dowolna

Mieszkania w kamienicy Gliwice - Lista aktualnych ogłoszeń

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1020

Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, wysokie i klimatyczne mieszkanie usytuowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł59 m² 6 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania kapitalne mieszkanie dwupoziomowe w ścisłym centrum miasta tuż przy samej Politechnice Mieszkanie posiada ogromny salon połączony z aneksem kuchennym w nieco.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje w centrum Gliwic | 85 m | Klimatyczna kamienica Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł38,64 m² 11 128,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie: mieszkanie dostępne od   m2 - 2 pokoje - miejsce parkingowe w podwórzu kamienicy - brama na pilot - salon z dużym tv, wygodną i rozkładaną sofą oraz całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,61 m² 7 544,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie poranek, w którym wychodzisz z mieszkania, przechodzisz przez pasy i po chwili jesteś już na zajęciach na Politechnice Śląskiej. Bez korków. Bez stresu. Bez straty czasu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł105,15 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m , usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,70 m² 7 111,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania - 2 mieszkania inwestycyjne po generalnym remoncie | Gliwice - Sośnica! Gliwice, ul. Odrowążów Powierzchnia całkowita: 54,7 m Liczba lokali: 2 niezależne kawalerki (I i II.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Stylowa kawalerka po remoncie -39 m | centrum Gliwic | ul. Młyńska Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza prezentuje na sprzedaż stylową i funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie z duszą. 4-pokojowe, 117m2 przy ul. Zabrskiej, dzielnica Politechnika Na sprzedaż komfortowe, przestronne, po kapitalnym remoncie (nie wymaga żadnych nakładów finansowych),.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

179 000 zł24,20 m² 7 396,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 24,2 m w centrum miasta - idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 24,2 m , położone na 1 piętrze w oficynie kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

442 000 zł74,18 m² 5 958,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

429 000 zł63,22 m² 6 785,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,20 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78,95 m² 10 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 2 pokojowe- pokoje niezależne w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Czynsz 400 zł .Ogrzewanie elektryczne z możliwością zrobienia innego ogrzewania. Mieszkanie funkcjonowało jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m . Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 250 000 zł201,42 m² 6 205,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1925

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m , położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schabika, niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko politechniki Śląskiej blisko np biedronka I 7 minut do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego. Budynek zadbany w dobry stanie, po termomodernizacji. Mieszkanie w otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł71 m² 29,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł270 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ulica Bankowa | 200m do rynku Oferta tylko w estatestreet. Całość działająca obecnie jako lokale użytkowe Z możliwością zmiany na przeznaczenie mieszkalne O inwestycji: na całość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł71 m² 4 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania mieszkanie o pow. 70,6m2 usytuowane na 2oficyny piętrze kamienicy z okresu międzywojennego. Mieszkanie o dużym potencjale składające się z dwóch ogromnych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m - Gliwice, ul. Matejki - centrum miasta | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł78 m² 5 371,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania bardzo ciekawe, ciepłe i słoneczne mieszkanie o pow. 78'15m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy z okresu międzywojennego. Mieszkanie duże funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 202 m , położone na 2. piętrze eleganckiej kamienicy przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 2 w Gliwicach,.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł36,30 m² 5 840,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

349 990 zł42,07 m² 8 319,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie Gliwice, ul. Kolberga Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej części Gliwic. Lokal po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do wynajęcia mieszkanie 94 m2 przy ul. Wybrzeże Wojska Polskiego z balkonem. Mieszkanie to dwa ogromne pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją i osobna ubikacja oraz korytarz, komórka -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4a Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m . Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł103,59 m² 8 591,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w niewielkiej odległości od Rynku 42m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,59 m² 7 784,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy al. Korfantego. Dwa niezależne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój, komórka. Mieszkanie rozkładowe z niezależnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 85 m.kw. na wysokim parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia niezależne. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Gliwic. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z oknem, przestronny przedpokój. Okna na dwie strony budynku, ściany gładzie, nowe.