dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gankowa

Sośnica,Gliwice

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witaj! Poszukujesz przytulnego mieszkania w Gliwicach? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Mieszkanie i Budynek: jak widzisz na zdjęciach - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

399 000 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje po remoncie! Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze ocieplonego niskiego bloku. W skład prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem - Gliwice, okolice Stadionu Miejskiego Oferujemy Państwu na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Obrońców Pokoju,Gliwice

399 000 zł63 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Onz (osiedle Obrońców Pokoju). Dwustronnie rozkładowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem i parkingiem Gliwice, karolinki 70 27 m Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 27 m z tarasem i prywatnym ogródkiem (25 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łabędy,Gliwice

335 000 zł40 m² 8 453,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w mieście? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Wojska Polskiego,Gliwice

3 800 zł86 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania na wynajem apartament dwupoziomowy o powierzchni 86,29 m2, zlokalizowany w inwestycji Apartamenty Andersa 13. Na dwóch kondygnacjach znajdziesz: parter: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Łabędy,Gliwice

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M3 Gliwice - Łabędy ul. Staromiejska. Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 80 m2 na pierwszym piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marka

Zatorze,Gliwice

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szukasz komfortowego mieszkania? Dobra komunikacja z centrum Gliwic i innymi miastami Śląska jest dla Ciebie ważna? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Śródmieście,Gliwice

3 950 zł107 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie na ostatniej kondygnacji pięknej i zadbanej kamienicy w centrum Gliwic. Przestronne, pełne światła, ciepłe, ciche i przytulne w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Śródmieście,Gliwice

380 000 zł55 m² 6 967,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 54,54 m2 - Gliwice, ul. Gruszczyńskiego Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,54 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Gliwic - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Łabędy,Gliwice

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M3 Gliwice - Łabędy ul. Staromiejska. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m2 na parterze, dwupiętrowej kamienicy - niezależne wejście do mieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ostropa,Gliwice

375 000 zł53 m² 7 062,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach - idealne do odświeżenia i aranżacji według własnych potrzeb Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,10 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Gliwice

2 570 zł40 m² 64,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o funkcjonalnym, komfortowym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Sikornik,Gliwice

2 900 zł61 m² 47,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowy i słoneczny apartament z dużym, przestronnym balkonem. Lokal położony jest na IV. piętrze, nowego V. piętrowego budynku na Osiedlu Sikornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szobiszowice,Gliwice

3 040 zł49 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament Z tarasem W rewelacyjnej lokalizacji. Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament z tarasem na nowo wybudowanym osiedlu nieopodal pływalni przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Wojska Polskiego,Gliwice

780 000 zł86 m² 9 039,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w centrum Gliwic? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86,29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 700 zł50 m² 53,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się na Os. Bursztynowym. Lokal o powierzchni ponad 50m2 został gustownie zaaranżowany i wykończony przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jasnogórska

Wojska Polskiego,Gliwice

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu luksusowy apartament na wynajem w centrum Gliwic przy ulicy Jasnogórskiej w rezydencji Viridi. Apartament mieści się na parterze składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Stare Gliwice,Gliwice

2 590 zł48 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w zacisznym i spokojnym miejscu na Os. Waryńskiego. Lokal o powierzchni niespełna 50 m2 znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyniec

Śródmieście,Gliwice

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w centrum Gliwic przy ul. Kaczyniec. Mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią i dużą łazienką na 2 piętrze. Po remoncie, w pełni wyposażone, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Trynek,Gliwice

325 000 zł50 m² 6 472,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z dodatkową przestrzenią w suterenie, garażem dwustanowiskowym i ogródkiem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Politechnika,Gliwice

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka Gliwice Politechnika. - mieszkanie w pełni wyposażone w nowe w sprzęty agd i rtv - niskie koszty utrzymania 190 zł / msc - klatka schodowa świeżo po remoncie (sztukateria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

769 000 zł108 m² 7 098,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*koniecznie zobacz wirtualny spacer 3D* To urokliwe mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy w sercu Gliwic, oferując unikalne połączenie klasycznego stylu z nowoczesnym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konarskiego

Gliwice,śląskie

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Wynajmę przestronną kawalerkę w Gliwicach - ul. Konarskiego Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mastalerza

Szobiszowice,Gliwice

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Gliwice, blisko Dworca pkp Gliwice Lokalizacja: gliwice ul. Mastalerza , zaledwie 10 minut od Politechniki Śląskiej i 5 minut do Dworca pkp. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Trynek,Gliwice

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje na Trynku! Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się w dzielnicy Gliwic Trynek. Mieszkanie znajduje się na II piętrze , bloku z monitoringiem , blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Sikornik,Gliwice

326 000 zł46 m² 7 119,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twoje miejsce spokoju 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gliwic! Marzysz o przestrzeni, gdzie odpoczniesz po dniu pełnym wyzwań? To mieszkanie na parterze przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Stare Gliwice,Gliwice

450 000 zł70 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,2 m2 w Gliwicach przy ul. Rubinowej (stare gliwice/osiedle Bajkowe). Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Gliwice,śląskie

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

gotowe po remoncie zadbane mieszkanie dla 1 osoby cicha spokojna okolica- idealne dla spokojnej osoby balkon łazienka przedpokój kuchnia pokój (salon)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

2 150 zł39 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w niskim bloku, zlokalizowane zaledwie 3 minuty spacerem od Galerii Forum! Ta komfortowa nieruchomość o powierzchni nieco poniżej 40 m to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Śródmieście,Gliwice

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo odświeżone, stylowe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy w samym sercu Gliwic. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bekasa

Sikornik,Gliwice

349 000 zł48 m² 7 210,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj wygodnie tylko drobne odświeżenie i gotowe! Jeśli szukasz mieszkania o świetnym układzie i w znakomitej lokalizacji, które nie wymaga dużych nakładów finansowych, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

214 000 zł43 m² 4 988,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Rezerwacja Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Gliwice, szobiszowicka Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,90 m , zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Trynek,Gliwice

315 000 zł50 m² 6 274 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Śródmieście,Gliwice

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mikołowska. Komfortowy apartament w centrum miasta usytuowany w nowym apartamentowcu (2024 r). Pow. 40,86 m2, 2 pokoje. p. 1/4. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lompy

Śródmieście,Gliwice

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum Gliwic - zaledwie 5 minut piechotą od Rynku Pierwsze piętro w wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia lokalu wynosi 18 mkw na co składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szarych Szeregów

Trynek,Gliwice

1 800 zł26 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - Gliwice, trynek, ul. Szarych Szeregów Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25,5 m2, położona na 10. piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

360 000 zł50 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 w Gliwicach przy ul. Rubinowej ("stare Gliwice"/ "osiedle Bajkowe") Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernego

Trynek,Gliwice

359 000 zł37 m² 9 736,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas W biurze! Szukasz mieszkania idealnego na start, pod inwestycję lub do natychmiastowego zamieszkania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij