dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gliwice - Oferty wynajmu mieszkań

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, w pełni umeblowana kawalerka z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym - Gliwice ul. Kozielska 106. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,85 m , zlokalizowane na 2. piętrze w nowym budownictwie przy ul. Dolnej 7/16 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 200 zł29,34 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,50 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wolne od 01 czerwca 2026. Atrakcyjna kawalerka położona na osiedlu zubrzyckiego/trynek, w rejonie Politechniki, blisko centrum miasta. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł106 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny loft w wysokim standardzie | centrum Gliwic | 106 m Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, w pełni wyposażony i umeblowany loft o powierzchni 106 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie: mieszkanie dostępne od   m2 - 2 pokoje - miejsce parkingowe w podwórzu kamienicy - brama na pilot - salon z dużym tv, wygodną i rozkładaną sofą oraz całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z wyłącznością dla biura Posiadamy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2 z balkonem przy ulicy Stefana Okrzei w Gliwicach, położone na 3 piętrze bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji oraz dodatkowych kosztów. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowaną i wyposażoną stylową kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum Gliwic przy Alei Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego. Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze bloku ,co miejskie, woda ciepła junkers. Gładzie, okna pcv. Balkon. Mieszkanie widne i słoneczne z ekspozycją okien na wschód. Winda. Dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Nowy apartament nigdy wcześniej niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

37 m | 2 pokoje | Gliwice, ul. Chorzowska | 1900 zł + opłaty Konkrety: metraż i stan: 37 m , mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 3 pokojowy 60 metrów kw. na nowym osiedlu. Ul: dickensa W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój, salon połączony z kuchnią, łazienka (prysznic) z wc. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,10 m² 39,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 kawalerka, ok. 28 M2, na 3 piętrze w bloku 4-ropiętrowym, na os. Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie umeblowane. Możliwe zwierzęta domowe. Możliwość najmu studentom. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem stylowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic - tuż obok rynku - Plac Inwalidów Wojennych. Prezentowany lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna wynajem M2: 2600 pln/msc + 580 pln czynsz + media osobno. Dostępne od zaraz. Do wynajmu prezentujemy 2-pokoje mieszkanie (II piętro), 58m + dostęp do strychu lub piwnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,95 m² 48,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Polecam serdecznie kawalerkę Z balkonem położoną na VII piętrze wieżowca W centrum miasta, osiedle operetka. Blisko na Rynek, stare Miasto. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z małym balkonem i co miejskim na 2 piętrze bloku z cegły. Bardzo dobry stan techniczny. Pokoje niezależne ,kuchnia z oknem. Mieszkanie umeblowane. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko politechniki Śląskiej blisko np biedronka I 7 minut do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

1 575 zł38 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice-Łabędy, ul. Strzelców Bytomskich 13b. Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem: pokój dzienny: przestronny salon z kanapą, stolikiem kawowym, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego. Budynek zadbany w b.dobry stanie Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta. Blisko do centrum miasta I na politechnikę. Polecam dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na osiedlu Zubrzyckiego w Gliwicach. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika. Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okolica spokojna, w pobliżu ośrodek zdrowia, kościół, sklepy. Osiedle świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone, nowocześnie urządzone, w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic, przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Szukasz miejsca blisko Centrum lub uczelni? Ten dwupokojowy apartament z balkonem przy ul. Konarskiego w Gliwicach to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 37m2 na osiedlu Obrońców Pokoju. Pierwsze piętro, środkowe mieszkanie. Świetna lokalizacja na osiedlu pełnym zieleni i z pełną infrastrukturą. dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł31 m² 64,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnej, komfortowej kawalerki położonej na osiedlu Bursztynowym w Gliwicach. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł63 m² 11,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,00 m na ul. Jasnogórskiej w Gliwicach. Cicha i spokojna okolica Gliwic, bardzo bliska odległość od centrum miasta, do Rynku 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł30 m² 69,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 30 m , usytuowanego w sercu Gliwic, w bloku usytuowanym w niezwykle dogodnej lokalizacji. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł22 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Kozielskiej 20 w Gliwicach. -Nieruchomość- powierzchnia 22 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 zł47 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47m2 w okolicach Urzędu Skarbowego. Lokal o powierzchni 47m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł62,10 m² 30,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, umeblowane mieszkanie trzypokojowe Z co miejskim W cenie położone na osiedlu obrońców pokoju. Wygodne II piętro. Duży balkon. Dobry stan mieszkania. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 mkw położone 300 metrów od Centrum Przesiadkowego i dworca pkp - cicha i spokojna uliczka - boczna Toszeckiej. Mieszkanie znajduje się.