Mieszkanie Gliwice
Gliwice, śląskie
- 575 000 zł
- 81,02 m²
- 7 097,01 zł/m²
Cecylia Szuścik-...
Skontaktuj się
Mieszkanie Gliwice
Gliwice, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie Gliwice
Zaktualizowane: 22 maja 2026
575 000 zł 81,02 m² 7 097,01 zł/m²
3/4
2
1921
przynależne na terenie ogrodzonym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1921Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 575 000 zł (7 097,01 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 81,02 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1921
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 450 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Cecylia Nieruchomości i Kredyty, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 63630948
Lokalizacja
- Adres: ścisłe Centrum, okolica Katedry, Gliwice, śląskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Polecam serdecznie na sprzedaż komfortowy, wysoki apartament w wysokim standardzie położony na III piętrze kamienicy w centrum miasta, okolica Katedry.
Budynek zadbany, w dobrym stanie technicznym, ocieplony od frontu i podwórza. Klatka schodowa po remoncie - nowe instalacje, malowanie i renowacja.
Dach w dobrym stanie.
Luksusowy apartament po pełnym, kilkuletnim remoncie, pięknie urządzony i utrzymany. (...)
607 110...
607 110 965
607 110 965