dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gliwice - Oferty wynajmu mieszkań

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2 z balkonem przy ulicy Stefana Okrzei w Gliwicach, położone na 3 piętrze bloku 4 piętrowego w Gliwicach. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 zł38 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice-Łabędy, ul. Strzelców Bytomskich 13b. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem: pokój dzienny: przestronny salon z kanapą, stolikiem kawowym, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,30 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu (z 2022 r.) przy ul. Karolinki. Salon z otwartą kuchnią, osobna sypialnia, łazienka i garderoba z dużą szafą. Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

37 m | 2 pokoje | Gliwice, ul. Chorzowska | 1900 zł + opłaty Konkrety: metraż i stan: 37 m , mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń).

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie: mieszkanie dostępne od   m2 - 2 pokoje - miejsce parkingowe w podwórzu kamienicy - brama na pilot - salon z dużym tv, wygodną i rozkładaną sofą oraz całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny loft w wysokim standardzie | centrum Gliwic | 106 m Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony i umeblowany loft o powierzchni 106 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia stylowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Dworcowej. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł25,50 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wolne od 01 czerwca 2026. Atrakcyjna kawalerka położona na osiedlu zubrzyckiego/trynek, w rejonie Politechniki, blisko centrum miasta. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji oraz dodatkowych kosztów. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowaną i wyposażoną stylową kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum Gliwic przy Alei Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego. Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Nowy apartament nigdy wcześniej niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,10 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze na Szobiszowicach. Składa się z salonu z kuchnią otwartą, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładnie wykończone mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z dużego salonu niezależnej kuchni oraz łazienki z wc. Całość do kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75,99 m² 39,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie na osiedlu Karolinki. Nowe, zamknięte i monitorowane osiedle, położone bardzo blisko centrum Gliwic. Świetna lokalizacja. 20 minut piechotą do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,24 m² 38,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,24 m , położone w świetnej lokalizacji - blisko centrum Gliwic, przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z: > przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowoczesny apartament położony w śródmieściu Gliwic na osiedlu apartamentowców - glivia. Świetna lokalizacja - 15 minut piechotą do centrum, bardzo dobry wyjazd na drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25,20 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kłodnickiej w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i spiżarnia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł76 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w Gliwicach przy ul. Ligonia. Mieszkanie bardzo przestronne położone na 1 piętrze kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia kawalerkę na nowo powstałym osiedlu ogrody andersa o powierzchni 27 m.kw. Apartament w pełni urządzony , zabudowa kuchenna wyposażona w sprzęty agd. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach na osiedlu Waryńskiego, położone na drugim piętrzeniskiego bloku. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i posiada niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica spokojna, w pobliżu ośrodek zdrowia, kościół, sklepy. Osiedle świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 mkw położone 300 metrów od Centrum Przesiadkowego i dworca pkp - cicha i spokojna uliczka - boczna Toszeckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże i przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze składa się z bardzo dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł62,10 m² 30,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, umeblowane mieszkanie trzypokojowe Z co miejskim W cenie położone na osiedlu obrońców pokoju. Wygodne II piętro. Duży balkon. Dobry stan mieszkania. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 zł13 m² 83,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompaktowa i klimatyczna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Górnych Wałów 4 w Gliwicach. -Nieruchomość- powierzchnia 13 m . Parter. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o komfortowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Oto propozycja dla Ciebie! Mieszkanie o niebo lepsze niż na nowym osiedlu. Do wynajęcia nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Blisko do centrum miasta I na politechnikę. Polecam dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na osiedlu Zubrzyckiego w Gliwicach. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka w Royal Studio na ul. Pszczyńskiej, usytuowana na trzecim piętrze apartamentowca. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dużego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1