dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Sośnica,Gliwice

422 000 zł60 m² 7 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poznaj ofertę sprzedaży mieszkania w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica. Lokal ten o powierzchni 56 m2 + piwnica usytuowany jest na parterze w bloku po termomodernizacji, który zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Szobiszowice,Gliwice

339 999 zł52 m² 6 476,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w doskonałej części Gliwic przy ulicy Obrońców Westerplatte. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Obrońców Pokoju,Gliwice

399 000 zł63 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Onz (osiedle Obrońców Pokoju). Dwustronnie rozkładowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gliwice,śląskie

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu naszą kolejną realizację mieszczącą się przy ulicy Jagiellońskiej 3 w Gliwicach. Przebudowa i pełny remont Placu Piastów, nowe budynki na placu po hucie oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Łabędy,Gliwice

369 000 zł55 m² 6 664,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cichej okolicy. Na 55,37 m2 składa się: - ustawny salon z wyjściem na balkon - sypialnia z oknem - kuchnia z oknem - optymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mewy

Sikornik,Gliwice

330 000 zł44 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Gliwicach na osiedlu Sikornik. Dla osób zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sikornik,Gliwice

750 000 zł117 m² 6 386,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym w pięknej, przedwojennej, wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Przyszówka,Gliwice

580 000 zł49 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Jeżeli poszukujesz nowoczesnego apartamentu, wykonanego z dbałością o najdrobniejsze detale, z widokiem na park to koniecznie zapoznaj się z niniejszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Łabędy,Gliwice

299 000 zł47 m² 6 308,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

249 000 zł37 m² 6 663,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o dużym potencjale, położone w Gliwicach, na pierwszym piętrze niskiego, trzypiętrowego budynku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Baildona,Gliwice

3 000 zł117 m² 25,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego loftowego mieszkania o powierzchni 116,64 m , usytuowanego w zabytkowej kamienicy, w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

209 000 zł31 m² 6 763,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: * Dogodne 2 piętro * Ogrzewanie miejskie * Ciepła woda z pieca gazowego Kawalerka na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym przy ulicy Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubinowa

Stare Gliwice,Gliwice

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo dobrej lokalizacji - Stare Gliwice. W jego najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, przedszkola i pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Stare Gliwice,Gliwice

559 999 zł61 m² 9 180,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera z rynku pierwotnego. W cenie powyższego mieszkania projekt wnętrza wykonany przez architekta , który gwarantuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

540 000 zł68 m² 7 970,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,75 m , położone na 6. piętrze w zadbanym bloku na popularnym osiedlu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sikornik,Gliwice

389 000 zł48 m² 8 037,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w wieżowcu na os. Sikornik Mieszkanie ma powierzchnię 48,50 m 2 , znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Gliwice,Gliwice

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna okazja! Mieszkanie w Gliwicach, które może stać się Twoim nowym domem! Szukasz mieszkania, które z łatwością dostosujesz do swoich marzeń i potrzeb? Ta oferta jest stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrska

Gliwice,śląskie

109 000 zł43 m² 2 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, odstąpię mieszkanie w bloku tbs na ul. Zabrskiej 13, o powierzchni ok. 43 m2, na którą składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wydzielonym małym pokojem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Kopernik,Gliwice

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie z ogródkiem na Koperniku! Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze ocieplonego niskiego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Zatorze,Gliwice

400 000 zł62 m² 6 422,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w Gliwicach Zatorze, ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie jest odświeżone, wyposażone w niezbędny sprzęt agd oraz meble i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Trynek,Gliwice

380 000 zł53 m² 7 109,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność W biurze projekt kwadrat. Bezpośrednio od pośrednika :) Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,45 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gliwice

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta. Lokal o powierzchni 60m2 posiada salon , sypialnię , przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gliwice

2 500 zł96 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 96m2 to dobre rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czesława

Baildona,Gliwice

356 000 zł47 m² 7 540,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty mieszkania * przystosowane do wynajmu - 2 lokale. * lokal 1 - pokój z aneksem kuchennym i antresola, łazienka. * lokal 2 - pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia, łazienka. * niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Baildona,Gliwice

289 000 zł49 m² 5 903,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: * Korzystne 2 piętro * Niskie koszty eksploatacyjne * Bez nakładów finansowych Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Błogosławionego Czesława w Gliwicach, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

209 000 zł31 m² 6 763,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

429 000 zł49 m² 8 749,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży klimatyczne mieszkanie trzypokojowe w Gliwicach, przy ul. Alei Majowej z loggią, na dziewiątym piętrze docieplonego dziesięciopiętrowego budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Korfantego

Śródmieście,Gliwice

359 000 zł43 m² 8 317,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie w sercu miasta - komfort i funkcjonalność Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,16 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Stare Gliwice,Gliwice

597 600 zł83 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Więcej ofert na stronie: Oferujemy Państwu do zakupu jedno z 48 mieszkań położonych na osiedlu Radosne II. Znajduje się na 1 piętrze, składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Gliwice,śląskie

340 000 zł60 m² 5 704,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,6m2 znajdujące się na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piwnej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, osobnego wc, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

279 000 zł30 m² 9 238,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przedam mieszkanie Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela Idealne na zakup dla studenta, singla, pary, na inwestycje. Lokalizacja Gliwice - granica dzielnic Śródmieście i Szobiszowice Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

631 000 zł92 m² 6 893,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

265 000 zł36 m² 7 402,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (obecnie gabinet ginekologiczny) na parterze w centrum Gliwic. Lokal z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą z miasta. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bony

Śródmieście,Gliwice

810 000 zł105 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty właściciel mieszkania prosi o kontakt z agentem nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży przepiękne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Królowej Bony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Sośnica,Gliwice

738 000 zł121 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację komfortowego, przestronnego czteropokojowego mieszkania z dużą loggią usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w Gliwicach -sośnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zatorze,Gliwice

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Poniatowskiego. Świetna lokalizacja, bardzo zadbany budynek. Przystanek autobusowy 200 metrów, dookoła pełna infrastruktura, 20 minut piechotą do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Starego

Stare Gliwice,Gliwice

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela, wystawiam 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie ma 58m2 powierzchni i jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

629 000 zł82 m² 7 641,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie pięciopokojowe w kamienicy bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Trynek,Gliwice

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się w dzielnicy Gliwic Trynek. Mieszkanie znajduje się na II piętrze , bloku z monitoringiem , blok po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Szobiszowice,Gliwice

359 999 zł52 m² 6 857,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

450 670 zł82 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum Gliwic. Mieszkanie do remontu.