dowolna

Działki budowlane Gliwice - Ogłoszenia sprzedaży działek

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

283 290 zł994 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane zlokalizowane w Gliwicach (brzezinka) przy ul. Bydgoskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł10 264 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę pod działalność usługową zlokalizowaną w Gliwicach w pobliżu ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego i skrzyżowania ulic Szafirowej i Łabędzkiej (stare.

Szczegóły ogłoszenia

748 800 zł936 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 936 m2/w trakcie podziału/,o wymiarach ok 25x34 m/,w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic ,w dzielnicy Podlesie.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł2 500 m² 310,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichym rejonie Bojkowa. Możliwość zabudowy domów w zabudowie szeregowej. Gaz 100m od działki. Wodociąg w drodze nieutwardzonej 1m od działki Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

288 920 zł932 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej! Lokalizacja: dzielnica Żerniki, miasto Gliwice, powiat gliwicki, woj. śląskie, powierzchnia działki: 932 m Kształt: prostokąt Media: prąd, woda, gaz Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 909 m² 313,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Gliwicach Bojkowie zlokalizowaną przy ul. Łanowej. Cicha i spokojna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Miejsce doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł55 000 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gliwice, ostropa: 5,5 ha Terenu Inwestycyjnego przy ul. Daszyńskiego! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu o ogromnym potencjale, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 650 zł3 679 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej dzielnicy Gliwic - Wilcze Gardło, przy ul. Frezji. Działka o powierzchni 3 679.

Szczegóły ogłoszenia

690 840 zł909 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 1 z 20 działek budowlanych zlokalizowanych przy ulicy Widokowej w dzielnicy Stare Gliwice. Powierzchnia działki wynosi 909 m2 oraz udział w wysokości 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 608 m² 651,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gliwice - łabędy - proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,46 ha. Dojazd do działki drogą gminną. Dostępne media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnieze suikzp działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Gliwicach na prywatnym osiedlu Leśna Ostropa miejsce, gdzie natura spotyka komfort życia w mieście. Działka położona jest w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 146 m² 1 863,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferowana na sprzedaż nieruchomość składa się z dwóch działek, o numerach 557 i 554, a ich łączna powierzchnia wynosi 2146 m2. Na terenie znajdują się budynki techniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 273 m² 294,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gliwicach Bojków, ul. Rzepakowa 15 Powierzchnia: 1273 m | Nr działki: 770/2 | mpzp: mn + zp Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 063 m² 181,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu działki położonej w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł3 125 m² 249,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Gliwicach Bojkowie w rejonie ul. Jeziornej o powierzchni 3125m2 w spokojnej okolicy. Media w zasięgu - woda prąd, gaz i kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

293 770 zł1 013 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

7 875 000 zł35 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki na terenach inwestycyjnych w doskonałej lokalizacji w Gliwicach położone przy wielopoziomowym węźle komunikacyjnym Sośnica ( przy skrzyżowaniu autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 500 m² 326,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - gliwice, bojków (przy ul. Sienna) Lokalizacja premium: cicha, zielona dzielnica tylko 7 min od centrum, z doskonałym dojazdem do autostrad A1 i A4 (1,5 km) Pełne media:.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł1 196 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| gliwice - Czechowice. Okolica jeziora Czechowice. Atrakcyjnie położona działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną niską.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

540 000 zł1 198 m² 450,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach Brzezince z bezpośrednim wjazdem z ul. Kozielskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 m x.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 300 m² 438,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka budowlana. Zlokalizowana w pięknym zacisznym miejscu. Symbol w planie zagospodarowania to M Wymiary działki widoczne na schemacie: szerokość to.

Szczegóły ogłoszenia

15 670 000 zł5 207 m² 3 009,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż gliwice - oferta dla inwestora - dewelopera 0% Prowizji dla Kupującego Posiadamy pełną dokumentację z pnb / projekt wykonawczy / przyłącza / zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł1 787 m² 945,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1787 m I linia zabudowy Gliwice, ul. Daszyńskiego 258 (wójtowa Wieś) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m , zlokalizowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 676 m² 223,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta! Działka budowlana 2676m2 w Gliwicach Ostropa Pola okolice Wilcze Gardło z projektem domu! zakup Z fakturą bez prowizji i podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 000 zł2 935 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach bezpośrednio przy ul. Daszyńskiego. Działka o powierzchni 2935 m2 posiada kształt nieregularny zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

271 600 zł970 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł2 636 m² 481,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2636 m z projektem budowlanym obejmującym 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Starogliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł770 m² 261,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połączenie terenów zielonych z świetną komunikacją I Atrakcyjna cena. Działka budowlana w Gliwicach - Brzezinka, ul. Kozielska Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 096 m² 364,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż działkę w Gliwicach - Czechowicach, ul. Ziemięcicka! Na sprzedaż przepiękna działka budowlana, na której wybudujesz swój wymarzony dom. Nowoczesny projekt domu klienci.

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

376 600 zł538 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze poszukujemy osoby zainteresowanej budową połowy budynku W zabudowie bliżniaczej Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 538m2 położoną przy ul. Dolnej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 646 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1646 m2, zlokalizowaną na ulicy Chmielnej w Gliwicach- bojkowie. Cena nieruchomości wynosi 549 000 zł - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gliwice

Bojków,Gliwice

320 000 zł1 274 m² 251,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach w dzielnicy Bojków. Powierzchnia działki wynosi 1274m 2 i ma kształt prostokąta o bokach 84x15,5m,j. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubelska

Brzezinka,Gliwice

349 000 zł1 189 m² 293,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1189 m | Gliwice Brzezinka | widok na jezioro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1189 m , położona w spokojnej i zielonej części Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Frezji

Wilcze Gardło,Gliwice

499 000 zł1 252 m² 398,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana z projektem domu, gliwice - Wilcze Gardło, ul. Frezji Gotowy projekt domu | Możliwość uzyskania pozwolenia na budowę Powierzchnia: 1252 m Wymiary: 20 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Gliwice

4 000 000 zł2 146 m² 1 863,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferują na sprzedaż grunt inwestycyjny w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy Świętokrzyskiej. Gotowa koncepcja zakłada zgodnie z planem miejscowym 3500 pum, 1200 m2 lokali użytkowych oraz 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Daszyńskiego

Wójtowa Wieś,Gliwice

1 320 750 zł2 935 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tokarska

Ostropa,Gliwice

259 000 zł801 m² 323,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana z domem mieszkalnym do rozbiórki, lub generalnego remontu. Opis nieruchomości Oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem do rozbiórki, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Bojków,Gliwice

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m . Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda i kanalizacja. Dojazd do nieruchomości jest asfaltowy, co zapewnia wygodę.