dowolna

Nieruchomości Gliwice - Oferty sprzedaży nieruchomości

805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

339 173 zł37 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym balkonem 9m2na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

524 144 zł60 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4pokoje z przepięknym widokiem na las oraz dużym balkonem 9 m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

370 000 zł60 m² 6 135,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży lokal położony na parterze kamienicy o pow.60,3 m2 składający się z 3 pomieszczeń -2 niezależne zamykane pokoje oraz otwarty pokój na korytarz.Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

471 944 zł56 m² 8 373,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

447 969 zł52 m² 8 535,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 286 zł42 m² 9 152,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

380 522 zł42 m² 9 086,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

345 479 zł37 m² 9 322,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjne 2 pokoje z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera (oferta bez prowizji i podatku pcc ) bez ukrytych kosztów. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

287 868 zł30 m² 9 460,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 801 zł55 m² 9 132,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

299 000 zł26 m² 11 486,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 26 m2, usytuowana w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Mieszkanie zostało wykończone i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

471 944 zł56 m² 8 373,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

564 586 zł65 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

341 619 zł37 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

618 805 zł69 m² 8 975,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony z Kłodnicą - Staw Żabie Oczko na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 889 zł55 m² 9 133,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 894 zł54 m² 9 335,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

362 145 zł40 m² 9 152,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

524 144 zł60 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Bony

Gliwice,śląskie

1 493 500 zł103 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w prestiżową nieruchomość bez pośredników i prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 103 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

556 136 zł62 m² 8 956,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

399 899 zł41 m² 9 687,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

380 522 zł42 m² 9 086,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Derkacza

Sikornik,Gliwice

227 000 zł29 m² 7 881,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na osiedlu Sikornik w Gliwicach. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora, jak i dla osoby poszukującej lokalu do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

341 250 zł37 m² 9 217,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

359 900 zł40 m² 8 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z ogródkiem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

377 337 zł41 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

339 988 zł37 m² 9 173,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Gliwice,Gliwice

499 000 zł60 m² 8 344,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

565 765 zł71 m² 8 008 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

567 013 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem - Gliwice, osiedle Parkowe, ul. Kozielska Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

398 788 zł43 m² 9 356,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na zdjęciu. Smart Home z aplikacją na telefon. Chcesz załączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Zatorze,Gliwice

239 000 zł31 m² 7 734,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gliwice

Śródmieście,Gliwice

50 000 zł19 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni ok. 19,00 m2 położony w Gliwicach przy ul. Sportowej. Garaż znajduje się w zespole garażowym tuż obok budynków mieszkalnych. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Gliwice

Bojków,Gliwice

1 386 850 zł217 m² 6 391,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tokarska

Ostropa,Gliwice

259 000 zł801 m² 323,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana z domem mieszkalnym do rozbiórki, lub generalnego remontu. Opis nieruchomości Oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem do rozbiórki, lub.