dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice

1 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 195 ogłoszeń

575 000 zł81,02 m² 7 097,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Polecam serdecznie na sprzedaż komfortowy, wysoki apartament w wysokim standardzie położony na III piętrze kamienicy w centrum miasta, okolica Katedry. Budynek zadbany, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie usługowo-handlowe zlokalizowane na piętrze / antresoli lokalu handlowego w Gliwicach. Na parterze funkcjonuje dobrze prosperujący sklep.

Szczegóły ogłoszenia

138,89 zł/m²18 m² 2 500 zł

 

 

 

o nowych ogłoszeniach

1 690 000 zł150 m² 11 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Działka 1787 m I linia zabudowy Gliwice, ul. Daszyńskiego 258 (wójtowa Wieś) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m , zlokalizowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gliwice

Gliwice,śląskie

9 650 000 zł38 605 m² 249,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kozłów, gm. Sośnicowice Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 38605 m2. Nieruchomość położona jest przy autostradzie A4, sąsiaduje z mop Kozłów. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

34,81 zł/m²27,29 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy do wynajęcia lokal położony na parterze budynku jedno piętrowego. Lokal wyposażony we własna toaletę oraz możliwość zainstalowania aneksu kuchennego.Czynsz najmu 950 zł ,kaucja 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferujemy do wynajęcia lokal położony na parterze budynku jednopietrowego.w sąsiedztwie FORUM,ALDI,Biedronka ,stacja bezynowa,le Clerc.Lokal w końcowej fazie remontu ,składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Komfortowy dom jednorodzinny z dużą działką - Gliwice, wójtowa Wieś, ul. Daszyńskiego Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

16 210 350 zł1 907,10 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Gliwice, ścisłe centrum. Obiekt działający, pow. netto 1907,10m2, użytkowa 1544,07m2, działka 680m2 ( zabudowana w całości ). Cena netto 8500zł/m2 + vat. Obiekt dostępny od zaraz ( wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 38 m - Gliwice, ul. Kozielska | wysoki standard | miejsce parkingowe | komórka lokatorska Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie położone w Gliwicach - Łabędach w niskim bloku na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25,20 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł800 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przy ul.Hłaski, Wójtowa Wieś Gliwice. Atrakcyjna lokalizacja sąsiadująca z polami i zabudową jednorodzinną. Wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,45 m² 5 591,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 38,45 m , na parterze położone w Gliwicach, ul. Wiejska - spokojna i zielona część dzielnicy Stare Łabędy. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł33,90 m² 8 554,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, z którego wydzielono przestrzeń sypialni, kuchni z jadalnia, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,31 m² 6 598,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odświeżenia lub remontu, 2 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 45,30 m , położone na 3 piętrze, w bloku po termomodernizacji, w pobliżu centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63,59 m² 7 233,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Aleja korfantego - pod gabinety psychologiczne / kancelarię adwokacką. Aktualnie lokal pełni funkcje mieszkalne jednak lokalizacja oraz układ pozwala na zaaranżowania lokalu biurowego pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63,59 m² 7 233,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy al. Korfantego. Dwa niezależne pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój, komórka. Mieszkanie rozkładowe z niezależnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł155 m² 9 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Szałsza obok Gliwic przy granicy z Żernikami Cena do negocjacji! Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kłodnickiej w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i spiżarnia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,40 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42,2m2, garaż 14m2. Faktyczna powierzchnia mieszkania większa, metraż nie uwzględnia przestrzeni pod skosami. Piętro budynku trzyrodzinnego (na każdym pietrze jeden lokal), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37,50 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

**ul. Zabrska 5 gliwice 38mkw, 2 pokoje po generalnym remoncie, bezpośrednio przy politechnice śląskiej** układ mieszkania: - duży salon Z kuchnią - sypialnia - łazienka - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

555 555 zł75,99 m² 7 310,90 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 368 zł71 m² 8 156,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny _ Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc - bez ukrytych kosztów Koniec budowy: 2 Q 2026r. Przestronny apartament 4 pokojowy w dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do sprzedaży lokal na parterze kamienicy Kościuszki 46 w Gliwicach. Wysokość lokalu 4,0 m. Do lokali doprowadzona jest linia ciepłownicza pec. Lokale posiadają wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł213 m² 7 741,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia handlowa 32m2 z witryną i wejściem) Oświetlenie, dostęp do wody i kanalizacji. Energia na odrębnym liczniku, w lokalu zainstalowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony w ścisłym centrum Gliwic. Biuro o powierzchni 136m2, w skład którego wchodzi: open space - 56m2 gabinet - 32m2 sekretariat - 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48 m - Gliwice, ul. Matejki - centrum miasta | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²28,08 m² 1 404 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 02 o powierzchni 28,08 m2. Lokal przekazywany będzie w stanie do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu na cele prowadzonej działalności ponosi najemca. Pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł95,68 m² 12 531,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament zlokalizowany na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul.Tadeusza Mazowieckiego. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa została oddana do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

7 179 zł231 m² 31,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia obiekt magazynowo-usługowy w Gliwicach, 231 m kw. Informacja o obiekcie: obiekt składa się z: 1) 5 pomieszczeń połączonych ze sobą z przeznaczeniem magazynowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł89,97 m² 8 191,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul. Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Gliwice

Gliwice,śląskie

26 zł/m²133 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ponad 134 m kw samodzielnym budynku w Gliwicach na 1piętrze za 3500 zł netto. Centrum. Opis obiektu: pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²306 m² 7 344 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 120m2 (biurowe) + 186m2 (hala) w budynku po fabrycznym zlokalizowanym przy ulicy Pszczyńskiej. Lokalizacja: sam budynek położony jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Gliwice

Gliwice,śląskie

1 500 zł81 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:780 m²

| oferujemy do wynajęcia część hali magazynowej o powierzchni 81 m2.Hala składa sie z 3 pomieszczeń 1.pom 4,37x7,46 m h=2,68 m pow.32,60 m2 2.pom.7,21x4,62-2,93 m h=3,75-3,85.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 420 zł4 151 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.