dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gliwice - Oferty wynajmu lokali użytkowych

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

55 zł/m²296 m² 16 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielne biuro 296 m | Winda | Gliwice Do wynajęcia samodzielna powierzchnia biurowa o powierzchni 296 m , przeznaczona dla firm projektowych, it, księgowych, doradczych oraz zespołów.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²346 m² 19 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielne biuro 346 m | 2 wejścia | Gliwice Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o powierzchni 346 m , idealny dla firm projektowych, it, księgowych i doradczych lub zespołu 20 30.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 54m 2 usytuowany w budynku przy Nowym Świecie doskonale nadaje się na różnego typu działalność, salon kosmetyczny, może.

Szczegóły ogłoszenia

52,89 zł/m²129,70 m² 6 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro o powierzchni łącznej 129,70 m2, w tym gabinet 22,70 m2 i 107 m2 powierzchni openspace. Szóste piętro, pomieszczenia słoneczne (ekspozycja południowo/zachodnio/północna).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53,07 zł/m²42,40 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Narożny lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca złożony z dwóch połączonych pokoi; ekspozycja południowo zachodnia. Lokal jest jasny i słoneczny, okna otwieralne z szybami typu.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²950 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia obiekt biurowy w klasie aa+ przystosowany do pracy na ponad 70 osób zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Jowisza. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

29,58 zł/m²141,30 m² 4 180 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro z magazynem na dowolną działalność, z wejściem bezpośrednio z poziomu gruntu. Lokal usytuowany jest na parterze biurowca przy wschodniej ścianie. Bez schodów. Biuro (może także.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie usługowo-handlowe zlokalizowane na piętrze / antresoli lokalu handlowego w Gliwicach. Na parterze funkcjonuje dobrze prosperujący sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

138,89 zł/m²18 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

34,81 zł/m²27,29 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy do wynajęcia lokal położony na parterze budynku jedno piętrowego. Lokal wyposażony we własna toaletę oraz możliwość zainstalowania aneksu kuchennego.Czynsz najmu 950 zł ,kaucja 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy do wynajęcia lokal położony na parterze budynku jednopietrowego.w sąsiedztwie FORUM,ALDI,Biedronka ,stacja bezynowa,le Clerc.Lokal w końcowej fazie remontu ,składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

36,18 zł/m²221 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowo-usługowy o powierzchni 211 m w kompleksie urbanbox Park Gliwice przy ul. Rolników 441 w Gliwicach. To elastyczna przestrzeń przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

36,12 zł/m²197,40 m² 7 130 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z pięciu pokoi o powierzchniach od 12m do 80m, pomieszczenia socjalnego, gospodarczego, toalety i korytarza. Lokal zajmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpimy lokal gastronomiczny w Gliwicach - bez opłaty za odstąpienie! Lokalizacja: prestiżowa i klimatyczna lokalizacja w samym sercu Gliwic - zabytkowy budynek Starej Poczty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²410 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Kozielskiej o pow. 410m - idealne miejsce pod szkołę tańca, fitness, jogę.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²54 m² 2 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa o powierzchni 54m2: 36m2 w układzie open space + pokój. Lokal po remoncie - podłogi panele, oświetlenie biurowe, w części pomieszczeń (2 pokoje) klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kaczyniec

Gliwice,śląskie

75 zł/m²52 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy z witryną z wejściem bezpośrednio przy z ulicy Kaczyniec w Gliwicach. Obecnie powierzchnia podzielona jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

25 zł/m²23,75 m² 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| oferujemy do wynajęcia pokoje biurowe położone na 2 piętrze budynku biurowego .ŚCISŁE CENTRUM GLIWIC .Pokóje o powierzchni23,75 m2 wyposażony w media z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

38,17 zł/m²131 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

69,59 zł/m²79,04 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem niepowtarzalna przestrzeń w centrum Gliwic - 79,04 mkw na parterze budynku z 2020 roku, z prywatnym miejscem postojowym. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy - w pełni umeblowany i gotowy do pracy! Oferujemy świeżo wyremontowany, nowoczesny lokal użytkowy położony przy ul. Siemińskiego w Gliwicach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się przy ul. Zygmunta Starego 22 w Gliwicach, w nowoczesnym budynku. Lokal składa się z dwóch dużych, jasnych przestrzeni idealnych na sale konferencyjne lub open.

Szczegóły ogłoszenia

37,45 zł/m²40,05 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam serdecznie nieduży obiekt handlowy do wynajęcia - kiosk, malutki pawilon. Powierzchnia 40 metrów kwadratowych. Zlokalizowany na Trynku, przy ulicy Piastowskiej. Doprowadzony prąd i woda wraz.

Szczegóły ogłoszenia

19,44 zł/m²72 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na wynajem powierzchnię usługową (łącznie około 72 m2), zlokalizowaną na piętrze budynku handlowo-usługowego w Gliwicach przy ul. Andersa. Oferowaną powierzchnię można.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

27,82 zł/m²61,10 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajem lokali biurowych I usługowych - ul. Chorzowska, gliwice Powierzchnie od 12 m do 350 m | Różne kondygnacje | Lokale biurowe, usługowe, magazynowe Oferujemy szeroki wybór lokali na.

Szczegóły ogłoszenia

48,21 zł/m²56 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro W centrum gliwic | ul. Jana pawła II | 56 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 56 m , położony na 1. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum Gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²224 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuje do wynajęcia duży lokal handlowy o powierzchni 224,60m2 w skład w który wchodzi: -Główna sala sprzedaży 163,80m2 -sala sprzedaży w głębi lokalu na poz. +1,13m 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

50,68 zł/m²51,30 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe na wynajem! Jeśli szukasz miejsca, w którym wygodnie będziesz prowadził działalność biurową, medyczną, gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro podatkowe czy też kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

67,74 zł/m²62 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrzeń biurowa w zadbanym budynku z dobrą lokalizacją. Możliwość dostosowania pomieszczeń pod najemcę. Klimatyzacja, ogromne przeszklenia, aneks kuchenny, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²231 m² 7 161 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynowo-biurową zlokalizowaną w nowoczesnym budynku w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej. Lokal znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

64,15 zł/m²112,30 m² 7 204 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gliwice - sośnica Do wynajmu pomieszczenie biurowe o pow. 112,3m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku, dotychczas użytkowane jako sala konferencyjna. Łączny czynsz najmu za cały segment wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

20 zł/m²135 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| oferujemy do wynajmu część 135,63m2 parterowego obiektu o pow. 233,22 m2. Obiekt składa się z trzech części oferowanej powierzchni ,magazynu i biura.Oferowana powierzchnia składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa z parkingiem - w obrębie strefy ekonomicznej w Gliwicach. Oferujemy na wynajem funkcjonalną powierzchnię biurową zlokalizowaną na terenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

To propozycja dla firm, które szukają przestrzeni z charakterem, a nie standardowego biura bez klimatu. Industrialne wnętrze, funkcjonalny układ i bardzo dobra lokalizacja tworzą miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

84,13 zł/m²17,10 m² 1 439 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gliwice - sośnica Do wynajmu pomieszczenie biurowe o pow. 17,1m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Do lokalu ponadto przynależy aneks kuchenny i korytarz do współużytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²100 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m kw w Gliwicach centrum. Opis obiektu: pomieszczenia biurowo-usługowe w samodzielnym budynku na 1 pietrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

46,81 zł/m²47 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przestronny lokal użytkowy do wynajęcia na parterze w Centrum. Składa się z dużej sali, zaplecza, łazienki i korytarza. Posiada witrynę od ulicy. Dostępne media: internet, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

98,84 zł/m²86 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy przystosowany pod gabinety lekarskie. Ogrzewanie w cenie najmu! Lokal na parterze budynku z niezależnym wejściem, 2 gabinety (jeden z łazienką) część.

Szczegóły ogłoszenia

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy zlokalizowany na parterze w kamienicy, w okolicy ulicy Zwycięstwa. Lokal ma powierzchnię 68 m 2 i składa się z 3 pomieszczeń plus kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Handlowa

Gliwice,śląskie

49,11 zł/m²224 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gliwice, ścisłe centrum, 100m od Rynku. Główna ulica handlowa miasta, bardzo duże natężenie ruchu pieszych oraz ruchu samochodowego. Lokal położony w ciągu lokali handlowo-usługowych. Bardzo.