Apartament, ul. Szafirowa

Szafirowa, Gliwice, śląskie

  • 386 720 zł
  • 41,88 m²
  • 9 234 zł/m²

Zdjęcie

Damian Siwiec

Skontaktuj się

Apartament, ul. Szafirowa

Szafirowa, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

386 720 zł

41,88 m²

9 234 zł/m²

Apartament, ul. Szafirowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

386 720 zł 41,88 m² 9 234 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 386 720 zł (9 234 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gliwicach)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 41,88 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 135 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta
Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu.
pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć w domu światło albo zamknąć zawór wody, gdy jesteś w pracy? Teraz to możliwe i proste z pakietem Smart Home w Twoim telefonie. (...)

Agent

Damian Siwiec

502 818...

502 818 756

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Damian Siwiec

502 818...

502 818 756

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości