dowolna

Mieszkania umeblowane Gliwice - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Kopernik,Gliwice

600 zł57 m² 10,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Znajduje się na 4 piętrze ( 2 windy ). Koszty utrzymania mieszkania: - 600 zł najem - 650 zł czynsz (woda, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Gliwice

890 zł29 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka własnościowa, do wynajęcia od 1 kwietnia , czynsz dla spóldzielni zawarty w cenie wynajmu, w cenie wynajmu nie ma prądu i gazu, komfortowa z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną kawalerkę po remoncie. Osiedle: sikornik, ul. Zimorodka. Ogrzewanie centralne, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

2 100 zł83 m² 25,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do A4, strefy ekonomicznej i Centrum miasta. Budynek kilkurodzinny, zadbany. W otoczeniu niskie zabudowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gliwice

Centrum-Wschód,Gliwice

850 zł18 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulna garsoniera do wynajęcia od zaraz, w pełni umeblowana, położona 5 minut od Rynku. Dużym atutem jest mozliwośc parkowania na podwórzu, które jest zamykane na bramę na pilota oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łabędy

Łabędy,Gliwice

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie, przestronne, składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Położone w zielonym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zatorze

Zatorze,Gliwice

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo sympatyczne mieszkanie 2-pokojowe, wyremontowana łazienka, kuchnia, ładne meble kuchenne. Kuchnia wyposażona w sprzęt agd. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, wliczone do czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os. Waryńskiego położone na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie posiada niezależny układ pomieszczeń. Duża widna kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

140 000 zł38 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Sikornik. Mieszkanie jest po remoncie,wymieniono wszystkie instalacje,gotowe do zamieszkania.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Centrum-Zachód,Gliwice

1 150 zł34 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę po generalnym remoncie. W ubiegłym roku odświeżona. Umeblowana, w wyposażeniu pralka i zmywarka. Doskonały dojazd w każde miejsce Gliwic i okolic. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - blisko do centrum miasta a jednocześnie dobrze skomunikowane ze strefą, oplem, drogami wyjazdowymi z miasta w kierunku autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od stycznia 2013r. komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie. Składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym łazienki i dużym balkonem/tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w bliskim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, niedaleko do centrum miasta, w cichym zakątku. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z super lokalizacją -tel.   korzystnie usytuowane w ścisłym centrum Gliwic z wejściem z głównej ulicy miasta, przy Hotelu Diament.Umiejscowione w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł115 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej dzielnicy lubianej przez mieszkańców Gliwic w pobliżu komercyjnych mieszkań w Spichlerzu oraz placu Grunwaldzkiego. Zaledwie klika minut spacerem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trynek

Trynek,Gliwice

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38m2 w Gliwicach na osiedlu Trynek Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Umeblowane, wyposażone w agd. Opłata 1200zł (w tym czynsz i woda), media płatne wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zatorze

Zatorze,Gliwice

138 000 zł43 m² 3 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ilość sypialni: 2 Ilość łazienek: 1 Powierzchnia w m2: 43 Umeblowane: tak Zwierzęta: tak Bez pośredników: tak Mieszkanie 2pok, kuchnia osobna widna i wc kafelkowany. Mieszkania blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zatorze

Zatorze,Gliwice

1 350 zł51 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo przytulne mieszkanie, po remoncie , w pełni umeblowane i wyposażone. Piękny widok z okien. Doskonała komunikacja z centrum. Budynek monitorowany z podglądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zatorze

Zatorze,Gliwice

1 000 zł72 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach w ok. Toszeckiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Ma powierzchnię 72 m2 i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania dużą, słoneczną kawalerkę w Centrum Gliwic. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie czynszu najmu znajdują się opłaty za ogrzewanie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na os. Sikornik, w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, w bloczku Jest w stanie do wprowadzenie. Cechuje się pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta na 3 piętrze, w 4 piętrowym bloku z cegły. Składa się z 2 umeblowanych pokoi, dużej widnej kuchni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czesława

Centrum-Wschód,Gliwice

189 000 zł76 m² 2 486,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Lokal mieszkalny znajduje się w kamienicy, położony na parterze. Składa się z: trzech pokoi z małym gabinetem, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Okna nowe z pcv wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

172 590 zł52 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie wewnętrzne ciepłe. Podwórko duże, trawniki i drzewa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana 32 metrowa kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką w okolicy Rynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.Ogrzewanie gazowy piec dwufunkcyjny. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 800 zł54 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone w ok. Pl. Grunwaldzkiego/ ul. Mickiewicza. Bardzo dobra dzielnica, łatwy wyjazd zarówno na autostradę, łatwy i prosty dojazd do strefy, jak też do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 zł90 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania przestronne, dwupoziomowe mieszkanie do najmu w ok. Toszeckiej. Nietuzinkowa oferta skierowana dla wymagających klientów. Mieszkanie położone z dala od zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jaśminu

Wilcze Gardło,Gliwice

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Bez pośredników. Oferujemy do sprzedaży duże (69,43 m2), dwupokojowe (ok.21 m2 i 15 m2) mieszkanie z kuchnią (ok. 11 m2), łazienką (ok. 10 m2), przedpokojem (ok. 7,5 m2), garderobą (ok. 5,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Gliwic, w pobliżu dworca. Cztery pokoje (2 przejściowe), umeblowane. Centralne ogrzewanie własne, zasilane elektrycznie. Dodatkowo ogrzewanie kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Położona w ok. Selgros, w cichym miejscu, w nowym budownictwie. Czyste zadbane klatki schodowe, mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Zatorze,Gliwice

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio - do wynajęcia ładna, słoneczna kawalerka o pow. 30m2 w bloku na I piętrze; nowe plastikowe okna; duży 1 pokój, jasna kuchnia, łazienka z wc, p.pokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zubrzyckiego

Gliwice,śląskie

110 000 zł26 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładną i zadbaną kawalerkę na oś. Zubrzyckiego. Mieszkanie położone jest w wysokim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju, niewielkiej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

269 000 zł66 m² 4 106,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w bliskiej okolicy Placu Grunwaldzkiego, w Gliwicach, w spokojnej zielonej okolicy. Nieruchomość jest usytuowana na 2piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ludwika Waryńskiego

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w okolicy gliwickiej strefy ekonomicznej i opla. Umeblowane i wyposażone. Posiada 2 niezależne sypialnie, pokój dzienny, kuchnię, łazienkę i hol. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernik

Kopernik,Gliwice

180 000 zł53 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, chce sprzedać lub zamienić mieszkanie dwu pokojowe (53m2). Sprzedam: mieszkanie jest po remoncie, na ścianach gładzie, odmalowane 2 miesiace temu, w kuchni, lazience i na przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Centrum-Wschód,Gliwice

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Okazja bezpośrednio! Przestronne jasne mieszkanie 2 -pokojowe z dużą kuchnią i dwoma niezależnymi pokojami. Po remoncie, drewniane podłogi w doskonałym stanie, nowe okna, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 100 zł49 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Waryńskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Dodatkowym atutem - duży balkon. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum-Wschód

Centrum-Wschód,Gliwice

1 600 zł48 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie położone w centrum Gliwic, nieopodal Rynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i urządzone, czyste i zadbane, świeżo odmalowane. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

budynek w spokojnej, cichej okolicy, niedaleko centrum handlowego rorum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łabędzka