dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gliwicach - Ogrodach Królowej Bony. Rewelacyjna lokalizacja na Starówce - 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Rynek

Śródmieście,Gliwice

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowoczesnej, świeżo wyremontowanej kawalerki w zabytkowej kamienicy przy ulicy Rynek w Gliwicach to idealne miejsce dla pierwszego najemcy! Jeśli marzysz o życiu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Obrońców Pokoju,Gliwice

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Polecam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego domu w zabudowie wolnostojącej, zlokalizowanego na os. Obrońców Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

679 000 zł58 m² 11 715 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie na zamkniętym osiedlu Poezji II - w spokojnej dzielnicy Gliwice- łabędy ul. Zygmuntowska Rok budowy 2019/2020 mieszkania oddane do użytku Lipiec 2020 Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernik,Gliwice

329 000 zł57 m² 5 769,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 57,02 m 10. piętro ul. Kopernika zielona okolica, świetna lokalizacja! Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkiewicza

Zatorze,Gliwice

2 950 zł44 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego apartamentu w urokliwej kamienicy, zlokalizowanej niedaleko centrum Gliwic. To mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota Zabrska,Gliwice

1 900 zł48 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gliwice, ul. Ceglarska 46 - 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, 48,3 m , I piętro Do wynajęcia ustawne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dickensa

Stare Gliwice,Gliwice

595 000 zł53 m² 11 241,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony pod klucz (dotychczas nieużytkowany / niezamieszkały) o powierzchni 52,93 m2 położony na najwyższym piętrze nowego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajki

Sikornik,Gliwice

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sikornik Dobra lokalizacja - 20 minut piechotą do centrum Gliwic, dobry dojazd na Strefę na ul Bojkowską, bliski wyjazd na A-4. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Trynek,Gliwice

1 400 zł22 m² 63,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gliwice ul. Jasna: oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Dodatkowo płatne media: woda, energia elektryczna, ogrzewanie, internet. Kuchnia otwarta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum-Zachód,Gliwice

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 000 zł43 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kozielskiej Miejsce parkingowe w cenie* Nieruchomość o powierzchni 43,32 mkw usytuowana jest na czwartym piętrze w nowym budownictwie. Składa z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Trynek,Gliwice

2 000 zł37 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo komfortowe i funkcjonalne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą, w centrum Gliwic w bloku, na 5 piętrze, w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Gliwice

1 890 zł28 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Gliwic w słynnym "szklanym domu" przy Placu Grunwaldzkim. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ossolińskich

Łabędy,Gliwice

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach Łabędy na nowym osiedlu z balkonem i widokiem na las. Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie na drugim piętrze (w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Łabędy,Gliwice

350 000 zł52 m² 6 704,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z możliwością zrobienia 4! Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej części Gliwic - Łabędach .Mieszkanie mieści się na wysokim parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Kopernik,Gliwice

434 000 zł63 m² 6 846,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty mieszkania * Lokalizacja. Osiedle Kopernik * Komfortowe piętro - 3 * Przestronne, nieprzechodnie 3 pokoje. * możliwość stworzenia 4 pokoi * Balkon Mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Trynek,Gliwice

325 000 zł50 m² 6 472,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Ligota Zabrska,Gliwice

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 18 m , położona na 6. piętrze budynku z windą przy ul. Pszczyńskiej 51. Nieruchomość: nowe budownictwo z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Śródmieście,Gliwice

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dunikowskiego

Śródmieście,Gliwice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnej kawalerki usytuowanej w nowoczesnym apartamentowcu, w doskonałej lokalizacji tuż obok Politechniki Śląskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossolińskich

Łabędy,Gliwice

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja do 31.05.2025R Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Gliwice Łabędy - bardzo niskie koszty utrzymania ( 335 zł/msc) - łącznie 49 mkw - 2 pokoje - balkon - osobna kuchnia - piwnica - zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Śródmieście,Gliwice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Gliwice, ul. Barlickiego, dzielnica Śródmieście (ścisłe centrum miasta). W galerii znajduje się rzut mieszkania. Mieszkanie zostało odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Parkowym przy ulicy Kozielskiej. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Świetna lokalizacja - w pobliżu wyjazd na dk-88 i dalej na!-4, a-1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Trynek,Gliwice

255 000 zł32 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się na ostatnim piętrze budynku u zbiegu ulic: mikołowskiej i Nowy Świat w samym centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Wynajmę przestronną kawalerkę w Gliwicach - ul. Konarskiego Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Sikornik,Gliwice

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Oferujemy na wynajem niezwykle atrakcyjny apartament zlokalizowany na osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Inwestycja ta należy do najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Parkowym przy ulicy Kozielskiej. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Świetna lokalizacja - w pobliżu wyjazd na dk-88 i dalej na!-4, a-1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Gliwice,śląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, przepięknie urządzone, umeblowane i wyposażone mieszkanie. W łazience pralka automatyczna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Trynek,Gliwice

169 000 zł23 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka zlokalizowana w sercu miasta - doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem! Ta przytulna jednostka o powierzchni idealnej dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Stare Gliwice,Gliwice

289 500 zł40 m² 7 329,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przytulne, jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do centrum Gliwic oraz głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Obrońców Pokoju,Gliwice

350 000 zł56 m² 6 217,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Myśliwskiej. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z lat 40. Pow.56,29m2: 2 duże ustawne pokoje, duża kuchnia z możliwością urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Szobiszowice,Gliwice

1 900 zł32 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka - gotowa do zamieszkania od zaraz! Oferujemy przestronne mieszkanie typu studio, podzielone na część dzienną i sypialnianą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Sikornik,Gliwice

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach, składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Zatorze,Gliwice

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Okrzei - w cichej, spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy. Zadbany i wyremontowany budynek z centralnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zatorze,Gliwice

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Lipowa. Komfortowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy. Pow. 37,98 m2, 2 pokoje - pokój dzienny i sypialnia z garderobą, p.2/2. Nad mieszkaniem poddasze zaadoptowane na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogórska

Zatorze,Gliwice

365 000 zł67 m² 5 439,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Tarnogórskiej. Rozkładowe, klasyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy. Pow. 67,10 m2, 3 pokoje, p. 1/3. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Ekspozycja okien na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł33 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Millenium. Luksusowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 33,35 m2, 2 pokoje, p. 3/4. C.o. z sieci miejskiej, c.w. - junkers. Na podłogach panele/ceramika. Ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji W samym centrum miasta Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Zatorze,Gliwice

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okolice ul. Lipowej. Ładne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym. Pow. 60,77 m2, 3 pokoje, p. 0/2. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Ustawne pokoje. C.o. gazowe. C.w. - junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Trynek,Gliwice

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Gliwic, na Osiedlu Zubrzyckiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze 10. piętrowego bloku, w jego skład wchodzi salon.