dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice Wójtowa Wieś

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

6 500 zł163 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferujemy do wynajmu dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo cichym i spokojnym miejscu w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Pięknie zagospodarowana działka, malowniczy ogród. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 320 750 zł2 935 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach bezpośrednio przy ul. Daszyńskiego. Działka o powierzchni 2935 m2 posiada kształt nieregularny zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

999 000 zł1 083 m² 922,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 830 000 zł220 m² 8 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Właściciel nieruchomości prosi potencjalnych zainteresowanych zobaczeniem domu o kontakt z agentem nieruchomości pod nr tel. Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

7 500 zł220 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Właściciel nieruchomości prosi potencjalnych zainteresowanych zobaczeniem domu o kontakt z agentem nieruchomości pod nr tel. Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długa

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 położony na działce 355 m2 w najpiękniejszej dzielnicy Gliwic, tuż przy placu Grunwaldzkim. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wójtowska

Wójtowa Wieś,Gliwice

4 900 zł110 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia komfortowy i bardzo nowoczesny dom w Gliwicach w dzielnicy Wójtowa Wieś Dom z ogrodem 1200m2 i garażem , nowoczesna aranżacja widoczna na zdjęciach - po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

89 000 zł16 m² 5 490,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż położony w Gliwicach przy ul. Daszyńskiego w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Garaż o powierzchni 16,21 m2. Stan techniczny - bardzo dobry, w garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszkina

Wójtowa Wieś,Gliwice

3 900 zł69 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, która zachwyca swoim urokiem i bliskością natury. Położone przy Placu Grunwaldzki i ulicy Puszkina, to miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w gliwickich loftach nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, przedpokoju, dużej garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

6 500 zł163 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 500 zł52 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament - inny niż wszystkie. Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament w inwestycji oddanej do użytku w 2020 roku, położonej w Gliwicach w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

620 000 zł58 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż parter w domu dwurodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Salon z aneksem kuchennym przestronne wnętrze o powierzchni ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Wójtowa Wieś,Gliwice

865 000 zł82 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W agencji Polecam na sprzedaż 4-pokojowy apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wynajmę obiekt handlowo usługowo w całość lub w częściach. 3 kondygnacje z prywatnym parkingiem przy głównej ulicy w Gliwicach Daszyńskiego parter 120m2 lub 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligonia

Wójtowa Wieś,Gliwice

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gliwice ul. Ligonia | 63 m | Parter Lokalizacja: gliwice, ul. Ligonia - prestiżowa lokalizacja nieopodal Placu Grunwaldzkiego Powierzchnia: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

750 000 zł1 083 m² 692,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną wraz koncepcją zabudowy domem parterowym. Działka położona na Wójtowej Wsi przy ulicy Głowackiego na mającym powstać nowym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

355 000 zł47 m² 7 585,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze w doskonale skomunikowanej a zarazem zielonej okolicy- dobrze trafiłeś/aś. Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

798 000 zł140 m² 5 687,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okolice Placu Grunwaldzkiego. Komfortowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy. Pow. 140,31 m2, p. 0/3, 4 pokoje, duża kuchnia, dwie łazienki z wc z oknem. Niezależne wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 200 000 zł184 m² 6 530,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Wójtowa Wieś. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z roku 2012. Pow. użytkowa 183,74 m2, pow. działki 490 m2. Parter: wiatrołap, klatka schodowa z wejściem do pokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową przestronną kawalerkę położoną w okolicy Palcu Grunwaldzkiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie zaaranżowane, przestronne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Właściciel prosi aby pokazywać nieruchomość wyłącznie z agentem biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w najlepszej, najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkalnie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gliwic. Rejon ul. Daszyńskiego, ul. Mickiewicza, ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

799 000 zł93 m² 8 633,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - Gliwice, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,55 m , położone na pierwszym piętrze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszynskiego 65 w Gliwicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim budynku. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

399 000 zł39 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,26 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w Gliwicach na nowopowstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 320 750 zł2 935 m² 450 zł/m²

 

 

 

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

5 000 000 zł28 330 m² 176,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość obejmującą niezabudowaną działkę położoną na terenie nowopowstającego Gliwickiego Obszaru Gospodarczego. Działka nr 66/4, obręb Wójtowe Pola. Mapa działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

770 000 zł90 m² 8 581,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Nowoczesne dwupoziomowe lokale mieszkalne na małym, kameralnym osiedlu w spokojnej i urokliwej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz autostrad A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 590 zł40 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie tuż po generalnym remoncie w pobliżu Placu Grunwaldzkiego i loftów. Dwa pokoje, otwarta kuchnia na salon,sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wójtowa Wieś,Gliwice

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:522 m²

Rezerwacja! Dom do adaptacji - Gliwice, wójtowa Wieś, ul. Daszyńskiego Działka 522 m z budynkiem do przekształcenia w dom jednorodzinny. Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wójtowa Wieś,Gliwice

340 000 zł522 m² 651,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana 522 m z dużym garażem - Gliwice, wójtowa Wieś, ul. Daszyńskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 522 m . Idealna propozycja dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy apartament położony nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna uliczka, dużo zieleni. W pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zawiszy Czarnego

Wójtowa Wieś,Gliwice

760 000 zł83 m² 9 129,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy idealny na kancelarię adwokacką, radcowską itp na wysokim parterze kamienicy w Gliwicach przy ulicy Zawiszy Czarnego 18/4, za 760.000,00. Lokal po kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wójtowa Wieś,Gliwice

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²