dowolna

Domy w centrum Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

4 999 zł280 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przestronny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w prestiżowej i bezpiecznej dzielnicy Gliwic.Na pochwałę zasługuje także lokalizacja blisko specjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

660 000 zł174 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stare Gliwice. Komfortowy dom 1-piętrowy, zlokalizowany w spokojnej i zielonej dzielnicy. Ciekawy projekt powoduje, że jest on bardzo funkcjonalny. Na parterze znajduje się salon (stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem przy wykorzystaniu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Robotnicza

Politechnika,Gliwice

575 000 zł170 m² 3 382,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Okolice ul. Robotniczej. Przedwojenny dom po kapitalnym remoncie. Pow. ok. 170 m2. Składa się z dwóch mieszkań 3-pokojowych, każde z kuchnią, dużą łazienką z oknem. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Franciszkańska

Centrum-Zachód,Gliwice

335 000 zł142 m² 2 352,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Okolice ul. Franciszkańskiej. Dom w zabudowie bliźniaczej z okresu przedwojennego. Pow. użytkowa domu 122,90 m2, pow. całkowita 142,41 m2. Pow. działki 297 m2 plus dzierżawiona od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bojków

Bojków,Gliwice

2 600 zł140 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Do wynajęcia piętro i poddasze budynku wolnostojącego usytuowanego w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. W ich skład wchodzi pięć pokoi, dwie łazienki, kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żerniki

Żerniki,Gliwice

424 000 zł161 m² 2 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ceny przedsprzedażowe - jesienna promocja tylko do końca roku 2017. Żerniki. Osiedle na skraju lasu. Solidnie zbudowane domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Toszecka

Szobiszowice,Gliwice

2 900 zł186 m² 15,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Okolice ul. Toszeckiej. Dom w zabudowie szeregowej z lat 80-tych. Pow. 185,90 m2, sześć pokoi. Pow. działki ok. 400 m2. Na parterze: salon połączony z kuchnią z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Trynek

Trynek,Gliwice

429 000 zł112 m² 3 830,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Propozycja idealna dla osób, które chcą własny dom, a jednocześnie bliskość centrum miasta jest dla nich bardzo ważna! Polecamy do sprzedaży środkowy segment w zabudowie szeregowej, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wójtowa Wieś

Wójtowa Wieś,Gliwice

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy dom wolnostojący wybudowany w 2008 r. Budynek jest ocieplony, dach pokryty dachówką ceramiczną. Ogrzewanie gazowe. Wszystkie media. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Franciszkańska

Zatorze,Gliwice

350 000 zł148 m² 2 364,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Okolice ul. Franciszkańskiej. Przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej, rozbudowany w latach 70-tych XX wieku. Powierzchnia ok. 148 m2 obejmuje: na parterze duży pokój z kominkiem, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum-Zachód

Centrum-Zachód,Gliwice

630 000 zł160 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w ścisłym centrum miasta. Dom jet po częściowej przebudowie w latach 90 XX wieku.Budynek w pełni podpiwniczony.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł170 m² 2 938,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

Ostatni dom W tak niskiej cenie. Sprzedaż na rynku pierwotnym kupujący nie płaci podatku pcc czyli oszczędza 10 000 zł Oferujemy do sprzedania nowy dom w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący położony na działce o powierzchni ok. 1000m2 zlokalizowanej w dzielnicy Szobiszowice blisko i z dobrym dojazdem do centrum miasta. Dom z roku 2001 w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilcze Gardło

Wilcze Gardło,Gliwice

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy zadbany dom w Wilczym Gardle w Gliwicach. Dom przeszedł 4 lata temu generalny remont, w którego trakcie m.in. ocieplono budynek, wymieniono dach, okna, instalacje. Połowa domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ostropa

Ostropa,Gliwice

1 070 000 zł330 m² 3 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Promocja do końca czerwca nowa niższa cena 1 070 000zł. Do sprzedaży rezydencja-dom wolnostojący 1 lub 2 rodzinny w Gliwicach Ostropie blisko Wójtowej Wsi. Parterowy, bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łabędy

Łabędy,Gliwice

590 000 zł114 m² 5 175,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Spokojna okolica, teren ogrodzony. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garaż w bryle budynku. Powierzchnia użytkowa 114m2. Parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Żerniki,Gliwice

399 000 zł122 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Oferujemy siedem domów w zabudowie szeregowej w Szałszy. Lokalizacja nieruchomości oferuje szybki dojazd m.in. do centrum Gliwic, autostrady A1, jak również do licznych miejsc wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wójtowa Wieś

Wójtowa Wieś,Gliwice

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Gliwice

630 000 zł130 m² 4 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy zadbany dom w zabudowie szeregowej położony w Gliwicach w dzielnicy Wojska Polskiego. Graniczny ze śródmieściem. Do rynku zaledwie 1,5 km. Na parterze znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilcze Gardło

Wilcze Gardło,Gliwice

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Żerniki,Gliwice

399 000 zł122 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Żerniki

Żerniki,Gliwice

800 000 zł231 m² 3 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy dom zlokalizowany w spokojnej okolicy (ślepa ulica) w Żernikach. Budynek został wybudowany w latach 90-tych ocieplony pierwotnie wełną mineralną, w międzyczasie na ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gliwice

Gliwice,śląskie

3 500 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam luksusową nieruchomość do wynajęcia dom o powierzchni 240m2. Wyposażony w klimatyzację ,kominek,saunę. Kuchnia z aneksem jadalnym,pokój dzienny,5 pokoi,3 łazienki,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Brzezinka

Brzezinka,Gliwice

575 000 zł200 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta na wyłączność, tylko u nas! Ligota Łabędzka k/gliwic Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Las, pola, w bliskiej odległości jezioro Dzierżno i Rzeczyce, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Brzezinka

Brzezinka,Gliwice

5 000 zł190 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny ) o powierzchni 190m². Budynek murowany z 2009r. zlokalizowany na niewielkim osiedlu z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Polecam luksusową nieruchomość dom o powierzchni 240m2. Wyposażony w klimatyzację ,kominek,saunę. Kuchnia z aneksem jadalnym i wyjściem na taras na taras ,pokój dzienny duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Gliwice

570 000 zł160 m² 3 565,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem, łącznie 5 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoba, kominek.Domy powstały w sąsiedztwie urokliwych pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Centrum-Zachód

Centrum-Zachód,Gliwice

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom położony w centrum Gliwic.Luksusowa nieruchomość wykończony z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych. Wyposażenie domu do ustalenia z przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Centrum-Zachód

Centrum-Zachód,Gliwice

2 300 zł100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej, w okilicach Placu Grunwaldzkiego. Nieruchomość bardzo komfortowa, mieści się w spokojnej dzielnicy niedaleko centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żerniki

Żerniki,Gliwice

2 700 zł158 m² 17,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany nieopodal centrum Gliwic.Dom dwu-kondygnacyjny, kompletnie umeblowany oraz wyposażony.Nieruchomość posiada 3 niezależne pokoje, salon i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjnie zlokalizowany dom nieopodal centrum Gliwic,dom -bliźniak dwukondygnayjny z wielkim tarasem oraz balkonem.Do dyspozycjii mieszkańców jest również ogromny ponad 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

660 000 zł295 m² 2 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? Jednocześnie bliskość ścisłego centrum to podstawa? Mamy to! Oferujemy do sprzedaży 2 piętrowy dom w bardzo dobrej lokalizacji. Dom w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

950 000 zł260 m² 3 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam ekskluzywną nieruchomosc położoną w Gliwicach,cicha boczna uliczka w okolicach Daszyńskiego. Bardzo dogodny dojazd do centrum,a zarazem do węzła A4. Spokojne,ciche, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

780 000 zł218 m² 3 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Do sprzedaży oferujemy środkowy segment z 2004 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym. Do zamieszkania od zaraz. Na parterze domu znajduje się duży i słoneczny salon, z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zatorze

Zatorze,Gliwice

500 000 zł125 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gliwicach w Zatorzu. Bardzo cicha i spokojna okolica, a z drugiej strony blisko do centrum miasta. Budynek jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

630 000 zł130 m² 4 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy zadbany dom w zabudowie szeregowej położony w Gliwicach blisko ścisłego centrum. Do rynku ok 1,5 km. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Żerniki,Gliwice

399 000 zł122 m² 3 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezinka

Brzezinka,Gliwice

1 111 111 zł162 m² 6 858,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom budowany z materiałów najwyższej jakości przez osobę prywatną; ściany-ceramika, dachówka ceramiczna, ocieplenie z najwyższej jakości styropianu, okna 3szybowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Brzezinka

Brzezinka,Gliwice

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zadbany, zamieszkały dom o pow. 220m2, niewymagający wkładu finansowego. Dom usytuowany w cichej, spokojnej, zagospodarowanej dzielnicy gliwic/brzezinki, w drugiej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Brzezinka

Brzezinka,Gliwice

635 000 zł162 m² 3 919,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w atrakcyjnej dzielnicy Gliwic (brzezinka) dla osób ceniących przestrzeń, spokój i prywatność, a jednocześnie bliskość do centrum miasta i głównych dróg.