dowolna

Mieszkania Gliwice – oferty mieszkań na Śląsku

709 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

709 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szobiszowice,Gliwice

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gliwic, przy ul. Okrzei. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi, w pełni wyposażonej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Sośnica,Gliwice

485 000 zł86 m² 5 621,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci Z ogródkiem I garażem. Mieszkanie położone na I piętrze niskiego, zadbanego budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

695 000 zł98 m² 7 099,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam serdecznie duże, klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie położone na III piętrze kamienicy w centrum, stare Miasta, okolica Placu Grunwaldzkiego. Stan kamienicy jest bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

1 000 000 zł154 m² 6 508,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Tylko w naszym biurze! Jesteś miłośnikiem zabytkowych kamienic? Szukasz dużych przestrzeni z odrobiną luksusu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Trynek,Gliwice

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W wieżowcu na trynku, rejon ulicy lotników. Budynek ocieplony, w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie ciepłe, widne, jasne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

290 000 zł42 m² 6 870,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Doskonała inwestycja i mieszkanie do zamieszkania. Dwa niezależne pokoje, słoneczny balkon, widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Lubiane i poszukiwane osiedle. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Nasyp

Śródmieście,Gliwice

890 zł10 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia studio w ścisłym centrum *centralne ogrzewanie *parter *powierzchnia 10 m2 *politechnika Śląska niecały kilometr od kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podlesie

Zatorze,Gliwice

439 000 zł61 m² 7 231 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Unikatowa oferta w Gliwicach! Bardzo ładne mieszkanie! Garaż i Ogródek w Cenie! nie szukaj dalej! oferta wyłącznie W tg-brokers! Mieszkanie znajduje się w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

305 000 zł49 m² 6 270,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na wysokim parterze budynku W zielonej części zatorza, przy spokojnej, cichej ulicy. Mieszkanie w zadbanym częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Gliwice,Gliwice

360 000 zł48 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro nieruchomości ,projekt Kwadrat" przedstawia na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogatki

Sikornik,Gliwice

3 000 zł48 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone mieszkanie po remoncie, z ogródkiem, w nowym apartamentowcu. Lokal posiada powierzchnię 48m2 i znajduje się na parterze, gliwice przy ulicy Bogatki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Brzezinka,Gliwice

589 000 zł50 m² 11 714,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Parkowym w Gliwicach. Osiedle Parkowe to inwestycja z 2023 roku. Powstało w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Zimorodka

Sikornik,Gliwice

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Zimorodka 7 *parter *powierzchnia 27 m2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, łóżko, stolik kawowy , biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Gliwice

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okolice ul. Jagiellońskiej. Ładne mieszkanie usytuowane w kamienicy. Pow. 48,80 m2, 2 pokoje, p. 2/3. C.o. gazowe. Balkon. Przejściowy układ pokoi. Umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

1 800 zł49 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty mieszkania * Lokalizacja * Ogrzewanie z sieci miejskiej * Woda z sieci miejskiej * Oddzielna kuchnia * Balkon 2-pokojowe mieszkanie znajduje się przy ul. Granitowej w Gliwicach Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 53m2 Taras Balkon W pełni wyposażone Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kozielskiej w Gliwicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze 7-piętrowego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł45 m² 6 620,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Toszecka. Przytulne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z cegły, blisko centrum miasta. Pow. 45,16 m2, 2 pokoje, p. 0/2 (wysoki parter). Po remoncie, wymieniono instalacje, stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolnych Wałów

Śródmieście,Gliwice

2 170 zł53 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem mieszkania w samym centrum Gliwic, a jednocześnie cenisz sobie spokój, chcesz mieć blisko do sklepów, restauracji, szkół, parku to to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji. Ustawne i jasne. Świetna lokalizacja. Dodatkowe udogodnienia: domofon oraz winda. Mieszkanie: mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cichociemnych

Trynek,Gliwice

369 000 zł48 m² 7 679,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,05 m2 przy ul. Cichociemnych w Gliwicach (trynek). Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 - piętrowym bloku z 2 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

365 000 zł48 m² 7 643,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie architekta. Polecam serdecznie kompaktowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem położone na VI piętrze wieżowca w centralnej części osiedla Sikornik. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

639 900 zł80 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

479 500 zł50 m² 9 605 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz promocja! Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Sikornik,Gliwice

760 000 zł64 m² 11 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe i słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ekspozycja zachodnia) z dużym balkonem usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

4 900 zł62 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia luksusowy apartament w samym centrum Gliwic o powierzchni 62 m kw. Apartament znajduję się na parterze budynku. Składa się z: salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Gliwice,śląskie

297 636 zł29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie a/a/1/2 na Apartamentach Dąbrowskiego 42,01 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym ,łazienki, przedpokoju i sypialni Zakończenie pierwszych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipcowa

Łabędy,Gliwice

275 000 zł35 m² 7 828,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje, gotowe do zamieszkania! Niski Czynsz | Gliwice ul. Lipcowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-poziomowy apartament o powierzchni 87 mkw w budynku oddanym do użytku w 2003 roku. Oferta dla osób ceniących nowoczesność a jednocześnie nieskrępowaną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

599 000 zł54 m² 11 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie z ogromnym potencjałem, w spokojnej okolicy blisko centrum Gliwic. Zapraszam do opisu i zdjęć. Przestronne i jasne Ustawne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Stare Gliwice,Gliwice

370 000 zł46 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na 4 piętrze w budynku 6 piętrowym, murowanym z lat 60-tych, ocieplonym z windą. Mieszkanie jasne z południowo-zachodnią wystawą. Układ funkcjonalny: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marzanki

Śródmieście,Gliwice

399 700 zł65 m² 6 156,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Dobrze zlokalizowane rozkłądowe mieszkanie na parterze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

790 000 zł70 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam komfortowy 3 pokojowy apartament usytuowany na nowoczesnym osiedlu Radosnym II w dzielnicy Stare Gliwice. W najbliższym sąsiedztwie usytuowany jest Park Łabędzki który gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Zatorze,Gliwice

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3 pokoje | 63m2 Niskie opłaty Ogrzewanie ścienne i podłogowe Wyposażone Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Józefa Poniatowskiego w Gliwicach. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Szobiszowice,Gliwice

2 500 zł59 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe,w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie z balkonem,w budynku czteropiętrowym,na czwartym piętrze.Ogrzewanie i ciepła woda miejska.Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Zatorze,Gliwice

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Gliwicach przy ulicy Wandy. Świetna lokalizacja - cicha i spokojna uliczka (deptak) położona 5 minut piechotą 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Baildona,Gliwice

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Dla inwestora! 3-pak składający się z kawalerki i mieszkania dwupokojowego, zarabiających łącznie 3200 zł miesięcznie + wszystkie opłaty dodatkowo płatne przez najemców. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

600 700 zł69 m² 8 713 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025