dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Gliwice,śląskie

274 000 zł42 m² 6 522,26 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecam serdecznie bardzo interesującą, oryginalną adaptację niedużego poddasza Z antresolą sypialną. Mieszkanie położone na III piętrze budynku W centrum miasta. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

440 000 zł89 m² 4 937,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane w wyremontowanej,klimatycznej kamienicy w centrum Gliwic.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybnicka

Śródmieście,Gliwice

290 000 zł76 m² 3 797,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie z potencjałem, zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 11. Proponowana nieruchomość jest dwustronna, rozkładowa i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

264 000 zł54 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam serdecznie zgrabne mieszkanie trzypokojowe położone na III piętrze wieżowca W sośnicy. Pokoje niezależne, balkon. Budynek zadbany, ocieplony, ładna klatka schodowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Zygmuntowska. Słoneczne mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 50,78 m2, 2 pokoje, p. 1/4. Balkon. C.o., c.w., z.w. z sieci miejskiej. Niezależne wejścia wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karolinki

Wojska Polskiego,Gliwice

197 600 zł25 m² 7 904 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na II piętrze w Gliwicach przy ul. Karolinki 76, zlokalizowane na terenie inwestycji Apartamenty Karolinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Obrońców Pokoju,Gliwice

429 000 zł74 m² 5 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witaj! Przedstawiam Ci 4-pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się w bloku przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie i rodziny, a potrzebujesz ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wojska Polskiego,Gliwice

310 000 zł44 m² 7 045 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja Gliwice ul. Ordona. Osiedle Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w wieżowcu. W skład lokalu wchodzi pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karolinki

Wojska Polskiego,Gliwice

197 600 zł25 m² 7 904 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na III piętrze w Gliwicach przy ul. Karolinki 76, zlokalizowane na terenie inwestycji Apartamenty Karolinki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Częstochowska

Śródmieście,Gliwice

485 000 zł84 m² 5 773,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

****gotowiec inwestycyjny na sprzedaż**** Na sprzedaż mieszkanie z pięcioma 2-osobowymi pokojami, dwoma łazienkami i wspólną kuchnią - po remoncie, każde pomieszczenie jest W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Perkoza. Mieści się w wysokim bloku, który 3 lata temu przeszedł termomodernizację. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

315 000 zł61 m² 5 138,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne rozkładowe mieszkanie o pow. 61 m2 z oknami na dwie strony. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Duży pokój posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Majowa

Wojska Polskiego,Gliwice

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż: gliwice, aleja majowa 10 obecnie mieszkanie przechodzi generalny remont, wizualizacje są przykładowe; sprzedawane z zabudową kuchenną oraz łazienkową. Dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gliwice,śląskie

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 75m 2 użytkowych ( po podłodze ok 100m 2 ) mieści się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Śródmieście,Gliwice

190 000 zł33 m² 5 790,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż Przestronna kawalerka z możliwością powiększenia o 2 pomieszczenia po 7,5 mkw. Ciche mieszkanie składające się z salonu, w którym można wydzielić część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Baildona,Gliwice

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Witaj! Przedstawiam Ci atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gliwicach przy ul. Brzozowej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gliwice,śląskie

430 000 zł87 m² 4 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Gliwicach - okolice skrzyżowania ulic gen. Władysława Andersa i Wincentego Styczyńskiego. Mieszkanie Z ogrodem Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 80 m 2 znajdujące się w bocznej uliczce ścisłego centrum Gliwic. Mieszkanie mieści się na I piętrze kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Stare Gliwice,Gliwice

369 000 zł68 m² 5 432,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam serdecznie duże, ładnie utrzymane mieszkanie trzypokojowe położone na ostatnim piętrze wieżowca na osiedlu gwardii ludowej. Budynek po termomodernizacji, nowa winda, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m 2 , mieszczące się na wysokim parterze IV piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Gliwice

303 000 zł54 m² 5 627,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Gliwicach - skrzyżowanie ulic gen. Władysława Andersa i Ignacego Daszyńskiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sośnica. Słoneczne mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 47,80 m2, 2 pokoje, p. 2/4. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Balkon. C.o. i c.w. z sieci miejskiej. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

860 000 zł135 m² 6 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w pobliżu Strefy ekonomicznej.Poziom pierwszy to kuchnia,salon i w.c.Poziom drugi to 3 sypialnie i łazienka z wanną i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikornik

Sikornik,Gliwice

276 000 zł47 m² 5 894,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam serdecznie bardzo interesujące, kompaktowe mieszkanie trzypojowe położone na IV piętrze niskiego bloku na osiedlu sikornik. Budynek po termomodernizacji, zadbany. Samo mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bekasa

Sikornik,Gliwice

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Bekasa 7: 40m2 2 pokoje+kuchnia+łazienka+przedpokój balkon - loggia mieszkanie wyposażone i umeblowane miejskie ogrzewanie mieszkanie po odświeżeniu! czynsz: ok. 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Trynek,Gliwice

297 000 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witaj! Przedstawiam Ci atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gliwicach przy ul. Ratowników Górniczych, osiedle Trynek. Jeżeli poszukujesz mieszkania do aranżacji, w dobrej, pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szobiszowice

Szobiszowice,Gliwice

1 400 zł36 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane. Kuchnia oddzielna, łazienka i toaleta widna, nowe okna. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

218 000 zł38 m² 5 662,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z potencjałem. Lokal położony jest na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w Gliwicach, na Osiedlu Sikornik. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

269 000 zł54 m² 5 019,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Gliwice,śląskie

249 900 zł37 m² 6 754,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witaj! Przedstawiam Ci 2-pokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w wyremontowanym bloku przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sztabu Powstańczego

Szobiszowice,Gliwice

139 000 zł20 m² 6 820,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okol. Osiedla Sztabu Powstańczego. Przytulne mieszkanie usytuowane w kamienicy. Pow. 20,38 m2, 1 pokój, p. 0/2. C.o. z sieci miejskiej. C.w. z bojlera elektr., możliwość podłączenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

495 000 zł61 m² 8 109,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam serdecznie apartament W budynku położonym W ścisłym centrum miasta. Ciche miejsce, piękne widoki. Wygody - co miejskie I ciepła woda Z sieci. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

250 000 zł41 m² 6 168,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam serdecznie oryginalną nieruchomość położoną na ostatnim piętrze wieżowca na osiedlu sikornik. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, dach po remoncie, nowe windy. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

360 000 zł66 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej: * 66m2, * 3 piętro, * 3 pokoje, kuchnia półotwarta, łazienka z ubikacją, przedpokój, niewielki balkon, * ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa Gliwice

Gliwice,śląskie

198 000 zł24 m² 8 243,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne,dwu poziomowe,słoneczne mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Gliwic,nieopodal gliwickiego rynku.I poziom to salon z aneksem kuchennym,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolinki

Gliwice,śląskie

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe małe mieszkanie o powierzchni 27m2 na osiedlu Karolinki w Gliwicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada 2 pokoje. Kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sośnica

Sośnica,Gliwice

320 000 zł113 m² 2 821,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88m2 do tego do zaadaptowania strych dający łącznie 113,41m2 w skład którego wchodzą: parter: na parterze znajduje się: 2 pokoje łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sośnica,Gliwice

310 000 zł60 m² 5 149,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Witaj! Przedstawiam Ci 3-pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się w ocieplonym bloku przy ul. Żeromskiego. Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny przytulnego, ustawnego mieszkania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

229 000 zł42 m² 5 388,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie w centrum Gliwic przy ulicy Pszczyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 42,5m 2 mieści się na VI piętrze ładnego ocieplonego bloku z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Trynek,Gliwice

229 900 zł37 m² 6 213,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witaj! Przedstawiam Ci rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach os. Trynek ul. Jasińskiego. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni z aneksem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Gliwicach o powierzchni 55 m2. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym budynku, usytuowanym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij