Dom Gliwice

Gliwice, śląskie

  • 1 950 000 zł
  • 167 m²
  • 11 676,65 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Osdarty

Skontaktuj się

Dom Gliwice

Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 950 000 zł

167 m²

11 676,65 zł/m²

Dom Gliwice

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 950 000 zł 167 m² 11 676,65 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
900 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

900 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 950 000 zł (11 676,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 167 m², 5 pokoi; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 900 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Źródło: biuro nieruchomości: NEXTHOUSE SP.Z O.O., zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NXH-DS-6160

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowy dom w sercu miasta - oaza ciszy i spokoju jak na wsi!

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci korzystać z uroków miejskiego życia, ale po powrocie do domu marzysz o absolutnym resecie, śpiewie ptaków i porannej kawie na zielonym, cichym tarasie?

Oto nieruchomość, która udowadnia, że nie musisz iść na kompromisy. (...)

Agent

Tomasz Osdarty

883 155...

883 155 805

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Osdarty

883 155...

883 155 805

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Osdarty