dowolna

Lokale użytkowe Gliwice – na sprzedaż i na wynajem w Gliwicach

252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 199 900 zł255 m² 8 625,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

To propozycja dla inwestorów oraz firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej w atrakcyjnej lokalizacji. Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu użytkowego położonego w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piastowska

Trynek,Gliwice

37,48 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam serdecznie nieduży obiekt handlowy do wynajęcia - kiosk, malutki pawilon. Powierzchnia 40 metrów kwadratowych. Zlokalizowany na Trynku, przy ulicy Piastowskiej. Doprowadzony prąd i woda wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

35 zł/m²82 m² 2 884 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowy o powierzchni 82,40 m2 Doskonała lokalizacja w centrum Gliwic przy Rynku Lokal położony na 1 piętrze zadbanej kamienicy Składa się z 3 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gliwice, centrum: proponujemy do wynajęcia powierzchnię 300 m2 w kompleksie handlowo-usługowym. Oferowana powierzchnia znajduje się na piętrze jednopiętrowego budynku z osobnym wejściem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jaskółcza

Sikornik,Gliwice

250 000 zł58 m² 4 295,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Sprzedaży Lokalu Usługowo-Handlowego 58,2 m Świetna Lokalizacja Duży Potencjał Inwestycyjny Szukasz lokalu z potencjałem pod sklep, gabinet, biuro czy punkt usługowy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Andersa

Śródmieście,Gliwice

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem Gliwice, ul. Andersa 20 (antresola) Do wynajęcia powierzchnia użytkowa w atrakcyjnej lokalizacji Gliwice, ul. Andersa 20, na antresoli w budynku. Idealne miejsce na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strzelców Bytomskich

Łabędy,Gliwice

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal uzytkowy, handlowo - usługowy o powierzchni ok. 75m2 położony w Gliwicach - Łabędach, przy ul. Strzelców Bytomskich 42, skrzyżowanie z ulicą Chatka Puchatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

47,68 zł/m²78 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny wystrój Świetna lokalizacja Częściowo wyposażony Lokal na wynajem znajduje się w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 32. Czynsz najmu wynosi 3700zł netto + 23vat (4551zł brutto), kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice

33,41 zł/m²197 m² 6 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z pięciu pokoi o powierzchniach od 12m do 80m, pomieszczenia socjalnego, gospodarczego, toalety i korytarza. Lokal zajmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Chorzowska

Zatorze,Gliwice

55,88 zł/m²14 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Małe biuro o powierzchni 13,60 m2. Szóste piętro, ekspozycja północna z widokiem na panoramę Gliwic, okna rozwieralno - uchylne z wkładami szybowymi typu stopsol. Standardowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

45 zł/m²274 m² 12 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia pomieszczenia biurowe o wysokim standardzie o łącznej powierzchni 274 m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowym budynku na terenie Gliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

780 000 zł79 m² 9 868,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 79,04 m2, położony na parterze sześciopiętrowego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego na prestiżowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kaczyniec

Śródmieście,Gliwice

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną na gliwickiej Starówce. Lokal znajduje się na ulicy Kaczyniec zaledwie 200 metrów od Rynku. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu popularne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

100 zł/m²10 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 10 m2 znajdujący się w obiekcie usługowym. Lokal położony jest na parterze w centrum Gliwic. Jest po odbiorze sanepidu i była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witkiewicza

Gliwice,śląskie

55 zł/m²231 m² 12 705 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję pod wynajem klimatyzowane biura znajdujące się na 2 piętrze wolnostojącego, grodzonego budynku biurowo-handlowego, zlokalizowanego w Gliwicach przy ul. Witkiewicza 6 (tuż za ch Forum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

62,22 zł/m²180 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gliwice-Centrum Oferujemy do wynajęcia dwa pietra( III i IV) biurowca, każde piętro składa się z 200m2. Istnieje możliwość łączenia i dzielenie pokoi. Winda. Niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Wojska Polskiego,Gliwice

50 zł/m²112 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych/ handlowych W gliwicach - prestiżowa lokalizacja przy C.H. Arena Oferta wynajmu obejmuje elastyczne przestrzenie komercyjne, idealne do adaptacji na nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

39,39 zł/m²165 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 165 m, zajmujący całe pierwsze piętro wolnostojącego budynku położonego w okolicy ul. Kościuszki i Sądu Okręgowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Toszecka

Kopernik,Gliwice

49 zł/m²42 m² 2 073 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Gliwicach! Opis lokalu: 42,3 m (36,75m powierzchnia netto + 15% współczynnik powierzchni wspólnych) 3 pomieszczenia drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gliwice Ul. Zwycięstwa: proponujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 110 mkw. Lokal wykończony w wysokim standardzie, umeblowana kuchnia. Cały lokal posiada alarm oraz monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

45 zł/m²274 m² 12 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

1 089 000 zł64 m² 17 103,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy/dwie kondygnacje każda ok 63 m2/ po generalnym remoncie,usytuowany w centrum Gliwic przy głównej ulicy Zwycięstwa.Duża witryna z jednym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

75 zł/m²52 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy z witryną z wejściem bezpośrednio przy z ulicy Kaczyniec w Gliwicach.Obecnie powierzchnia podzielona jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

44,25 zł/m²113 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy - idealny pod działalność kosmetyczno-fryzjerską. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 87 m z dodatkową, w pełni użytkową piwnicą 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 795 000 zł154 m² 11 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

409 000 zł132 m² 3 098,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. W celu prezentacji lokalu właściciel prosi o kontakt z agencją nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sikorskiego

Sośnica,Gliwice

48 zł/m²125 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia całe drugie piętro nowoczesnego budynku biurowego, oddane do użytku w 2025 roku. Lokal wcześniej nie był użytkowany świeży, pachnący nowością i gotowy do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice

44,60 zł/m²24 m² 1 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o następujących powierzchniach: dwa lokale po 24m2 podzielone na dwa pokoje (takie jak widać na zdjęciach) i dwa lokale po 12m2 oraz jeden otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

52,61 zł/m²268 m² 14 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia atrakcyjne pomieszczenia biurowe na parterze jednopiętrowego budynku o całkowitej powierzchni 282,82m2 w Gliwicach. Udogodnienia lokalu: -klimatyzacja -monitoring -dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Gliwice

Śródmieście,Gliwice

32,50 zł/m²33 m² 1 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni 33,37 m kw w Gliwicach. Opis nieruchomości: lokal składa się z 2 pomieszczeń, do aranżacji według potrzeb najemcy, w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Gliwice

100 zł/m²78 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 78m2 z możliwością wynajęcia dodatkowych 48m2 Lokal w stanie deweloperskim, możliwość przystosowania pod każdą działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Gliwice,śląskie

82,27 zł/m²195 m² 16 042 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową w Centrum w Gliwicach. Biuro ma powierzchnię 197 m, zaaranżowaną obecnie jako 4 pokoje mniejsze ,2 duże z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Gliwice

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni ok 40m2 znajdujące się na pierwszym piętrze. Przeznaczenie nieruchomości: biurowo - usługowe składające się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Gliwice

67,50 zł/m²40 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni ok 40m2 Przeznaczenie nieruchomości: biurowo-usługowe składające się 4 pokoi. Media: -prąd -klimatyzacja -ogrzewanie -woda -kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

55 zł/m²27 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 27 m kw, w Gliwicach. Opis obiektu: lokal biurowy w samodzielnym budynku. Lokal składa się z 1 pomieszczenia z umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Gliwice

90 zł/m²65 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 65m2 Lokal o wysokim standardzie , w pełni umeblowany, posiada łazienkę oraz aneks kuchenny. Dodatkowe atuty budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

2 350 000 zł464 m² 5 060,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy - Gliwice, ul. Pszczyńska. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 464 m , zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Śródmieście,Gliwice

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 40m2, w biurowcu zlokalizowany w Gliwicach W obiekcie znajduję się winda, wyposażona w klimatyzację,2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gliwice

Śródmieście,Gliwice

35 zł/m²170 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni 170 m kw w Gliwicach z witryną z obniżonym czynszem przez pierwszy rok o 50%! Lokal handlowo-usługowy w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Gliwice

100 zł/m²48 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 48m2. Lokal w stanie deweloperskim, możliwość przystosowania pod każdą działalność. Dostępne media: -na całej powierzchni lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

445 000 zł43 m² 10 329,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty lokalu * Lokalizacja, * Po generalnym remoncie, * W reprezentacyjnej kamienicy Lokal/mieszkanie na parterze w trzykondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Górnych Wałów.