dowolna

Nowe mieszkania Gliwice

208 ogłoszeń

208 ogłoszeń

699 200 zł68,02 m² 10 279,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiosenna promocja -8 % do 31.05.2026 - BYŁO 760.000 JEST 699.200 ZŁ BIURO SPRZEDAŻY OFERUJE 0% PROWIZJI I 0% PCC W ofercie znajdziesz film z drona a także wirtualny spacer właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

413 143 zł46,24 m² 8 934,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nowocześnie blisko natury i centrum Gliwic0% prowizji | 0% pcc (oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy zł!) Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

307 380 zł28,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 684 zł49,89 m² 9 233,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

769 000 zł80,33 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

366 099 zł40,16 m² 9 116,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 090 800 zł108 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, garderobą, spiżarnią, pralnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with two terraces, a walk-in closet,.

Szczegóły ogłoszenia

362 505 zł37,14 m² 9 760,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,13 m² 9 728,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Nowy Apartament na Osiedlu Radosnym w Gliwicach w spokojnej i komfortowej do zamieszkania częsci Gliwic. Nieruchomość usytuowana jest w nowym bloku na dogodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

368 494 zł37,99 m² 9 699,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

485 424 zł53,99 m² 8 991 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

362 505 zł37,14 m² 9 760,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Małe, przytulne, cieplutkie, - twoje mieszkanko. Małe jest piękne i kochane (chociaż nie.

Szczegóły ogłoszenia

393 868 zł37,07 m² 10 624,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które daje poczucie swobody i kontaktu z naturą? Na sprzedaż oferuję przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

346 965 zł37,06 m² 9 362,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł40,60 m² 11 231,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Klimat starej kamienicy i nowoczesność prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

551 604 zł64,14 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

490 326 zł53,57 m² 9 153 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

522 798 zł62,09 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Przytulne, urokliwe, - twoje mieszkanie. Rzut mieszkania z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Otoczenie: - teren otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

349 700 zł35,68 m² 9 801,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

386 165 zł41,49 m² 9 307,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

482 316 zł53,71 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć w domu światło albo zamknąć zawór wody, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

292 048 zł30,43 m² 9 597,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirowe - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. pakiet Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

497 877 zł52,87 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

342 665 zł37,10 m² 9 236,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z Ogródekiem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł57,12 m² 9 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Przestronny apartament 3 pokojowy w dużym balokonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

505 562 zł54,75 m² 9 234,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

345 381 zł37,06 m² 9 319,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu rodzinne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

292 656 zł30,52 m² 9 588,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

368 597 zł40,16 m² 9 178,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

310 439 zł30,51 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

517 428 zł57,81 m² 8 950,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

445 026 zł43,63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe w zielonej części Gliwic Łabędy. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,63 m usytuowany na II piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

572 832 zł49,92 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach. Szukasz miejsca, które łączy spokój z szybkim dostępem do tętniącego życiem centrum? Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w Gliwicach,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gliwice, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij