Dom, ul. Krokusów

Krokusów, Wilcze Gardło, Gliwice, śląskie

  • 1 290 000 zł
  • 174,50 m²
  • 7 392,55 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Nowakowski

Skontaktuj się

Dom, ul. Krokusów

Krokusów, Wilcze Gardło, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 290 000 zł

174,50 m²

7 392,55 zł/m²

Dom, ul. Krokusów

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 290 000 zł 174,50 m² 7 392,55 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
1 313 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
1943

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

1 313 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

1943

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 290 000 zł (7 392,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 174,50 m², 7 pokoi (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1943
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 313 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, kominek
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT ORAZ PROWIZJI (0%)

Oferujemy na sprzedaż zadbany dom z działką o powierzchni ponad 1300 m2 znajdujący się w Wilczym Gardle (Gliwice)

Wilcze Gardło w Gliwicach to wyjątkowa lokalizacja o charakterze spokojnej, kameralnej dzielnicy, która zachowuje klimat dawnego osiedla z historią sięgającą początku XX wieku. (...)

Agent

Piotr Nowakowski

791 188...

791 188 475

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Nowakowski

791 188...

791 188 475

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.