Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Kopernika, Gliwice, śląskie

  • 8 000 zł
  • 220 m²
  • 36,36 zł/m²

Zdjęcie

Jędrzej Jasiński

Skontaktuj się

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Kopernika, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

8 000 zł

220 m²

36,36 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Zaktualizowane: 22 maja 2026

8 000 zł 220 m² 36,36 zł/m²

Rodzaj budynku:
budynek wolnostojący
Przeznaczenie:
usługowe
Powierzchnia działki:
811 m²
Kondygnacje:
2

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Przeznaczenie:

usługowe

Powierzchnia działki:

811 m²

Kondygnacje:

2

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 000 zł (36,36 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 220 m²
  •   budynek wolnostojący, 2 piętra; rok budowy: 1990; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie usługowe
  • Działka: 811 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 8 000 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Źródło: biuro nieruchomości: J&J Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 127

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piętrowy budynek usługowo-gastronomiczny, w którym wcześniej funkcjonowała restauracja. Obiekt zlokalizowany jest w sercu największego osiedla w Gliwicach, co gwarantuje dużą liczbę potencjalnych klientów oraz dogodny dostęp.
Budynek charakteryzuje się:
Powierzchnią 220 m², w tym 108 m² na parterze oraz 112 m² na piętrze. (...)

Agent

Jędrzej Jasiński

500 002...

500 002 279

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 002...