dowolna

Domy pod klucz Gliwice - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

589 000 zł60,31 m² 9 766,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom zamiast mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, przy ul. Zachodniej w Gliwicach, w dzielnicy Ostropa. Idealna alternatywa do mieszkania w centrum miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Ostatnie 3 domy! nowe domy z wiatą dwustanowiskową, zamknięte osiedle pod lasem! domy gotowe do odbioru i oddane do użytkowania! niepowtarzalne domy w zabudowie bliźniaczej, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Przedmiotem sprzedaży jest elegancki i zadbany dom w zabudowie szeregowej , skrajny segment, znajdujący się w Gliwicach, dzielnica Wilcze Gardło. Wilcze Gardło to unikalna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta na wyłączność tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalnym i biznesowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł90,85 m² 8 585,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł174 m² 4 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:878 m²

Dom wolnostojący w dzielnicy Bojków przy ul. Rolników - w trzeciej linii zabudowy. Podstawowe informacje: 2 kondygnacje, pow. 174 m2 (parter 89,00 m2, piętro 85 m2) pow. działki 878,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:53 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, skrajny położony w Gliwicach w dzielnicy Wilcze Gardło. Dom składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra, drugiego piętra i strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł135 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom szeregowy - 135 m | wysoki standard | spokojna, prestiżowa okolica. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł121 m² 7 347,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

3 etap - nowość 2026r - segment zewnętrzny rezerwacja dziś - zakup na wiosnę 2026r! Nieborowice - Segment zewnętrzny z garażem 121m2 , duża działka około 500m2! W cenie : rolety, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł121 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

3 etap - nowość 2026r - segment środkowy rezerwacja dziś - zakup na wiosnę 2026r! Nieborowice - Segment zewnętrzny z garażem 121m2 , duża działka około 300m2! W cenie : rolety, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ostatnie 2 domy! domy wolnostojące w Żernikach / gotowe do odbioru! Stan deweloperski podwyższony i oddane do użytkowania! Pełne zagospodarowanie osiedla! U nas dzień otwarty trwa przez.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99,23 m² 8 767,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Wyjątkowy wolnostojący dom W najbardziej prestiżowej I najbezpieczniejszej dzielnicy gliwic obrońców pokoju Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę zakupu wolnostojącego domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł90,85 m² 9 135,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł239,10 m² 7 904,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Tylko w naszej ofercie! Nowa- niższa cena! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego przy ulicy Szparagowej w Gliwicach. Ten niepowtarzalny dom, laureat nagrody Muratora za.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 222 zł290 m² 4 214,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Uwaga! Przyjedź, obejrzyj i zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż dom rodzinny o powierzchni 290 m2 na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1786 m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90,85 m² 8 255,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do dnia 31.05.2026r.-rabat 30 tyś.złotych. Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m. Na parterze budynku duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej działce - idealny do zamieszkania lub rozbudowy Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w pierwszej linii zabudowy, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł138 m² 12 681,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwic - przy ul. Śniadeckich. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesna architektura | 170 m | ogród bez sąsiada w widoku Cena: 1 690 000 zł | Powierzchnia: 170 m | Działka: 339 m | Pokoje: 4 | Rok budowy: 2020 | Ogród: 200m Lokalizacja rejon.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 995 zł161,90 m² 7 597,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w Gliwicach - Brzezince, przy ul. Kozielskiej. Nieruchomość znajduje się przy zamkniętej drodze wewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł320 m² 9 996,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Oferta tylko W biurze domstudio sprzedający życzą sobie aby kontaktować się wyłącznie Z pośrednikami domstudio proszę O uszanowanie ich decyzji. Wyjątkowa, nietuzinkowa rezydencja,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 050 000 zł192 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom, w którym każdy szczegół ma znaczenie Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 589 m2 zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym w miejscowości Gliwice. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł90,85 m² 9 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Promocja!zakup do 31.05.2026 r.rabat 20 tyś.złotych Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Żerniki,Gliwice

1 095 000 zł133 m² 8 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe Osiedle tylko 10 min od gliwic, zabrza, tarnowskich gór i bytomia Sprzedaż domów w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 133m2 i działka 400m2 Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

1 990 000 zł222 m² 8 963,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Wyjątkowy dom parterowy Z garażem. Gliwice szobiszowice taras z widokiem. Przy strumyku I zieleni! Przedstawiamy elegancki, parterowy dom wykończony w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Baildona,Gliwice

1 170 000 zł103 m² 11 409,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom po termomodernizacji 102,55 m + 24m dodatkowej powierzchni użytkowej, działka 547m garaż 45m taras 5 pokoi, 3 łazienki, gotowy do zamieszkania! Oś. Baildona w Gliwicach. Preferowany kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Żerniki,Gliwice

690 000 zł133 m² 5 187,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Największe atuty: prestiżowa lokalizacja: żerniki to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gliwic. Przestrzeń użytkowa: 133 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowe 25 m poddasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzierżona

Trynek,Gliwice

859 000 zł138 m² 6 202,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 131,8 m (po odjęciu skosów), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 712 m , w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domeyki

Żerniki,Gliwice

690 000 zł133 m² 5 187,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bezpośrednio od właściciela! oferta bez prowizji Rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej w Gliwicach Żernikach. Budynek składa się z składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Daszyńskiego

Ostropa,Gliwice

2 890 000 zł323 m² 8 958,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz luksusowego, wolnostojącego, wyjątkowego, przestronnego, eleganckiego domu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Ostropa,Gliwice

780 000 zł91 m² 8 585,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Ostropie w cenie mieszkania - komfort i spokój w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Ostropa,Gliwice

1 220 000 zł115 m² 10 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wykończony i w pełni wyposażony dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) w Gliwicach Ostropie.Parter:salon z aneksem kuchennym,wc,I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śniadeckich

Żerniki,Gliwice

1 750 000 zł138 m² 12 681,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długa

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 położony na działce 355 m2 w najpiękniejszej dzielnicy Gliwic, tuż przy placu Grunwaldzkim. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kłosista

Szobiszowice,Gliwice

2 700 000 zł350 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Kameralny dom z biurem i ogrodem w Szobiszowicach Wyłącznie w realton Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować dom w kameralnej części Szobiszowic, przy ul. Kłosistej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wójtowska

Gliwice,śląskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Szukasz świetnie skomunikowanego domu? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń oraz dużo zieleni? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Ostropa,Gliwice

1 220 000 zł115 m² 10 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Baildona,Gliwice

1 590 000 zł196 m² 8 112,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Gliwicach Twój wymarzony dom w spokojnej okolicy! Tylko u nas! Oferujemy Państwu przestronny i nowocześnie wykończony dom szeregowy, zlokalizowany przy ul.