dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu o powierzchni 24 m2 zlokalizowane w Gliwicach, usytuowane na 1. piętrze w oficynie z niskimi kosztami utrzymania. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44,20 m² 4 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Żółkiewskiego 16/4 Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Gliwice,śląskie

4 200 zł70,72 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą w samym sercu Gliwic - ul. Stalmacha. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

609 000 zł62,07 m² 9 811,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

537 000 zł71,40 m² 7 521,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy do sprzedaży komfortowe, funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Gliwic w odrestaurowanej kamienicy. W najbliższym otoczeniu Park Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do wynajęcia mieszkanie 94 m2 przy ul. Wybrzeże Wojska Polskiego z balkonem. Mieszkanie to dwa ogromne pokoje, kuchnia, łazienka z ubikacją i osobna ubikacja oraz korytarz, komórka -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferty nie znajdziesz na otodom! Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4a Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m . Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych. Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł103,59 m² 8 591,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w niewielkiej odległości od Rynku 42m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł89,73 m² 8 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do oglądania. Nowoczesne dwupoziomowe lokale mieszkalne na małym, kameralnym osiedlu w spokojnej i urokliwej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz autostrad A4.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł27,20 m² 10 257,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Szukasz mieszkania dla siebie blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę, ciszę i spokój? Lub planujesz kupić gotową kawalerkę na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na2 piętrze wieżowca z windą .Pokoje niezależne .Balkon- drzwi balkonowe. Co miejskie ,woda ciepła - junkers .Mieszkanie widne i słoneczne - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,59 m² 7 784,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy al. Korfantego. Dwa niezależne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój, komórka. Mieszkanie rozkładowe z niezależnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 85 m.kw. na wysokim parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia niezależne. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

360 000 zł48,80 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Gliwic. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z oknem, przestronny przedpokój. Okna na dwie strony budynku, ściany gładzie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,91 m² 6 928,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trynek - spokojne osiedle mieszkaniowe w Gliwicach. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne a także cała infrastruktura miasta. Niska zabudowa mieszkaniowa. Bliskość dróg wylotowych. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie technicznym. Pokoje niezależne- mały balkonik. Co miejskie. Mieszkanie widne i słoneczne. Doskonała lokalizacja. Sprzedaż z umeblowaniem. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł162 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum Gliwic w okolicy Urzędu Miasta i Placu Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużej kuchni, 2 łazienek, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

259 800 zł39 m² 6 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach, osiedle Sikornik cena do negocjacji Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gliwic?.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,60 m² 12 012,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 66,6m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4. piętrowej rezydencji viridi położonej w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - nowoczesny, po generalnym remoncie apartament w prestiżowej kamienicy przy ulicy Ziemowita, z zapierającym dech w piersiach widokiem na gliwicką Katedrę.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł81,50 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie inwestycyjne - Gliwice, ul. Jana Pawła II 17 - 81,5 m Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Białowąs Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33m2 położone na 3 ostatnim piętrze bloku budowanego w technologii tradycyjnej murowanej a zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

389 000 zł37,34 m² 10 417,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Niewielki salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc. Okna pcv, na podłogach panele/kafle, ściany gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł58,16 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowy apartament, nowy budynek, gliwice, ul. Moniuszki, pow. 58,16 m + balkon Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,08 m² 8 429,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,87 m² 17 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w Gliwicach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,50 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze przy ul. Rybnickiej 15 w Gliwicach. Budynek w stanie bardzo dobrym. Lokal składa się z: dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Kusocińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł133 m² 63 909,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, starówka drugie piętro, balkon, ogrzewanie własne gazowe dwie łazienki, kuchnia oddzielna. Istnieje możliwość podziały.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 82 m 2 w kamienicy zlokalizowanej w centrum Gliwic niedaleko katedry. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia nowy apartament położony na pierwszym piętrze w kamienicy blisko centrum miasta. Kamienica jest ogrodzona i monitorowana całodobowo. Jest możliwość bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40,37 m² 10 626,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m , usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł176,80 m² 2 573,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,40 m² 5 680,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Baildona ul. Okrzei / Chorzowska - 54,4 m2 / 3 pokoje + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą interesującej nieruchomości zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,57 m² 8 220,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem - Gliwice, trynek, ul. Gwarków Szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji, z dobrym układem i dużym potencjałem? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? To właśnie alternatywa, która łączy lokalizację, standard i cenę. Lokalizacja: gliwice, dzielnica: wojska Polskiego Przedstawiam do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,01 m² 9 601,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wysoki standard, niskie koszty utrzymania, świetna lokalizacja. Brak prowizji. Wnętrza, które tworzą niepowtarzalny, urzekający klimat. Oferujemy na sprzedaż luksusowe mieszkanie usytuowane na 1-szym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij