Działka budowlana, ul. Dolnej Wsi

Dolnej Wsi, Wójtowa Wieś, Gliwice, śląskie

  • 376 600 zł
  • 538 m²
  • 700 zł/m²

Zdjęcie

Anna Rusinowska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Dolnej Wsi

Dolnej Wsi, Wójtowa Wieś, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
24 marca 2026

376 600 zł

538 m²

700 zł/m²

Działka budowlana, ul. Dolnej Wsi

Zaktualizowane: 24 marca 2026

376 600 zł 538 m² 700 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 376 600 zł (700 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 538 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOMSTUDIO, zaktualizowane: 24.03.2026
  •   numer ogłoszenia: DTI-GS-1755

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyłącznie w naszym biurze
POSZUKUJEMY OSOBY ZAINTERESOWANEJ BUDOWĄ POŁOWY BUDYNKU W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ
Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 538m2 położoną przy ul. Dolnej Wsi sąsiadującą bezpośrednio z działką o podobnej powierzchni.
Dostępne media to gaz, woda, prąd, kanalizacja.
Pow. 538m2. w cenie 700zł/1m2.
Do ceny należy doliczyć udziały w drodze dojazdowej w kwocie 6tys.zł.
Atrakcyjna lokalizacja, spokojne miejsce blisko centrum miasta. (...)

Agent

Anna Rusinowska

509 528...

509 528 047

32 337 20 50

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Rusinowska

509 528...

509 528 047

32 337 20 50

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Anna Rusinowska

509 528...

509 528 047

32 337 20 50

Zostaw telefon, oddzwonimy

Zostaw telefon, oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień