Apartament Gliwice
Gliwice, śląskie
- 1 700 zł
- 25,20 m²
- 67,46 zł/m²
Jakub Malitowski
Skontaktuj się
Apartament Gliwice
Gliwice, śląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Apartament Gliwice
Zaktualizowane: 21 maja 2026
1 700 zł 25,20 m² 67,46 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
3/3
1
-
dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
1Umeblowane:
-Stan mieszkania:
dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 700 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 25,20 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: dobry
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: TX Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: TXN-MW-12255
Lokalizacja
- Adres: Gliwice, śląskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym.
Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia.
Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna dachowe, ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Układ open space z aneksem kuchenny, kuchnia w zabudowie z sprzętem agd, łazienka wykafelkowana z kabiną prysznicową, w przedpokoju duża szafa. Nowy, reprezentacyjny budynek z windą i parkingiem podziemnym. (...)
516 140...
516 140 467
32 231 26 17