dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Gliwice

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł2 115 m² 215,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Ostropie (gliwice) - potencjał budowlany + część rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 2115 m , położona w spokojnej i zielonej części Gliwic -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł2 676 m² 223,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta! Działka budowlana 2676m2 w Gliwicach Ostropa Pola okolice Wilcze Gardło z projektem domu! zakup Z fakturą bez prowizji i podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

15 670 000 zł5 207 m² 3 009,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż gliwice - oferta dla inwestora - dewelopera 0% Prowizji dla Kupującego Posiadamy pełną dokumentację z pnb / projekt wykonawczy / przyłącza / zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19 377 450 zł43 061 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 43 061 m składający się z 4 działek na obszarze Gliwic. Teren inwestycyjny położony w pobliżu węzła łączącego drogę.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł7 000 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikalna nieruchomość gruntowa 7000m2 Nieruchomość z potencjałem sportowo-rekreacyjnym i usługowym. Gliwice - prestiżowa, willowa część Żernik 7000 m prywatnej przestrzeni |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 608 m² 651,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gliwice - łabędy - proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,46 ha. Dojazd do działki drogą gminną. Dostępne media: energia, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnieze suikzp działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł990 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o inwestycji w doskonałej lokalizacji z szerokimi możliwościami rozwoju? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskiej odległości od zachodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 900 m² 342,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedania działka budowalna o powierzchni 1900m2 w Gliwicach (bojków) Przeznaczenie mn3 zabudowa mieszkaniowo-usługowa jednorodzinna. Charakterystyka: -pełne uzbrojenie: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 146 m² 1 863,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferowana na sprzedaż nieruchomość składa się z dwóch działek, o numerach 557 i 554, a ich łączna powierzchnia wynosi 2146 m2. Na terenie znajdują się budynki techniczne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 198 m² 450,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach Brzezince z bezpośrednim wjazdem z ul. Kozielskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 m x.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł10 073 m² 372,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 1,073 ha. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 95m x 105m. Dostępne media: energia (własna stacja trafo), gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł3 730 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3730 m2. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 51m x 72m. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł15 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę w Gliwicach(poza centrum) o powierzchni1,5 ha pod działalność handlowo-usługową. Opis nieruchomości. Działka znajduje się w Gliwicach w Łabędach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 000 zł2 935 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach bezpośrednio przy ul. Daszyńskiego. Działka o powierzchni 2935 m2 posiada kształt nieregularny zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł3 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 3500m2. Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 875 000 zł35 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki na terenach inwestycyjnych w doskonałej lokalizacji w Gliwicach położone przy wielopoziomowym węźle komunikacyjnym Sośnica ( przy skrzyżowaniu autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł1 787 m² 945,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1787 m I linia zabudowy Gliwice, ul. Daszyńskiego 258 (wójtowa Wieś) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m , zlokalizowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 000 zł183 000 m² 371,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia gruntu: 18.3 ha POWIERZCHNIA HALI WAGONOWEJ: 27391 m2 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA BUDYNKÓW: 42456 m2 PRZEZNACZENIE: produkcja, logistyka, magazyny OPIS NIERUCHOMOŚCI: Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł4 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 4500m2 Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny - ochrona. Bardzo dobra lokalizacja obok tras A1, a4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł1 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Gliwice. Grunt utwardzony do wynajęcia. 1800m2 + możliwość wynajęcia wiaty za dodatkową opłatą. Ogrodzony. Możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych. Teren oświetlony, zamknięty, bezpieczny -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

9 000 zł2 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam Na wynajem działka w bezpośrednim sąsiedztwie strefy Ekonomicznej w sąsiedztwie autostrady A1 oraz węzła autostrad Gliwice- sośnica. - teren w centrum miasta ; -.

Szczegóły ogłoszenia

6 744 000 zł3 387 m² 1 991,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną działka deweloperska | mpzp 1mwu | pełne uzbrojenie powierzchnia 3387 m | gliwice trynek | doskonała lokalizacja inwestycyjna Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 650 zł3 679 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej dzielnicy Gliwic - Wilcze Gardło, przy ul. Frezji. Działka o powierzchni 3 679.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 420 zł4 151 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 810 zł4 157 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka którą posiadamy niewątpliwie będzie dla Państwa interesująca. Główne atuty nieruchomości: piekny widok prestiżowy adres bliskość szkoły/przedszkola Działka wielorodzinna (mw). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

3 205 800 zł16 029 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę w Gliwicach obręb Bojkowskie Pola o powierzchni 16029 m.kw. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego symbolami przeznaczenia terenu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gliwice

Sikornik,Gliwice

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

 

 

Wójtowa Wieś,Gliwice

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lubelska

Brzezinka,Gliwice

349 000 zł1 189 m² 293,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1189 m | Gliwice Brzezinka | widok na jezioro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1189 m , położona w spokojnej i zielonej części Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Frezji

Wilcze Gardło,Gliwice

499 000 zł1 252 m² 398,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana z projektem domu, gliwice - Wilcze Gardło, ul. Frezji Gotowy projekt domu | Możliwość uzyskania pozwolenia na budowę Powierzchnia: 1252 m Wymiary: 20 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

3 300 000 zł10 073 m² 327,61 zł/m²

 

 

 

Wójtowa Wieś,Gliwice

999 000 zł1 083 m² 922,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tokarska

Ostropa,Gliwice

259 000 zł801 m² 323,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana z domem mieszkalnym do rozbiórki, lub generalnego remontu. Opis nieruchomości Oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem do rozbiórki, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Bojków,Gliwice

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m . Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda i kanalizacja. Dojazd do nieruchomości jest asfaltowy, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Architektów

Ostropa,Gliwice

850 000 zł2 913 m² 291,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko w naszym biurze***oferta godna polecenia *** bez prowizji! gliwice ostropa Na sprzedaż teren budowlany o powierzchni 2913m2 składający się z 2 działek budowlanych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyszowska

Przyszówka,Gliwice

1 193 800 zł2 540 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż 2 działki 812 i 814 o łącznej powierzchni 2540 m2. Jest możliwość wybudowania 6 szeregówek na chwilę obecną. Mpzp pozwala też na zabudowę jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Tylna

Sośnica,Gliwice

439 000 zł1 126 m² 389,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1126 m , położona w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gliwice - Sośnica, przy ul. Tylnej. Nieruchomość objęta jest koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Frezji

Wilcze Gardło,Gliwice

539 900 zł1 252 m² 431,23 zł/m²

 

 

 

Sikornik,Gliwice

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²