Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gliwice.nieruchomosci-online.pl/nowy-sikornik-etap-v.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i37462.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gliwice.nieruchomosci-online.pl/nowy-sikornik-etap-v.html
https://gliwice.nieruchomosci-online.pl/nowy-sikornik-etap-v.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i37462.html

Ceny/metr od
od 9 000 zł/m²
Metraże
od 28,12 do 151,51 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo zrealizowana

Ceny/metr od

od 9 000 zł/m²

Metraże

od 28,12 do 151,51 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 327 290 zł

2 pokoje

od 386 100 zł

3 pokoje

od 552 328 zł

4 pokoje

od 719 910 zł

Inwestycja realizowana przez:

Jantar Investment

Biuro sprzedaży

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieO.0.1 77,40 m² 10 000 zł/m² parter/3 3 774 000 zł
Mieszkanie
774 000 zł 77,40 m²
10 000 zł/m² 3 pok.
O.0.1

MieszkanieO.0.2 60,79 m² 10 000 zł/m² parter/3 3 607 900 zł
Mieszkanie
607 900 zł 60,79 m²
10 000 zł/m² 3 pok.
O.0.2

MieszkanieO.1.2 62,04 m² 9 600 zł/m² 1/3 3 595 584 zł
Mieszkanie
595 584 zł 62,04 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
O.1.2

MieszkanieO.1.5 62,10 m² 9 600 zł/m² 1/3 3 596 160 zł
Mieszkanie
596 160 zł 62,10 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
O.1.5

MieszkanieO.1.6 60,80 m² 9 600 zł/m² 1/3 3 583 680 zł
Mieszkanie
583 680 zł 60,80 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
O.1.6

MieszkanieO.2.6 60,80 m² 9 600 zł/m² 2/3 3 583 680 zł
Mieszkanie
583 680 zł 60,80 m²
9 600 zł/m² 3 pok.
O.2.6

Lokal użytkowyU.01 151,51 m² 12 915 zł/m² parter/3 1 956 752 zł
Lokal użytkowy
1 956 752 zł 151,51 m²
12 915 zł/m²
U.01

Lokal użytkowyU.07 92,28 m² 12 915 zł/m² parter/3 1 191 796 zł
Lokal użytkowy
1 191 796 zł 92,28 m²
12 915 zł/m²
U.07

Lokal użytkowyU.04 96,51 m² 12 915 zł/m² parter/3 1 246 427 zł
Lokal użytkowy
1 246 427 zł 96,51 m²
12 915 zł/m²
U.04

MieszkanieD.4.8 51,46 m² 9 800 zł/m² 4/4 2 504 308 zł
Mieszkanie
504 308 zł 51,46 m²
9 800 zł/m² 2 pok.
D.4.8

Inwestycja realizowana przez:

Jantar Investment

Biuro sprzedaży

603 620...

603 620 933

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij