dowolna

Luksusowe mieszkania Gliwice - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 600 zł26 m² 61,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie kawalerkę Z niewielkim tarasem W nowym apartamentowcu murapolu. Budynek zlokalizowany W śródmieściu, w zielonym otoczeniu, bardzo dobrej komunikacji, kozielska 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 534,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam serdecznie atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na parterze nowego budynku W łabędach. Mieszkanie jest słoneczne, bardzo ciepłe, z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

350 000 zł48 m² 7 290,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Budynek ocieplony, zadbany. Mieszkanie po kapitalnym remoncie sprzed 6 lat. Właściciele wymienili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Gliwice - Łabędy. Wszystko w ścisłym sąsiedztwie sklepy, przychodnia zdrowia, restauracja. Zielona i cicha okolica. Przed budynkiem dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

338 900 zł47 m² 7 136,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mikołowska 24 to zadbana kamienica w Centrum miasta. Odnowiona elewacja, wyremontowana klatka schodowa, drzwi wejściowe. Zadbane podwórko. Wyremontowany i ocieplony dach. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W centrum miasta, plac krakowski, politechnika Z balkonem, co miejskim, ciepłą wodą Z sieci I miejscem parkingowym. Apartament po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goździkowa

Wilcze Gardło,Gliwice

100 000 zł54 m² 1 834,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament dwa pokoje Piękny duży balkon 9 m. Wykończone mieszkanie niskoczynszowe. Gotowe do wprowadzenia. Sprzęty stałe w cenie. (lodówka , piekarnik , płyta , pralka, zmywarka ). Meble do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bekasa

Sikornik,Gliwice

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia kawalerka typu studio o wysokim standardzie o powierzchni 30 m2 na osiedlu Sikornik przy ul. Bekasa. Mieszkanie na 3 piętrze ( winda) , z balkonem - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 600 zł26 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy Czarnego

Gliwice,śląskie

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, wysoki standard do wynajęcia od zaraz. Składa się z salonu z kuchnia otwartą, sypialni, łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne akumulacyjne z taniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wojska Polskiego,Gliwice

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne Mieszkanie 3-pokojowe (M4) po generalnym remoncie przy ul. Juliana Ordona w Gliwicach, bez zadłużenia, mieszkanie własnościowe - sprzedaż bezpośrednia Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

429 000 zł92 m² 4 663,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieoczywista nieruchomość położona w samym centrum miasta Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczyńska

Śródmieście,Gliwice

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokoje po remoncie kapitalnym, w okolicy Politechniki Śląskiej i tzw. Nowych Gliwic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 4 lata temu. W pełni umeblowane. Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbnika

Sośnica,Gliwice

235 000 zł38 m² 6 233,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne M4 na poddaszu. Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36,70 M2. Mieszkanie po remoncie od razu do wprowadzenia się! Całemu wnętrzu nadają klimat skosy oraz czynny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 600 zł26 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Śródmieście,Gliwice

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pszczyńska

Politechnika,Gliwice

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka 20 m2 na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Royal Studios Gliwice ul. Pszczyńska 51 zlokalizowana bezpośrednio przy Politechnice Śląskiej. Chętnych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Wojska Polskiego,Gliwice

2 380 zł46 m² 51,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe (z 2022 r.), dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Karolinki. Salon z otwartą kuchnią, osobna sypialnia, łazienka i garderoba z dużą szafą. Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gankowa

Sośnica,Gliwice

250 900 zł32 m² 7 840,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż ustawna kawalerka w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest idealne pod inwestycje. Zapraszam do opisu i kontaktu! Ustawne i jasne. Po generalnym remoncie. Do umeblowania. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górna

Ligota Zabrska,Gliwice

419 000 zł40 m² 10 441,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Gliwicach, osiedle Majowe, ul. Górna 47a. Znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego budynku oddanego do użytku w 2021r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Sikornik,Gliwice

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w budynku położonym przy ul. Czajki. Lokal o powierzchni 43m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Gliwice

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament położony w śródmieściu Gliwic na osiedlu apartamentowców - glivia. Świetna lokalizacja - 15 minut piechotą do centrum, bardzo dobry wyjazd na drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Baildona,Gliwice

249 000 zł38 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atuty mieszkania * bez dodatkowych nakładów finansowych * mieszkanie po generalnym remoncie * wykończenia i wyposażenie w dobrym stylu * lokalizacja - blisko centrum - szybki zjazd na dtś, dk88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pszczyńska

Politechnika,Gliwice

499 000 zł82 m² 6 053,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1880

Atuty mieszkania * przystosowane do komfortowego zakwaterowania pięciu lokatorów * 2 łazienki z prysznicami i wc * wykończenia i wyposażenie w dobrym stylu * lokalizacja idealna, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 150 zł39 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Narożnep 2 pokoje całkowicie wyposażone ze znakomitym zagospodarowaniem przestrzeni czego efektem jest duża ilość szaf. Ekspozycja południowa.-zachodnią. Mieszkając w zielonym otoczeniu parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Politechnika,Gliwice

3 000 zł60 m² 49,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio Kozielska 106c, 54m2, 4 pokoje, garaż + komórka Sprzedam Bezpośrednio piękne mieszkanie znajdujące się na ul. Kozielskiej w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biegusa

Sikornik,Gliwice

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 30.10.2023 nowoczesne i komfortowo urządzone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem oraz miejscem garażowym w garażu podziemnym, w 3-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

490 000 zł42 m² 11 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Osiedle o wysokim standardzie, zamknięte, wjazd na teren osiedla na pilot, teren wybrukowany, liczne nasadzenia, domofon. Opis mieszkania: apartament 2 - pokojowy z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

289 000 zł37 m² 7 770,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Szarych Szeregów

Gliwice,śląskie

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 26m2. Świeżo wyremontowany lokal znajdujący się na 10 piętrze z windą. Salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Cała nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

2 600 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowy, komfortowy, w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Karolinki w Gliwicach. Apartament znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku na nowoczesnym osiedlu. Posiada 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Sikornik,Gliwice

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament na osiedlu Nowy Sikornik w Gliwicach. Świetna lokalizacja - bardzo dobry dojazd do centrum Gliwic (wyjazd na nową obwodnicę w pobliżu bloków), dwie minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 350 zł19 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie aktualne Wynajmę jednopokojowe mieszkanie. Nowo wybudowany budynek znajduje się 500m pieszo od Politechniki Śląskiej, przy ul. Pszczyńskiej. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł60 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak