Apartament, ul. Szafirowa
Szafirowa, Gliwice, śląskie
- 292 048 zł
- 30,43 m²
- 9 597,37 zł/m²
Damian Siwiec
Skontaktuj się
Apartament, ul. Szafirowa
Szafirowa, Gliwice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Apartament, ul. Szafirowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
292 048 zł 30,43 m² 9 597,37 zł/m²
5/5
1
2025
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 292 048 zł (9 597,37 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gliwicach)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 30,43 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 120 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: Mobilny Doradca Klienta Murapol, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 5246
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Szafirowa, Gliwice, śląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Inwestycja Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta
Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu.
pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć w domu światło albo zamknąć zawór wody, gdy jesteś w pracy? Teraz to możliwe i proste z pakietem Smart Home w Twoim telefonie. (...)
502 818...
502 818 756