dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

410 000 zł59 m² 6 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| polecam do sprzedania kapitalne mieszkanie dwupoziomowe w ścisłym centrum miasta tuż przy samej Politechnice Mieszkanie posiada ogromny salon połączony z aneksem kuchennym w nieco.

Szczegóły ogłoszenia

530 169 zł45,28 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Brak pcc2%. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w świeżo zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia stylowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Dworcowej. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

o nowych ogłoszeniach

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja 2 pokoje ul. Wyszyńskiego Centrum. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w samym sercu Gliwic przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,33 m w Gliwicach Sośnica, ul. Wiślana. Idealne dla osób, które szukają miejsca do życia albo po prostu własnego kąta, gdzie nikt nie zajmie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,80 m² 6 903,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu wielu terenów zielonych i pełnej infrastruktury - Gliwice, ul. Przyszłości. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam Mieszkanie Gliwice Kormoranów Mieszkanie na parterze 44,3 m2 w 4 piętrowym budynku, 3- pokoje, kuchnia łazienka, piwnica + balkon ok 3m2 (odrębna księga wieczysta) pokój 1: 13,0 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na IV piętrze niskiego bloku. Budynek po termomodernizacji. Pierwotnie mieszkanie składało się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z widokiem na zieloną część miasta Gliwice, ul. Sokoła .Dla rodziny lub pod wynajem. Cena: 335 000 zł. Powierzchnia: 37 m . Piętro: 5 (wieżowiec, 2 nowe windy). Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,50 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wolne od 01 czerwca 2026. Atrakcyjna kawalerka położona na osiedlu zubrzyckiego/trynek, w rejonie Politechniki, blisko centrum miasta. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

| polecam zadbane i atrakcyjnie położone mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, w dobrym stanie technicznym. Dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na parterze w budynku wielorodzinnym w Gliwicach przy ul. Zygmuntowskiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji oraz dodatkowych kosztów. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowaną i wyposażoną stylową kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum Gliwic przy Alei Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego. Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,61 m² 7 544,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie poranek, w którym wychodzisz z mieszkania, przechodzisz przez pasy i po chwili jesteś już na zajęciach na Politechnice Śląskiej. Bez korków. Bez stresu. Bez straty czasu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,44 m² 5 393,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | Balkon z widokiem | Gliwice Sośnica | idealne dla rodziny lub inwestora Nie każde mieszkanie daje Ci wybór. To daje. Możesz stworzyć tu pierwsze własne miejsce dla rodziny albo.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze bloku ,co miejskie, woda ciepła junkers. Gładzie, okna pcv. Balkon. Mieszkanie widne i słoneczne z ekspozycją okien na wschód. Czynsz z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł105,15 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m , usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,24 m² 10 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Hutniczej w świetnie skomunikowanej części miasta. Powierzchnia: 46,25 m + piwnica Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,70 m² 7 111,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania - 2 mieszkania inwestycyjne po generalnym remoncie | Gliwice - Sośnica! Gliwice, ul. Odrowążów Powierzchnia całkowita: 54,7 m Liczba lokali: 2 niezależne kawalerki (I i II.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze bloku ,co miejskie, woda ciepła junkers. Gładzie, okna pcv. Balkon. Mieszkanie widne i słoneczne z ekspozycją okien na wschód. Winda. Dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

268 000 zł32 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu w okolicach Politechniki Śląskiej. Co miejskie, woda ciepła z sieci. Balkon. Duża ustawna kuchnia. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł117 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie z duszą. 4-pokojowe, 117m2 przy ul. Zabrskiej, dzielnica Politechnika Na sprzedaż komfortowe, przestronne, po kapitalnym remoncie (nie wymaga żadnych nakładów finansowych),.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,75 m² 7 642,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

37 m | 2 pokoje | Gliwice, ul. Chorzowska | 1900 zł + opłaty Konkrety: metraż i stan: 37 m , mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń).

Szczegóły ogłoszenia

245 650 zł36,10 m² 6 804,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję na sprzedaż dwu pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,61m2 położony na 4 piętrze w bloku po modernizacji przy ulicy Cyraneczki w dzielnicy Sikornik w Gliwicah Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,12 m² 6 133,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze budynku z cegły w centrum miasta, okolica Orlickiego. Przyjemne otoczenie zieleni (ogrody działkowe), park, palmiarnia, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,10 m² 39,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,45 m² 5 674,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam serdecznie nieduże, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie z co miejskim i balkonem do remontu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wieżowca po termomodernizacji. Dzielnica Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

318 900 zł51,21 m² 6 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna 2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 2 pokojowe- pokoje niezależne w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Czynsz 400 zł .Ogrzewanie elektryczne z możliwością zrobienia innego ogrzewania. Mieszkanie funkcjonowało jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł131 m² 8 389,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m . Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł201,42 m² 6 205,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1925

Oferta na wyłączność Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m , położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schabika, niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie apartament powstały w wyniku adaptacji poddasza w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Trynek. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł25,52 m² 7 915,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie sympatyczną kawalerkę położoną na VIII piętrze wieżowca na osiedlu Zubrzyckiego, trynek. Mieszkanie jest widne i jasne, nadaje się do zamieszkania/wynajęcia bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,02 m² 6 026,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Małe, kameralne mieszkanie dwupokojowe położone na 1 piętrze dwupiętrowego bloku w rejonie Parku Chorzowskiego, na Zatorzu, w okolicy ulicy Brzozowej. Budynek ocieplony, zadbany, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł85,02 m² 5 880,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Polecam serdecznie duże, trzypokojowe mieszkanie położone na III piętrze budynku z cegły w Centrum Gliwic. Blisko na Politechnikę i do Rynku. Budynek w dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy gliwic Sikornik. Kluczowe informacje tgqphd|[] Powierzchnia:tgqphd|[] 51 m tgqphd|[]tgqphd|[] Lokalizacja:tgqphd|[] Gliwice, dzielnica.