dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gliwice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

299 000 zł49,07 m² 6 093,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie mieszkanie położone w centrum miasta, blisko Politechniki i Dworca pkp. Budynek w dobrym stanie technicznym, dach po remoncie, zaplanowane ocieplenie. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,40 m² 6 681,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul Zimorodka - 46,4m2 2 pokoje! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Kusocińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł52,19 m² 12 607,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne M3 z miejscem parkingowym Śródmieście Gliwic Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na 4. piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł77,20 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł71,40 m² 7 521,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy do sprzedaży komfortowe, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Gliwic w odrestaurowanej kamienicy. W najbliższym otoczeniu Park Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł68,24 m² 9 891,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 3-pokojowy apartament z ogrodem | Gliwice, ul. Czereśniowa | Kameralna inwestycja | Bez pcc 3-room apartment with a garden | Gliwice, czereśniowa Street | Intimate development.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł17,73 m² 11 562,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.1, taras: 2,92 m2, ogródek: 6,63 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 590 zł37,02 m² 9 362,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 455 zł41,13 m² 9 517,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Przytulne, urokliwe, z mini ogródkiem - Twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 150 zł53,44 m² 8 909,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Przytulne, urokliwe, z ogródkiem - Twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

837 692 zł65,96 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Gliwicach Przestrzeń i Komfort (65,96 m )szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 060 zł42,62 m² 9 011,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,57 m² 7 847,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nietuzinkowa Nieruchomość Wykończona Praktycznie i z Dbałością o Szczegóły! Oferta dotyczy Dwupaku Pięknie Wykonczonych Klimatycznych Kawalerek usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 85 m.kw. na wysokim parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia niezależne. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 589 zł37,06 m² 9 298,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w Centrum. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. W cenie zostaje zabudowa kuchenna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł63,04 m² 6 186,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m , położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł47,80 m² 8 366,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w Gliwicach przy ul. Jasińskiego - Trynek Cena nieruchomości - 399 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul. Kormoranów - 44,3 m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zamieszkaj już teraz w zielonym sercu Gliwic! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,51 m² 10 737,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,51 m , położone na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku z 2020 roku przy ul. Zygmuntowskiej w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 962 zł40,16 m² 9 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 000 zł55,23 m² 8 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł89 m² 8 517 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Wyobraź sobie, że przekraczasz próg i jedyne, co musisz zrobić, to zaparzyć ulubioną kawę. Na jednym z najlepiej zorganizowanych osiedli w Gliwicach czeka Twoja nowa alternatywa:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,53 m² 9 153,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży wyłącznie W naszym biurze Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: kasia   Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,21 m² 10 317,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty okolice Politechniki Śląskiej Gliwice Bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Doskonała lokalizacja Adres: gliwice Powierzchnie mieszkań: od 30 m do 116.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 824 zł41,11 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł99,90 m² 4 954,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena tyko do końca maja 2026r - nie przegap tej okazji! oferta na wyłączność! Polecam przestronne mieszkanie w kamienicy usytuowanej w centrum Gliwic ( blisko Politechniki Śl.,.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł84 m² 5 476,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób, które chcą wejść i od razu poczuć się u siebie , bez stresu związanego z remontem i dodatkowymi kosztami. Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 273 zł53,57 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł60 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie dwupokojowe z duża odrębna kuchnia i łazienka z wc i kabiną prysznicową .W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 547 zł46,35 m² 8 986,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,24 m² 7 698,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 36,24 m | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 279 000 zł Piętro: 2 opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł31 m² 9 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Gliwice, os. Kopernika | 31 m | 298 000 zł Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, które łączy w sobie klimat kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł97 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nasza oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania położonego w zabytkowej kamienicy z początku lat XX ubiegłego wieku przy ulicy Zwycięstwa. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! unikalna okazja - mieszkanie Z ogrodem 150 m W sercu gliwic Szukasz przestrzeni domu w komforcie

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,13 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II o nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 505 zł37,14 m² 9 760,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025