dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gliwice

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

321 000 zł44,30 m² 7 246,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie trzypokojowe /jeden pokój przejściowy/z balkonem ,słoneczne ,w bloku na Sikorniku położone na trzecim pietrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,13 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II o nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 208 zł42,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz 2 pokoi blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44 m² 6 932 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice łabędy Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85,90 m² 6 984,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie do odświeżenia, bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum. Mieszkanie idealne do zamieszkania własnej aranżacji lub pod inwestycję gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie od 2 lat stale.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament na 2. piętrze z windą (w budynku dwupiętrowym), położony na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym osiedlu. Apartament o powierzchni 67,48.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł74,59 m² 8 969,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na dni otwarte - 16.05.2026 (sobota) od godziny 11 do godziny 12. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu poznania dokładnego adresu nieruchomości. Serdecznie Zapraszamy! koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł54 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 mkw na osiedlu Sztabu Powstańczego. Bardzo dobra lokalizacja - 10 minut piechotą do Centrum Przesiadkowego, przystanek 50 metrów od bloku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,57 m² 8 049,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nietuzinkowa Nieruchomość Wykończona Praktycznie i z Dbałością o Szczegóły! Oferta dotyczy Dwupaku Pięknie Wykonczonych Klimatycznych Kawalerek usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 43m2, położone w Gliwicach w dzielnicy Sośnica. Położone w budynku 10 piętrowym na 9 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjna oferta. Wyremontowane, zgrabne mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze przedwojennej willi w Ptasiej Dzielnicy. Klimatyzacja! Ogrzewanie pompą ciepła. Blisko do Centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Szukasz nowego mieszkania z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort mieszkania w nowym budownictwie z dużym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 mkw położone 300 metrów od Centrum Przesiadkowego i dworca pkp - cicha i spokojna uliczka - boczna Toszeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania ładne, funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie na osiedlu Milenium. świetna lokalizacja - cisza i spokój - budynek znajduje się przy osiedlowym deptaku. 10 minut spacerem do Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, urządzone z niezwykłym wyczuciem stylu i smaku, czeka na nowych najemców. Ta przestrzeń o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w samym sercu miasta, w klimatycznej ceglanej kamienicy na 2. piętrze czyli na nastrojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,45 m² 11 248,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania, w którym jedyne co musisz zrobić, to rozpakować walizki ? To przestronne wnętrze o powierzchni 56,45 m na Osiedlu Parkowym czeka właśnie na Ciebie! Kluczowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł58,70 m² 8 262 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką, wc oraz przedpokojem, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79 m , zlokalizowany na jednym z najbardziej luksusowych osiedli w Gliwicach, przy ulicy Szafirowej. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone blisko centrum Gliwic ,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł64 m² 12 265,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Gliwicach na Osiedlu Karolinki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł37,11 m² 8 030,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Osiedle Sikornik w Gliwicach łączy w sobie spokój i cisza z bliskością Centrum. Osiedle dobrze zorganizowane. Dostępna infrastruktura; sklepy, poczta, biblioteka, paczkomat, basen.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wspaniały, przestronny i komfortowy apartament na sprzedaż. Znajdujący się na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą rekreacyjną, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Własne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł60 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie dwupokojowe z duża odrębna kuchnia i łazienka z wc i kabiną prysznicową .W.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41,59 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,59 mkw, zlokalizowane przy ul. Zygmunta Starego w Gliwicach Najważniejsze informacje - 2 niezależne pokoje - 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł45 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznaj nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w prestiżowej kamienicy przy ulicy Toszeckiej, tuż przy Centrum Przesiadkowym w samym sercu Gliwic. To.