Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice Sikornik-Wójtowa Wieś

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1020

Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, wysokie i klimatyczne mieszkanie usytuowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 696 zł40,16 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu wyjątkowo przestronne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m , które stanowi idealną alternatywę dla osób ceniących otwarte przestrzenie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach przy ul. Górnej o powierzchni 40,6m2 Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, balkonem i wyjściem na przestronny taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 592 zł26,72 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz kawalerki blisko uczelni w Gliwicach, zależy Ci na wygodzie miejskiego życia z ciszą i zielonym otoczeniem? Osiedle Kochanowskiego to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł4 151 m² 420,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną w Gliwicach , obręb Wójtowe Pola na Sikorniku. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 11upn.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gliwice

Śródmieście,Gliwice

20 000 zł1 280 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do wynajmu hala magazynowo- produkcyjna z pomieszczeniami socjalno biurowymi o łącznej powierzchni ok. 1280m2 Suwnica o udźwigu 2t Plac utwardzony o powierzchni ok. 2700m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

259 800 zł39 m² 6 661,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach, osiedle Sikornik cena do negocjacji Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gliwic?.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m Gliwice ul. Przyszłości dzielnica Sośnica, znajdujące się na 9 piętrze w bloku po termomodernizacji, 2 nowe windy. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokoszki

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój - 30 m2. Umeblowana. Nowa pralka i lodówka. W pokoju panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkoza

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu sikornik w Gliwicach. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przechodni. W kazdym pokoju na podłogach znajdują się panele, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Sikornik-Wójtowa Wieś,Gliwice

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 - na wysokim parterze (dwa oddzielnie pokoje, widna kuchnia, łazienka)na Os.Sikornik w cichym bloku czteropiętrowym. Blisko są sklepy,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij