Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Gliwice Kopernika

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:811 m²

Do wynajęcia piętrowy budynek usługowo-gastronomiczny, w którym wcześniej funkcjonowała restauracja. Obiekt zlokalizowany jest w sercu największego osiedla w Gliwicach, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

3 000 zł85,80 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa Media: siła, światłowód, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

6 250 zł250 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy w Gliwicach ul. Sowińskiego. - obiekt widoczny z obwodnicy miejskiej - Rybnicka - Daszyńskiego - Andresa. Lokalizacja; gliwice ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Gliwice

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 75 m w Gliwicach. Hala murowana, znajdująca się pomiędzy innymi halami, dlatego jest "stosunkowo ciepła". Poziom zero. Wymiary obiektu: długość.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł271 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajęcia budynek hali magazynowej o pow. 271 m2 położony w Gliwicach. Informacje o obiekcie: opis obiektu: hala warsztatowo-magazynowa. Wymiary dł 23,50 m, szer 10,1.

Szczegóły ogłoszenia

3 391 zł141,30 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia halę magazynowo - usługową w Gliwicach za 3391 zł netto plus vat. Informacja o obiekcie: obiekt składa się z: 1) Magazynu ok 100 m kw o wymiarach Długość.

Szczegóły ogłoszenia

89 640 zł4 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Witam serdecznie Hala produkcyjno o powierzchni 4980m. Część biurowa i socjalna 400m2 -płatana dodatkowo. Suwnice o udźwigach od 5,0 t ,8t,12,5d o 20 t posadzki w hali.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 220 m - ksse Gliwice | dk88 | 21 miejsc parkingowych Oferujemy funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową o łącznej powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję ogrzewaną halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 110m kw w Gliwicach. Opis obiektu: obiekt składa się z hali magazynowej o powierzchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł807 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do wynajmu cały budynek użytkowy o pow.807 m2, razem z halą produkcyjną (magazyn). Budynek dwupiętrowy, gdzie na pierwszym piętrze budynku znajduje się 5 pomieszczeń biurowych, kuchnia,.