dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gliwice - Oferty wynajmu lokali użytkowych

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

55 zł/m²346 m² 19 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielne biuro 346 m | 2 wejścia | Gliwice Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o powierzchni 346 m , idealny dla firm projektowych, it, księgowych i doradczych lub zespołu 20 30.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²296 m² 16 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielne biuro 296 m | Winda | Gliwice Do wynajęcia samodzielna powierzchnia biurowa o powierzchni 296 m , przeznaczona dla firm projektowych, it, księgowych, doradczych oraz zespołów.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²260 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Wyjątkowa powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji - Gliwickie Lofty (ul. Zygmunta Starego) Oferujemy do wynajęcia przestronną powierzchnię biurową 260.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 54m 2 usytuowany w budynku przy Nowym Świecie doskonale nadaje się na różnego typu działalność, salon kosmetyczny, może.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

52,89 zł/m²129,70 m² 6 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro o powierzchni łącznej 129,70 m2, w tym gabinet 22,70 m2 i 107 m2 powierzchni openspace. Szóste piętro, pomieszczenia słoneczne (ekspozycja południowo/zachodnio/północna).

Szczegóły ogłoszenia

53,07 zł/m²42,40 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Narożny lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca złożony z dwóch połączonych pokoi; ekspozycja południowo zachodnia. Lokal jest jasny i słoneczny, okna otwieralne z szybami typu.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²950 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia obiekt biurowy w klasie aa+ przystosowany do pracy na ponad 70 osób zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Jowisza. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

29,58 zł/m²141,30 m² 4 180 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro z magazynem na dowolną działalność, z wejściem bezpośrednio z poziomu gruntu. Lokal usytuowany jest na parterze biurowca przy wschodniej ścianie. Bez schodów. Biuro (może także.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²200 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość znajduje się przy ul. Zygmunta Starego 22 w Gliwicach, w nowoczesnym budynku. Lokal składa się z dwóch dużych, jasnych przestrzeni idealnych na sale konferencyjne lub open.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²220 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji. Do wynajęcia funkcjonalna, w pełni samodzielna powierzchnia biurowa z dużym prywatnym parkingiem, zlokalizowana na gliwickiej podstrefie ksse.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

36,18 zł/m²221 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowo-usługowy o powierzchni 211 m w kompleksie urbanbox Park Gliwice przy ul. Rolników 441 w Gliwicach. To elastyczna przestrzeń przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

To propozycja dla firm, które szukają przestrzeni z charakterem, a nie standardowego biura bez klimatu. Industrialne wnętrze, funkcjonalny układ i bardzo dobra lokalizacja tworzą miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

25 zł/m²121 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu lokal użytkowo-biurowy w Gliwicach. Lokal typu open space z pomieszczeniem kuchennym i wc dla pracowników(damski i męski). Biura znajdują się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²76 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem Lokal magazynowo-produkcyjny o powierzchni 76m2, znajdujący się w Gliwicach na ul. Towarowej. Możliwy wjazd wózkiem widłowym przez bramę do lokalu.-wysokość odpowiednia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sośnica,Gliwice

50,68 zł/m²26 m² 1 318 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe na wynajem! Jeśli szukasz miejsca, w którym wygodnie będziesz prowadził działalność biurową, medyczną, gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro podatkowe czy też kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²114,54 m² 4 811 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Najemca nie pokrywa kosztów prowizji biura! Do wynajęcia lokal w biurowcu w Gliwicach- łabędach (sse) w pobliżu dk88 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na głównej ulicy handlowej w Gliwicach. Główny ciąg pieszych - ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja, duży ruch pieszych, w najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

45 zł/m²64,74 m² 2 913 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| najemca nie płaci prowizji Oferujemy do wynajęcia różne powierzchnie biurowe w cenie 45zł/m2 plus 5zł/m2 eksploatacja .Podane kwoty są kwotami netto.Dodatkowo Najemca płaci.

Szczegóły ogłoszenia

64,15 zł/m²26 m² 1 668 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gliwice - sośnica Do wynajmu pomieszczenie biurowe o pow. 26m2 usytuowane na parterze budynku. Najemca dodatkowo ma prawo do korzystania z części wspólnych tj. z aneksu kuchennego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

24,39 zł/m²123 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 123m2 w centrum Gliwic. Lokal znajduje się w budynkach poprzemysłowych adaptowanych przez właściciela w stylu nowoczesnych loftów.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gliwice - sośnica Do wynajmu powierzchnia poddasza - 600m2, do adaptacji. W stanie surowym, z dostępem do windy (istnieje możliwość zakodowania wjazdu na poziom poddasza), dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

84,44 zł/m²45 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45 m.kw. na parterze. Wejście bezpośrednio z ulicy ,duża witryna. Lokal składa się z sali sprzedażowej ,zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpimy lokal gastronomiczny w Gliwicach - bez opłaty za odstąpienie! Lokalizacja: prestiżowa i klimatyczna lokalizacja w samym sercu Gliwic - zabytkowy budynek Starej Poczty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²178 m² 8 366 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni 178 m kw w Gliwicach na pietrze. Lokal biurowy w pierwszej lini zabudowy, znajduje się na piętrze w budynku biurowym. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²83,39 m² 3 753 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 83,39 m2 piętro VII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 71,98 m2 piętro VIII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²87,20 m² 4 273 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Gliwicach! Opis lokalu: 87,20 m (75,84m powierzchnia netto + 15% współczynnik powierzchni wspólnych) 3 pomieszczenia pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

36,76 zł/m²68 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60m z bezpośrednim wejściem z ulicy i własnym parkingiem. Przestrzeń wymaga odświeżenia lub remontu - możliwość ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia komfortowe biuro zlokalizowane w nowoczesnym budynku w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej. Biuro znajduję się na 1 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²306 m² 7 344 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 120m2 (biurowe) + 186m2 (hala) w budynku po fabrycznym zlokalizowanym przy ulicy Pszczyńskiej. Lokalizacja: sam budynek położony jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 300 m , zajmujący całe trzecie piętro w zadbanej kamienicy w której znajdują się tylko lokale użytkowe (brak mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zdobądź prestiżowy adres dla swojego biznesu w sercu Gliwic! Bez prowizji! rozwiń swój biznes W psb matbud! Szukasz miejsca, gdzie klienci sami Cię znajdą? To idealna okazja na prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

59 zł/m²21 m² 1 239 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pokój biurowy położony na piętrze biurowca usytuowanego w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pokój w bardzo dobrym stanie, klimatyzowany. Pod budynkiem dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

54,92 zł/m²87,40 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Kameralne biuro 87,4m | Żernica k. Gliwic | Nowoczesny biurowiec Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa o metrażu 87,4m , zlokalizowana w nowoczesnym kompleksie Biura nad Stawami.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gliwice

Gliwice,śląskie

155,56 zł/m²9 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyspa usługowo-handlowa na wynajem - gliwice Na wynajem wyspa usługowo-handlową o łącznej powierzchni do 90 m2, z możliwością podziału na moduły o wymiarach 3 m x 3 m (9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,03 m² 6 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 12+13 o powierzchni 151,03 m2. Opcjonalnie istnieje możliwość najmu pomieszczenia socjalnego w budynku administracyjnym ok 30 m2. Lokal przekazywany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

30,72 zł/m²71,62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze przedwojennej kamienicy. Lokal biurowy z trzema pokojami (jeden przejściowy), dodatkowo łazienka z wc, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój. Okna na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²260,47 m² 10 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20,95 m² 1 048 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal nr 1 o powierzchni 20,95 m2 usytuowany jest na dworcu od strony wyjścia do tunelu T1. Lokal wyposażony w wentylację, stolarkę okienną, witrynę i drzwi wejściowe, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony w ścisłym centrum Gliwic. Biuro o powierzchni 136m2, w skład którego wchodzi: open space - 56m2 gabinet - 32m2 sekretariat - 12m2.