dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gliwice

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

289 500 zł49 m² 5 949,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty mieszkania * Lokalizacja w samym centrum * Funkcjonalne 2 pokoje * Wyposażona kuchnia * Wyposażona łazienka Mieszkanie na parterze, w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Sikornik,Gliwice

3 499 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wisto - ,biuro godne polecenia" ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu jedyny w swoim rodzaju apartament na najem długoterminowy w Gliwicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Sikornik,Gliwice

990 000 zł53 m² 18 543 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Wisto - ,biuro godne polecenia" ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu jedyny w swoim rodzaju apartament na sprzedaż w Gliwicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styczyńskiego

Śródmieście,Gliwice

1 550 zł44 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Gliwic na ulicy Styczyńskiego. Bardzo blisko centrum. Piechotą na Starówkę 15minut Powierzchnia mieszkania wynosi 44mkw na co składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o charakterze minimalistycznym, w którym skupiono się na funkcjonalności i prostocie. Całe mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne, co dodaje mu uroku i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

345 000 zł36 m² 9 530,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowość! super oferta! Apartament w Gliwicach - bardzo dobra lokalizacja! powierzchnia 36,2 m 2 , drugie piętro w nowym budownictwie, ustawne, na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W centrum miasta, plac krakowski, politechnika Z balkonem, co miejskim, ciepłą wodą Z sieci I miejscem parkingowym. Apartament po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gliwice

399 000 zł66 m² 6 084,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach o powierzchni 65,58 m2 przy ul. Słowackiego w niskim bloku! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica prestiżowa lokalizacja doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieżowa

Sośnica,Gliwice

170 000 zł30 m² 5 758,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Politechnika,Gliwice

2 500 zł50 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie trzypokojowe na poddaszu kamienicy przy ulicy wrocławskiej. Poddasze kamienicy, ogrzewanie gazowe. Mieszkanie składa się z trzech pokojów - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Gliwice

365 000 zł62 m² 5 925,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Dawniej "hotel Dworcowy" dwupokojowe mieszkanie naprzeciw dworca pkp gotowiec inwestycyjny Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

295 000 zł18 m² 16 389 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę od agencji nieruchomości "wisto Biuro Godne Polecenia". Ta nowa kawalerka to prawdziwa perełka na rynku nieruchomości - nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

4 500 zł131 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Duże, pięciopokojowe mieszkanie Z co miejskim położone W kamienicy W ścisłym centrum miasta, w rejonie ulicy kościuszki. Najem najchętniej dla firm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wojska Polskiego,Gliwice

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulne mieszkanie 2-pokojowego na malowniczym osiedlu Karolinki w Gliwicach. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na spokojnym osiedlu Karolinki, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ligonia

Wójtowa Wieś,Gliwice

530 000 zł78 m² 6 832,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku, z możliwością zamiany na inne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na ulicy Ligonia w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyszłości

Sośnica,Gliwice

225 000 zł49 m² 4 621,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Największy atut nieruchomości to możliwość stworzenia swojej wymarzonej przestrzeni. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

2 000 zł57 m² 34,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 w ścisłym centrum Gliwic - oddalone od Politechniki Śląskiej 650 m. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bereniki

Kopernik,Gliwice

358 000 zł74 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem oferty jest cztero-pokojowe mieszkanie, z potencjałem do własnej aranżacji, na osiedlu Kopernika, w cztero-piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 100 zł74 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 74m2 znajdujący się przy ulicy Mickiewicza w Gliwicach. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

555 000 zł65 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie z ogorodkiem. Mieszkanie 65m, 3 pokoje gotowe do zamieszkania,zrobione gladzie lazienka wyposazona w bardzo dobrej klasy armature. Do mieszkania nalezy ogrodek 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio Kozielska 106c, 54m2, 4 pokoje, garaż + komórka Sprzedam Bezpośrednio piękne mieszkanie znajdujące się na ul. Kozielskiej w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Śródmieście,Gliwice

490 000 zł87 m² 5 611,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy po termomodernizacji w samym sercu Gliwic - 87,32 m2! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Bajkowe,Gliwice

2 999 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wisto ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem w Gliwicach na nowym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Trynek,Gliwice

2 450 zł54 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2. Nieruchomość posiada 2 niezależne pokoje, osobną kuchnie, przedpokój oraz łazienkę. Mieszkanie znajduje się na ulicy Rybnickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biegusa

Sikornik,Gliwice

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 30.10.2023 nowoczesne i komfortowo urządzone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem oraz miejscem garażowym w garażu podziemnym, w 3-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Szobiszowice,Gliwice

550 000 zł68 m² 8 065,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Witaj, szukasz dla swojej rodziny mieszkania przestronnego, ustawnego i gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Świetne.