dowolna

Mieszkania bezczynszowe Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

265 000 zł66 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania jasne, przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m2 ze spiżarnią na 1 piętrze w prestiżowej dzielnicy. Lokal po kapitalnym remoncie. Przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Politechnika

Politechnika,Gliwice

149 000 zł51 m² 2 921,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe ustawne mieszkanie położone na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Pokoje niezależne, kuchnia oddzielna z oknem, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

495 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śródmieście (osiedle Wojska Polskiego). Piękne, komfortowe, funkcjonalne i bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, piwnicą i strychem. Usytuowane jest w willi kilku rodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

545 000 zł116 m² 4 698,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Śródmieście (osiedle Wojska Polskiego). Piękne, komfortowe, funkcjonalne i bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, piwnicą i strychem. Usytuowane jest w willi 3 rodzinnej, składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

298 000 zł101 m² 2 938,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum. Stan techniczny - do remontu. Okna drewniane starszego typu, na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet do renowacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Politechnika

Politechnika,Gliwice

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Kamienica jest wspólnotą dwóch rodzin. Mieszkanie jest bezczynszowe, jego dużą zaletą jest co miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Telefon kontaktowy: oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Gliwicach.[brama otwierana na pilot} Lokal o pow. 48,13 mkw składa się z 2 niezależnych pokoi (o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota Zabrska

Ligota Zabrska,Gliwice

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu w Gliwicach. Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem, 2 pokoi, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota Zabrska

Ligota Zabrska,Gliwice

296 000 zł58 m² 5 059,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie - gliwice Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze z dużym tarasem i pięknym widokiem wykończone w wyższym standardzie , w kuchni nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sikornik

Sikornik,Gliwice

140 000 zł42 m² 3 305 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży poddasze w willi w Ptasiej dzielnicy. Mieszkanie położone na II piętrze składa się z 2 pomieszczeń ( z jednego można zaaranżować kuchnię) i w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrska

Gliwice,śląskie

187 000 zł92 m² 2 027,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne mieszkanie w centrum Gliwic, mieszkanie mieści się w kamienicy na pierwszym piętrze przy ul. Zabrskiej. Mieszkanie jest bezczynszowe, fundusz remontowy wynosi 75 zł. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota Zabrska

Ligota Zabrska,Gliwice

299 900 zł61 m² 4 884,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Okolice Pszczyńskiej, w pobliżu węzła Sośnica. Słoneczne, dobrze doświetlone i ciche mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu wybudowanym w 2010r. Pow. ok. 61,4 m2. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Żerniki

Żerniki,Gliwice

445 000 zł149 m² 2 989,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Żerniki. Komfortowe mieszkanie z ogrodem usytuowane w przedwojennym budynku dwurodzinnym. Pow. 148,84 m2 obejmuje mieszkanie (pow. 112,58 m2) składające się z salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ligota Zabrska

Ligota Zabrska,Gliwice

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu w Gliwicach. Mieszkanie składa się z kuchni z aneksem, 2 pokoi, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drozdów

Sikornik,Gliwice

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cisza i spokój są dla Ciebie ważne? Jednak centrum miasta ma takie samo znaczenie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę - bezczynszowe mieszkanie w Ptasiej Dzielnicy. Oferujemy do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierżona

Trynek,Gliwice

199 000 zł64 m² 3 133,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - umowa przedwstępna Cena do negocjacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania z ogrodem w Gliwicach na Trynku ul. Dzierżona - najładniejsza część, blisko lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gliwice,śląskie

139 000 zł57 m² 2 436,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w śródmieściu Gliwic niedaleko ulicy Jagiellońskiej, mieszkanie do remontu w dużej pięknej kamiennicy, dużą zaletą jest iż mieszkanie jest bez czynszowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Żerniki

Żerniki,Gliwice

449 000 zł151 m² 2 973,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przestronne i ładnie urządzone mieszkanie,mieszczące się w połowie domu. Na parterze znajduje duży salon z otwartą kuchnią z jadalnią, trzy pokoje, spora łazienka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam przepięknie wykończone mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2010 roku znajdującym się na zamykanej, monitorowanej posesji. Mieszkanie o powierzchni 40m2 na trzecim ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

143 000 zł86 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Szobiszowicach w Gliwicach. Mieści się ono w kamienicy na 1 piętrze z 4. Mieszkanie z wynajmującym i płacącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Trynek,Gliwice

260 000 zł64 m² 4 094,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z ogrodem w Gliwicach na Trynku ok. Dzierżonia. Powierzchnia mieszkania 63,5m2 + piwnice o powierzchni 31,1m2. Pierwsze piętro w domu wolnostojącym, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Politechnika

Politechnika,Gliwice

155 000 zł73 m² 2 111,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy mieszkanie na drugim piętrze kamienicy o powierzchni 73,42m2. Do mieszkania przynależy duża piwncia (20,68m2) Mieszkanie jest do remontu, duży potencjał. Lokal ogrzewany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Politechnika

Politechnika,Gliwice

159 000 zł73 m² 2 165,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łabędy

Łabędy,Gliwice

299 900 zł73 m² 4 099,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w niskim budynku z cegły. Bezczynszowe. Pow. ok. 73 m2, 3 pokoje, parter. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń z wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Politechnika

Politechnika,Gliwice

159 000 zł73 m² 2 165,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe! nowoczesne mieszkanie typu open space w Gliwicach. Mieszkanie jest położone na zamkniętym osiedlu. Wjazd na osiedle poprzez dwie bramy sterowane pilotem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

143 000 zł86 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

145 620 zł86 m² 1 689,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Gliwicach w dzielnicy Szobiszowice. Mieści się ono w kamienicy na 3 piętrze z 4. Mieszkanie z wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Trynek,Gliwice

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice, trynek, rybnicka, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Nieruchomości Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 0% prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ostropa

Ostropa,Gliwice

290 000 zł89 m² 3 258,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ostropa z dwoma garażami. Mieszkanie zajmuje całe piętro budynku. Jest podzielone na dwie części: mieszkanie 3-pokojowe + kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ostropa

Ostropa,Gliwice

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjna oferta dla miłośników świętego spokoju! gliwice - ostropa 3 pokoje,balkon, 58m2 ,199 000, urocze, zadbane i rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębia

Sikornik,Gliwice

325 000 zł79 m² 4 113,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z ogrodem. (jest to oferta prywatna). Lokalizacja: gliwice, ulica Ziębia Mieszkanie usytuowane jest w bardzo spokojnej okolicy tzw ptasiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

143 000 zł86 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

145 620 zł86 m² 1 689,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

245 000 zł81 m² 3 024,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Gliwicach- szobiszowicach. Mieszkanie po remoncie pow. 81m2, składa się z 3 dużych nieprzechodnich pokoi, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ostropa

Ostropa,Gliwice

330 000 zł89 m² 3 707,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ładne 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ostropa z dwoma garażami. Mieszkanie zajmuje całe piętro budynku. Instalacje nowe, okna nowe plastikowe, na podłogach panele/płytki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

329 000 zł116 m² 2 830,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Piękne, bezczynszowe mieszkanie zajmujące całe piętro niskiej kamienicy w Sośnicy. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia, zaprojektowane ze smakiem w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostropa

Ostropa,Gliwice

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ładne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ostropa. Instalacje nowe, okna nowe plastikowe, na podłogach panele/płytki, na ścianach gładzie. Okna wychodzą na 4 strony świata. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Gliwice

290 000 zł97 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Sprzedam piękne, bez czynszowe mieszkanie ok. 100 m2 ,usytuowane na 4 piętrze w dochodowej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni ze spiżarką, 2 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

185 000 zł72 m² 2 569,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w Gliwicach- szobiszowicach bardzo blisko Centrum. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze z 4 w jej skład wchodzi: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

183 000 zł63 m² 2 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w bezczynszowej kamienicy w ok. Toszeckiej/dziewanny. Mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym wymianę wszystkich instalacji, okien i drzwi, nowe.