dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, położone w okolicach ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Mieszkanie nieszablonowe, wejścia do dwóch sypialni z pokoju dziennego. Osobna kuchnia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,80 m² 6 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

670 000 zł88,81 m² 7 544,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku Chopina. Ścisłe centrum, cicha lokalizacja z zapleczem zieleni. Mieszkanie ustawne, rozkładowe, z 4 niezależnymi pokojami. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji ze strony najemcy! białowąs Nieruchomości Przedstawiają do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone, po kapitalnym remoncie. Duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł101,88 m² 5 388,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Gliwic? Jednocześnie zależy Ci na dużej przestrzeni, którą urządzisz według własnego pomysłu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł181,50 m² 2 479,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Oferuję Państwu do sprzedaży parter domu w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 110 m.kw. składa się z 6 pokoi ,kuchni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,40 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z garażem i ogrodem w okolicy ulicy Płowieckiej. Mieszkanie 42,2m2, garaż 14m2. Faktyczna powierzchnia mieszkania większa, metraż nie uwzględnia przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Pralka. Kuchnia 2 palnikowa. Duża ładna łazienka. Klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł86,87 m² 5 352,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta po umowie przedwstępnej Do sprzedaży mieszkanie w przedwojennej kamienicy, centrum, cicha, kameralna ulica. Mieszkanie 4 pokojowe (jeden pokój przejściowy), dodatkowe przejście między.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, zlokalizowane na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Jasnogórskiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł55 m² 9 089,09 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, położone na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym bloku w Gliwicach- ścisłe centrum przy ul.Dunikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł46,20 m² 9 502,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w Gliwicach przy ul. Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100,35 m² 5 281,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,35 m , położone w klimatycznej kamienicy w Gliwicach. To wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł60,55 m² 9 331,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Piękne mieszkanie w powojennej Willi w zabudowie wielorodzinnej z historią położone w cichej i spokojnej okolicy nieopodal rynku. Do Willi przynależny jest duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100,44 m² 6 461,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy w Gliwicach, świetnie lokalizacja ul. Częstochowska. Gotowe mieszkanie do wynajmu - Dla rodziny, studentów, na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,08 m² 9 197,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze w Gliwice przy ulicy Świetego Marka. Cena nieruchomości - 479 000 zł. do negocjacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,61 m² 7 560,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dwa mieszkanie na jednej księdze wieczystej. Dwupak! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w Gliwicach przy ul. Krzywej. Mieszkania usytuowane są na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| strefa Ekonomiczna -polecamy do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu waryńskiego. 2 niezależne pokoje ,ogrzewanie centralne miejskie,centralna ciepła woda.Mieszkanie ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Społem pss w Gliwicach oferuje do wynajmu lokal mieszkaniowy przy ul. Bednarskiej 11 w Gliwicach o powierzchni 74 m2. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zimnej Wody

Gliwice,śląskie

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko politechniki Śląskiej blisko np biedronka I 7 minut do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Sośnica,Gliwice

155 000 zł23 m² 6 704,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 23,12 m - Gliwice, sośnica Na sprzedaż oferujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 23,12 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Gliwice

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jana Sobieskiego. Nieruchomość znajduje się w ocieplonym bloku zarządzanym przez dobrze prosperującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Gliwice

288 000 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Gliwic. jest to jedna z najlepszych lokalizacji jeśli chcemy mieszkać w ścisłym centrum lub jeśli chcemy traktować lokal jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

273 000 zł29 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan nieruchomości. Na sprzedaż kawalerka 28,8 m Góry Chełmskiej, 1. piętro Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 28,8 m Piętro: 1 z 4 Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Gliwice,śląskie

2 300 zł71 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Śródmieście,Gliwice

699 000 zł52 m² 13 570,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* osiedle Paryskie * Gliwice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 51,51m2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Trynek,Gliwice

590 000 zł59 m² 9 993,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,04 m2, które przeszło kompletny remont generalny. To nie jest jedynie odświeżony lokal - to przestrzeń stworzona od nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczycka

Stare Łabędy,Gliwice

269 500 zł30 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkasz w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie terenów spacerowych, a tylko kilkanaście minut od centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

429 000 zł73 m² 5 871,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! 4-pokojowe mieszkanie 73,06 m - Gliwice, łabędy - ul. Zygmuntowska 52 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73,06 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Sikornik,Gliwice

435 000 zł53 m² 8 192,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,1m2 + piwnica ok. 4m2. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Gliwice,śląskie

2 650 zł45 m² 58,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie dostępne od 11 maja 2026 - tel.   mieszkanie na wynajem w nowym budynku (minimalny okres najmu 16 miesięcy), wysoki standard - Gliwice, ul. Moniuszki 13, blisko dtś, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gliwice,śląskie

429 999 zł39 m² 11 128,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokojem i łazienką w samym Centrum Gliwic przy ul. Al. Wyszyńskiego w pięknej starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

359 000 zł31 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | 31 m | Balkon | 3 piętro | Winda | os.GLIVIA KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gliwice

Gliwice,śląskie

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko politechniki 7vmin przystanek sutobusowy blisko do biedronki piekarni itp Parking vprzynalezny do ulicy pod kamienicą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Trynek,Gliwice

870 000 zł64 m² 13 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena: 870 000 zł + 45 000 miejsce postojowe w garażu podziemnym + 15 000 komórka lokatorska Powierzchnia: 63,5 m Lokalizacja: ul. Toruńska, trynek, gliwice, śląskie Piętro: 2/3 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

429 000 zł65 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Proponuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na os. Aleja Majowa w Gliwicach w bezpośrednim sąsiedztwie parku Starokozielskiego. Lokal o powierzchni 65,12 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Śródmieście,Gliwice

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i prestiżowej części miasta, tuż obok słynnej Alei Korfantego. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , usytuowane na osiedlu Millenium - jedną z najbardziej poszukiwanych i rzadko dostępnych lokalizacji w okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszkina

Gliwice,śląskie

795 000 zł85 m² 9 362,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

490 000 zł92 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3 pokoje | 92,5 m | Centrum Gliwic | 3 min od Rynku | Zabytkowa kamienica kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie