dowolna

Nowe mieszkania Gliwice

208 ogłoszeń

208 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

531 611 zł65 m² 8 497,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami. Finał akcji! Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

561 352 zł65 m² 8 591,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

492 234 zł56 m² 8 758,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

483 222 zł57 m² 8 587,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, różne pietra. Duże 3pokoje dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

469 400 zł56 m² 8 383,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

400 000 zł41 m² 9 685,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

481 412 zł55 m² 8 716,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

571 950 zł70 m² 8 034,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym ogrodem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

355 798 zł37 m² 9 735,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Idealne 2pokojowy apartamant dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu! Gliwice to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku. Dodatkowe rabaty tylko u Nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

473 816 zł52 m² 9 028,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 270,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, różne piętra! Przestronny apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

429 317 zł46 m² 9 262,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

409 172 zł44 m² 9 299,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 270,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

369 870 zł40 m² 9 392,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra Przestronne 2pokoje dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 270,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

465 720 zł53 m² 8 896,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne mieszkania również na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

619 500 zł82 m² 7 762,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Duże 5pokoje dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

619 500 zł82 m² 7 664,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

560 560 zł63 m² 9 012,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami-Finał akcji promocyjnej Teraz promocja dni otwarte (piątek sobota) => zapytaj o rabaty kameralny budynek Kup Mieszkanie z gwarantowanym najmem Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 354,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte 14 / 15 lutego (piątek sobota) => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 270,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

473 113 zł55 m² 8 677,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tduże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 791 zł55 m² 9 618,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

509 100 zł50 m² 10 182 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, różne piętra! duże 3pokoje dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

366 049 zł40 m² 9 247,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

366 049 zł40 m² 9 247,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

560 560 zł63 m² 9 144,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

382 715 zł40 m² 9 539,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

410 943 zł44 m² 9 341,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 289,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

537 985 zł57 m² 9 418,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

473 113 zł55 m² 8 677,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

565 978 zł70 m² 8 354,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży wybór mieszkań_przyjdź :) Przestronny apartament 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczoka

Sośnica,Gliwice

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy o powierzchniach 44 m2 wraz z obszernym i słonecznym balkonem. W cenie 379 tys! Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

400 000 zł38 m² 10 389,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Gliwice,Gliwice

619 500 zł82 m² 7 860,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami-brak pcc i prowizji Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Bajkowe,Gliwice

477 000 zł40 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w Gliwicach. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Przedstawiam ofertę mieszkań w znakomitej lokalizacji, dostępnych od IV kwartału 2025 roku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

552 364 zł65 m² 8 497,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami. Finał akcji promocyjnej w weekend Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia