dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bereniki

Kopernik,Gliwice

580 000 zł74 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas W ofercie! Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub potrzebujesz dopracowanej przestrzeni dla siebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Politechnika,Gliwice

572 000 zł72 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania zlokalizowanego w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Gliwic. Ta nieruchomość to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Gliwice

777 000 zł113 m² 6 863,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, położone w centrum miasta 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 113,21 m , zlokalizowane w centrum Gliwic przy ul. Tadeusza Kościuszki tuż obok Sądu Rejonowego. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Śródmieście,Gliwice

340 000 zł51 m² 6 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Gliwic - ul. Powstańców Warszawy Powierzchnia: 50,63 M2 Piętro: 1 Stan prawny: odrębna własność z czystą kw Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łabędy,Gliwice

499 000 zł47 m² 10 563,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogródkiem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - Gliwice, ul. Poezji (łabędy). Miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska dodatkowo płatna. Komórka lokatorska- 15 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Gliwice,śląskie

429 000 zł54 m² 7 988,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, o powierzchni 53,70 m , w centrum Gliwic, przy ul. Częstochowskiej, blisko Politechniki Śląskiej, zaledwie 700 m od gliwickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł52 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu do sprzedaży słoneczny lokal mieszkalny z dużym balkonem składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, przedpokojem i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

259 000 zł34 m² 7 540,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andromedy

Gliwice,śląskie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 z balkonem, usytuowanego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

460 000 zł38 m² 11 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowy apartament Gliwice, ul. Kozielska Na sprzedaż przytulny, w pełni urządzony apartament dwupokojowy położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Gliwice,Gliwice

390 000 zł60 m² 6 473,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze niskiego i kameralnego budynku zlokalizowanego w Gliwicach przy ul. Granitowej. Budynek w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Sikornika. 3 pokojowe, w tym dwa pokoje nieprzechodnie, osobna kuchnia z oknem, balkon, piwnica. Kuchnia umeblowana na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

359 000 zł54 m² 6 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - ul. Zimorodka 15, sikornik Gliwice Powierzchnia: 53,66 m2 Piwnica: 2,81 m2 Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Opis mieszkania: na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Trynek,Gliwice

340 000 zł57 m² 5 954,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gliwice - Trynek, ul. Asnyka 16 | 57,10 m | Parter | 2 pokoje z kuchnią Na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Trynek przy ul. Asnyka 16 w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Politechnika,Gliwice

572 000 zł72 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Trynek,Gliwice

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 61 m z trzema niezależnymi pokojami i osobną kuchnią, położone bardzo blisko centrum i Rynku w Gliwicach (ul. Kochanowskiego 1). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotników

Trynek,Gliwice

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Lotników (trynek) nieopodal Politechniki Śląskiej (1 km) idealne jako produkt inwestycyjny lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

450 000 zł70 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokojowe mieszkanie 70,2 m2 Gliwice Os. Waryńskiego Nowe budownictwo. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 70,2 m2 w Gliwicach przy ul. Rubinowej (osiedle waryńskiego/stare Gliwice).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

329 000 zł70 m² 4 706,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 69,91 m w kamienicy - 2 piętro | Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne | Gliwice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,91 m , zlokalizowane w Gliwicach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Obrońców Pokoju,Gliwice

300 000 zł36 m² 8 225,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja/ Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - parter, powierzchnia 36,47m2, gliwice, rejon osiedla Obrońców Pokoju. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sośnica,Gliwice

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w Gliwicach, w cenionej dzielnicy Sośnica. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczycka

Łabędy,Gliwice

499 000 zł64 m² 7 840,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz miejsca, gdzie możesz po prostu wejść i zamieszkać - bez remontów i hałasu? To mieszkanie w Gliwicach - Łabędach, przy ul. Rzeczyckiej, łączy komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zatorze,Gliwice

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej lokalizacji | 2 pokoje | widok na miasto Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwic - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Kopernik,Gliwice

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż prywatna bez prowizji od kupującego. Możliwa zamiana na inną nieruchomość Do sprzedaży oferujemy pięknie wykończone przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Daszyńskiego

Wojska Polskiego,Gliwice

505 000 zł43 m² 11 790,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz gródkiem na osiedlu Glivia Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,83 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie parterowe z wyjściem na taras, który jest otoczony ozdobnymi drzewkami i krzewami. Taras jest w pełni ogrodzony, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Politechnika,Gliwice

649 000 zł100 m² 6 461,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

100,44 m2 | 3 pokoje idealne pod wynajem w centrum Gliwic Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Częstochowskiej w Gliwicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Ligota Zabrska,Gliwice

475 000 zł48 m² 9 935,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47,81 m, położone na drugim piętrze niskiego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

650 000 zł52 m² 12 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

930 000 zł165 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji - ulica Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 165m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Trynek,Gliwice

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 52 m , Gliwice Trynek - wysoki parter, gotowe do wprowadzenia Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Gliwice

355 350 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu - Centrum Gliwic, ul. Daszyńskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Łabędy,Gliwice

315 000 zł52 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej części Gliwic - Łabędach .Mieszkanie mieści się na wysokim parterze piętrowego, ładnego ocieplonego budynku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zatorze,Gliwice

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| polecam do sprzedania bardzo ciekawe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie 3 pokojowe o niezależnym, bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

609 000 zł62 m² 9 811,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny/bez gazu/ lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze rzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach.Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Trynek,Gliwice

350 000 zł59 m² 5 928,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Gliwice, ul. Żwirki i Wigury (trynek) Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,04 m2, położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernik,Gliwice

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 37 m na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku. Lokal po remoncie, składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gliwice,śląskie

269 000 zł46 m² 5 816,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na trzecim piętrze w Gliwicach przy ulicy Świętojańskiej w odrestaurowanej, reprezentacyjnej trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie miejskie, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Łabędy,Gliwice

445 000 zł72 m² 6 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w Gliwicach Łabędach. Oddzielna słoneczna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Ligota Zabrska,Gliwice

475 000 zł48 m² 9 935,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczycka