Mieszkanie Gliwice

Łabędy, Gliwice, śląskie

  • 159 000 zł
  • 33 m²
  • 4 818,18 zł/m²

Zdjęcie

Grażyna Bączyk

Skontaktuj się

Mieszkanie Gliwice

Łabędy, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

159 000 zł

33 m²

4 818,18 zł/m²

Mieszkanie Gliwice

Zaktualizowane: 22 maja 2026

159 000 zł 33 m² 4 818,18 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 159 000 zł (4 818,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 33 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

|
Polecam do sprzedania ciekawą i duża kawalerkę o powierzchni prawie 33mkw (32,93)m2 usytuowaną na 1piętrze w oficynie kamienicy z okresu międzywojennego.
Mieszkanie o dużym potencjale składające się z ogromnego pokoi o powierzchni około 20mkw sporej kuchni o powierzchni ok prawie 10mkw oaz łazienki o pow ok 3mkw
Mieszkanie wymaga unowocześnienia ale ma bardzo duży potencjał
Łazienka z brodzikiem prysznicowym dobry stan techniczny. (...)

Agent

Grażyna Bączyk

509 118...

509 118 891

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 118...

509 118 891

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy