dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

294 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Obrońców Pokoju,Gliwice

1 750 zł29 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka na osiedlu Obrońców Pokoju. Nowy budynek - wybudowany około 2015 roku. Ogrodzony i monitorowany. Świetna lokalizacja, w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja. Poszukujesz mieszkania w nowym budownictwie gdzie nie będzie musiał marnować czasu na wykończenia i remonty? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Ostropa,Gliwice

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Szukasz domu blisko centrum miasta a jednocześnie z dala od zgiełku? Mamy ofertę dla Ciebie! Dom jednorodzinny, zlokalizowany w Gliwicach Ostropie, ul. Daszyńskiego. Dzielnica Ostropa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

380 000 zł47 m² 8 126,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odkryj Wyjątkową Przestrzeń Życia. Mieszkanie 600m od rynku - Idealne dla studentów Politechniki Śląskiej (3min pieszo) Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolinki

Śródmieście,Gliwice

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy wszystkie nowe mieszkania muszą wyglądać tak samo? Nie wszystkie. Czasami jedna z naszych klientek oddaje nam w najem mieszkanie, które odbiega od wszechobecnej bieli, szarości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czernego

Gliwice,śląskie

269 000 zł26 m² 10 466,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witaj! Poszukujesz przytulnego, słonecznego mieszkania w Gliwicach w świetnej lokalizacji do zamieszkania lub wynajmu? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu! Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 600 zł26 m² 61,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie kawalerkę Z niewielkim tarasem W nowym apartamentowcu murapolu. Budynek zlokalizowany W śródmieściu, w zielonym otoczeniu, bardzo dobrej komunikacji, kozielska 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Łabędy,Gliwice

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Gliwicach Łabędy przy ul. Głównej. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy. Kawalerka została w ostatnim czasie odświeżona i będzie doposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Sikornik,Gliwice

647 000 zł81 m² 8 006,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja agencyjnej! Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się ono w doskonałej lokalizacji w Gliwicach, na osiedlu Sikornik. Mieszkanie ma

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalmacha

Gliwice,śląskie

289 000 zł28 m² 10 277,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w centrum miasta położoną przy ul.Stalmacha. Atuty nieruchomości: - 1 piętro - ogrzewanie miejskie - ciepła woda z piecyka gazowego - osobna kuchnia - dwa małe balkoniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 534,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam serdecznie atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na parterze nowego budynku W łabędach. Mieszkanie jest słoneczne, bardzo ciepłe, z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam serdecznie nieduże, zgrabne mieszkanie dwupokojowe położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokojów, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

2 130 zł53 m² 39,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w samym centrum Gliwic, a jednocześnie cenisz sobie spokój, chcesz mieć blisko do sklepów, restauracji, szkół, parku to to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia w nowym apartamentowcu,. Mieszkanie nie było jeszcze zamieszkałe! Mieszkanie mieści się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Baildona,Gliwice

1 450 zł29 m² 50,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witaj, szukasz urządzonej i ustawnej kawalerki w spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Ustawne pomieszczenia. Wyposażona. Mieszkanie jest ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

350 000 zł48 m² 7 290,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Budynek ocieplony, zadbany. Mieszkanie po kapitalnym remoncie sprzed 6 lat. Właściciele wymienili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Śródmieście,Gliwice

419 000 zł116 m² 3 626,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta zarezerwowana. Polecam serdecznie duże, wysokie, mieszczańskie mieszkanie położone na I piętrze przedwojennej kamienicy W śródmieściu, rejon jagiellońskiej/zabrskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Gliwicach w samym Centrum 400 metrów Politechniki Śląskiej. Mieszkanie zostało podzielone na 4 niezależne pokoje każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Os. Zubrzyckiego. Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem. Usytuowane na zielonym i spokojnym osiedlu. Składające się z 2-ch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gliwice

1 700 zł49 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! umowa na minimum 1 rok wyłącznie W formie najmu okazjonalnego! Do wynajęcia słoneczne, odświeżone, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Zatorze,Gliwice

290 000 zł42 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy ul. Witkiewicza w Gliwicach. Idealne zarówno pod wynajem, jak i na własny użytek. Zapraszam do opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Gliwice - Łabędy. Wszystko w ścisłym sąsiedztwie sklepy, przychodnia zdrowia, restauracja. Zielona i cicha okolica. Przed budynkiem dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

229 900 zł41 m² 5 607,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Gliwic przy ulic Chorzowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, remont wykonany z gustem pod okiem architekta. Mieszkanie mieści się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Gliwice,śląskie

4 350 zł64 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament z balkonem, świeżo oddany przez dewelopera i wykończony o powierzchni 64m2. Znajduje się na Osiedlu Nove Villove w Gliwicach przy ulicy Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

675 000 zł86 m² 7 822,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Rezerwacja agencyjnej! Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się ono w doskonałej lokalizacji w Gliwicach, na osiedlu Sikornik. Mieszkanie ma powierzchnię 86,29 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

375 000 zł44 m² 8 536,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia po 30.06.2024 Komfortowe, nowe, w pełni wyposażone mieszkanie 81 m2 (parter ) do wynajęcia na minimum 1 rok. Mieszkanie składa się z: dużego salonu z kominkiem połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Trynek,Gliwice

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na os. Zubrzyckiego. Świetna lokalizacja - 10 minut piechotą na Politechnikę Śląską, 15 minut piechotą na Starówkę. W pobliżu pełna infrastruktura osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 500 zł74 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe i przestronne, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w sąsiedztwie gliwickiego Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

479 000 zł76 m² 6 297,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie trzy pokojowe z balkonem na pierwszym piętrze w trzypiętrowej, zadbanej kamienicy blisko gliwickiego rynku. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

809 000 zł136 m² 5 948,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-poziomowy loft po generalnym remoncie w przepiękniej, zrewitalizowanej kamienicy, który po podłodze ma powierzchnię 136 metrów kwadratowych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

4 500 zł131 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Duże, pięciopokojowe mieszkanie Z co miejskim położone W kamienicy W ścisłym centrum miasta, w rejonie ulicy kościuszki. Najem najchętniej dla firm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hutnicza

Baildona,Gliwice

189 600 zł29 m² 6 537,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w Gliwicach na osiedlu Baildona. Ta ustawna kawalerka o powierzchni 30 metrów kwadratowych to idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Gliwice

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic w przyjemnej i bezpiecznej okolicy bloków Spółdzielni przy Politechnice Śląskiej. Blisko do Politechniki, rynku, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Politechnika,Gliwice

2 500 zł50 m² 49,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie trzypokojowe na poddaszu kamienicy przy ulicy wrocławskiej. Poddasze kamienicy, ogrzewanie gazowe. Mieszkanie składa się z trzech pokojów - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 mieści się na 3 piętrze ładnego, ocieplonego IV piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Politechnika,Gliwice

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie na Os. Ratowników Górniczych. Lokal o powierzchni 52m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Sośnica,Gliwice

485 000 zł86 m² 5 623,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci Z ogródkiem I garażem. Mieszkanie położone na I piętrze niskiego, zadbanego budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Baildona,Gliwice

549 000 zł84 m² 6 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne dla rodziny, jak również na wynajem. Zapraszam do opisu i kontaktu! Przestronne Rozkładowe W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczyniec

Gliwice,śląskie

525 000 zł83 m² 6 358,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witaj! Poszukujesz przytulnego, ustawnego mieszkania w centrum Gliwic? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Duże i ustawne. Parking Jasne pomieszczenia.