 5 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Polecam serdecznie dużą kawalerkę Z co miejskim położoną na IV piętrze budynku - łabędy, przy lesie. Budynek ocieplony, przyjemny, zadbany, wspólnota mieszkaniowa. Samo mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bereniki

Gliwice,śląskie

369 000 zł63 m² 5 852,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Witaj, szukasz przestronnego mieszkania w dobrym standardzie w którym możesz zamieszkać od zaraz? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Rozkładowe i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

2 700 zł81 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Apartament z balkonem i garażem Powierzchnia lokalu wynosi 81m2 Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Podłogi - parkiet dębowy. W kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marzanki

Śródmieście,Gliwice

1 800 zł36 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzanki. Klimatyczne, jasne, cichy i funkcjonalne mieszkanie po remoncie. Usytuowane w niskim budynku z cegły posadowionym w spokojnym i zielonym miejscu. Do dyspozycji najemcy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Sikornik,Gliwice

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w budynku "carrara" na ulicy Nowy Świat. Świetna lokalizacja (okol szpitala ginekologicznego), ścisłe centrum miasta, 10 minut piechotą na Starówkę. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Sośnica,Gliwice

199 000 zł43 m² 4 681,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku W sośnicy. Budynek ocieplony, z własnym parkingiem, klatka po remoncie, instalacje na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie Z balkonem na nowym osiedlu. Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w nowo oddanym do użytku budynku. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żerniki,Gliwice

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom Nowy, parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym zamkniętym.Może funkcjonować jako dom jednorodzinny lub dwurodzinny. Usytuowany wśród innych nowych domów i otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozielska

Gwardii Ludowej,Gliwice

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78mkw położone na os. Wojska Polskiego (gwardii Ludowej) Mieszkanie po remoncie kapitalnym, nikt w nim jeszcze nie zamieszkiwał. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

265 000 zł36 m² 7 314,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 36,23m2 + przynależna duża piwnica - cena do negocjacji. Zlokalizowane blisko Centrum Przesiadkowego. W okolicy również przedszkole, apteka, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

2 190 000 zł510 m² 4 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedania 3 piętrowy dom w Gliwicach. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 234,18 m 2. Dom bliźniak z zagospodarowanym poddaszem. Garaż wolnostojący. Duży ogród. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

1 935 000 zł2 500 m² 774 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 2500 m2. Doskonała inwestycja! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

640 000 zł168 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o pow.całkowitej 168 m2 z garażem.Dom składa się z dwóch kondygnacji każda 55 m2 oraz przyziemia o pow 57 m2. Dom zbudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pusta

Sośnica,Gliwice

280 000 zł48 m² 5 857,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam odświeżone, dobrze zlokalizowane, rozkładowe mieszkanie w ocieplonym bloku z lat 80-tych, piętro 2 z 4, w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Pustej/limanowskiego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czernego

Trynek,Gliwice

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe 37m2 Mieszkanie 37m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Ul. Czernego. Kuchnia umeblowana, z lodówką. Łazienka z wanną i pralką. Spokojna okolica, ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sośnica, ul. Przyszłości 38m2, przypisana piwnica, 2 piętro, dwa niezależne pokoje Balkon z widokiem na drzewa Ogrzewanie miejskie bez podzielników Bardzo zadbany blok i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kosmonautów

Łabędy,Gliwice

167 000 zł28 m² 6 031,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulną kawalerkę w bloku położonym nieopodal lasu w Łabędach. Mieszkanie zadbane, nie wymagające nakładów finansowych. Na ścianach tapety, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Beskidzka

Sośnica,Gliwice

138 000 zł28 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Beskidzkiej. Przytulne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z lat 50-tych, z cegły. Pow. 27,90 m2, 1 pokój, p. 2/2. C.o., c.w. z sieci miejskiej. Przed paroma laty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne M-3 w Gliwicach na wynajem Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku przy ul. Zimorodków w Gliwicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kozielska

Stare Gliwice,Gliwice

699 000 zł167 m² 4 185,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Do kupienia dwa pietra (I piętro i poddasze w budynku jednorodzinnym) w rewelacyjnej dzielnicy Stare Gliwice. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe oraz ogromny taras 63 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Inwalidów Wojennych

Śródmieście,Gliwice

800 zł25 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Oferuję pokój 25 m kw. - dla jednej lub dwóch osób - w mieszkaniu w kamienicy na 1 piętrze. Lokalizacja w samym centrum Gliwic na starówce obok Rynku. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

54,64 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 36,6 m 2 położony na parterze niskiego bloku w pobliżu ulicy Słowackiego w Gliwicach. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Ku Dołom

Wójtowa Wieś,Gliwice

7 800 zł423 m² 18,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wraz z zapleczem socjalnym, z rampą, a także własnym przyłączem prądu o dużej mocy. Kanalizacja miejska. Bardzo dobra komunikacja - 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

36,85 zł/m²54 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal który przez wiele lat funkcjonował jako piekarnia. Lokal o powierzchni 54m 2 usytuowany w budynku przy Nowym Świecie doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Wojska Polskiego,Gliwice

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Gagarina, w okolicach I Urzędu Skarbowego. Bardzo dobra lokalizacja, 10 minut piechotą do centrum, świetny wyjazd na dtś i autostradę A-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznikowa

Gliwice,śląskie

258 000 zł54 m² 4 822,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Poszukujesz mieszkania pod wynajem, a może szukasz przytulnego M4 z niskim czynszem w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz przestronnego i dobrze skomunikowanego mieszkania w Gliwicach ta oferta jest dla ciebie! Mieszkanie ulokowane przy ulicy Cichociemnych, w Gliwicach. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ostropa

Ostropa,Gliwice

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Gliwicach dzielnica Ostropa. Mieszkanie o powierzchni 46m2 mieści się na parterze ładnego dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zatorze

Zatorze,Gliwice

750 000 zł769 m² 975,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną w samym sercu Gliwic! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja z dobrym dojazdem bliskość obiektów rekreacyjnych Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łabędy

Łabędy,Gliwice

2 100 zł60 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna oferta. Duże, wygodne mieszkanie dwupokojowe W dobrym standardzie zlokalizowane W łabędach. Budynek po termomodernizacji, niski, kameralny Z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Szobiszowice,Gliwice

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajete! Witam, wynajme piekne, w pelni umeblowane i bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie w Szobiszowicach przy ul. Swietojanskiej 25a. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

3 200 zł58 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Górnych Wałów. Jedyny w swoim rodzaju, przestronny, klimatyzowany i unikatowy apartament. Usytuowany w stylowej kamienicy posadowionej w samym sercu miasta. Zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Góry Chełmskiej

Gliwice,śląskie

45 000 zł404 m² 111,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania ogródek działkowy o pow. 404 m2, znajdujący się w Gliwicach, są dwie bramy główne prowadzące do alei za stawami, z której prowadzą ścieżki do ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Gliwice

275 000 zł50 m² 5 523,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam serdecznie duże, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na X piętrze wieżowca na osiedlu kopernik. Budynek po termomodernizacji. Jest dodatkowe piętro XI komunikacyjno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Śródmieście,Gliwice

469 000 zł115 m² 4 061,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam serdecznie duże, wysokie, mieszczańskie mieszkanie położone na I piętrze przedwojennej kamienicy W śródmieściu, rejon jagiellońskiej/zabrskiej. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łabędy

Łabędy,Gliwice

167 000 zł31 m² 5 320,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz się usamodzielnić i szukasz Swojego pierwszego "M"? A może masz zaoszczędzone kilka groszy i chciałbyś/chciałabyś je zainwestować? Nowa cena 167 000 zł! Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

2 400 zł49 m² 49,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie komfortowy apartament dwupojowy Z balkonem położony W śrómieściu, blisko centrum, okolica sobieskiego, siemińskiego, kozielskiej. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 350 zł47 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronny, luksusowy apartament zlokalizowany w Gliwicach. Lokal położony jest na 2. piętrze nowego, świeżo oddanego do użytku bloku. W jego skład wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie na 9. piętrze 10. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale położone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2 usytuowane na parterze w kamienicy na Pl. Grunwaldzkim. Kamienica wybudowana w końcówce lat pięćdziesiątych z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł60 m² 49,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W centrum miasta, plac krakowski, politechnika Z balkonem, co miejskim, ciepłą wodą Z sieci I miejscem parkingowym. Apartament po kapitalnym remoncie,.