dowolna

Lokale użytkowe Gliwice Śródmieście

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 190 000 zł270 m² 8 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Trzy działające lokale z najemcami jako całość w centrum miasta! Ulica Bankowa | 200m do rynku Oferta tylko w estatestreet. O lokalach: na całość inwestycji wchodzą: - na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200,90 m² 6 222 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 200,9 m , położony na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

38,33 zł/m²434 m² 16 635 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpimy lokal gastronomiczny w Gliwicach - bez opłaty za odstąpienie! Lokalizacja: prestiżowa i klimatyczna lokalizacja w samym sercu Gliwic - zabytkowy budynek Starej Poczty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 300 m , zajmujący całe trzecie piętro w zadbanej kamienicy w której znajdują się tylko lokale użytkowe (brak mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

409 000 zł132 m² 3 098,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. W celu prezentacji lokalu właściciel prosi o kontakt z agencją nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam do sprzedaży lokal na parterze kamienicy Kościuszki 46 w Gliwicach. Wysokość lokalu 4,0 m. Do lokali doprowadzona jest linia ciepłownicza pec. Lokale posiadają wentylację mechaniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gliwice

40 zł/m²151,03 m² 6 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 12+13 o powierzchni 151,03 m2. Opcjonalnie istnieje możliwość najmu pomieszczenia socjalnego w budynku administracyjnym ok 30 m2. Lokal przekazywany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Gliwic 67,97 m , 2 wejścia, realna możliwość podziału na dwie niezależne działalności. Niskie koszty ok. 300 zł/mies. + układ idealny pod gabinety lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony w ścisłym centrum Gliwic. Biuro o powierzchni 136m2, w skład którego wchodzi: open space - 56m2 gabinet - 32m2 sekretariat - 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Gliwice

55 zł/m²63,34 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowa oferta wynajmu! Lokal użytkowy w sercu Gliwic. Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty wynajmu przestronnego lokalu użytkowego, położonego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gliwice

50 zł/m²32,78 m² 1 639 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 08 o powierzchni 32,78 m2. Proponowane przeznaczenie: zakłady wzajemne, art. i serwis gsm, papierosy elektroniczne / wyroby tytoniowe, handel/usługi, z wyłączeniem drogerii, prasy.

Szczegóły ogłoszenia

43,27 zł/m²104 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy - w pełni umeblowany i gotowy do pracy! Oferujemy świeżo wyremontowany, nowoczesny lokal użytkowy położony przy ul. Siemińskiego w Gliwicach - na.

Szczegóły ogłoszenia

36,12 zł/m²28,40 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28,4 m kw. Na piętrze wspólne pomieszczenie socjalne oraz toalety. Możliwość wynajęcia sąsiednich pokoi biurowych. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,50 m² 6 021,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na gliwickiej Starówce. Lokal o powierzchni 46,5m2 plus piwnica. Lokal położony na parterze zadbanej kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, witryna. Na podłodze płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

46,39 zł/m²37,70 m² 1 749 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 37,70 m2 | Centrum | ul. Górnych Wałów | monitoring | elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37,70 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Gliwice

38,17 zł/m²131 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

1 244 000 zł300,65 m² 4 137,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Proponujemy do kupna lokal użytkowy o pow. ponad 300m2, na którą składa się sześć wysokich ( 4m ) pomieszczeń biurowych, toaleta - 236,25m2 oraz pomieszczenia przynależne piwnice - 64,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

40,40 zł/m²12,40 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami przez.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł115 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek parterowy o powierzchni 115m2, druga linia zabudowy (oficyna), wjazd przez bramę frontowej kamienicy. Aktualnie budynek podzielony na trzy lokale (każdy z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

69,59 zł/m²79,04 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem niepowtarzalna przestrzeń w centrum Gliwic - 79,04 mkw na parterze budynku z 2020 roku, z prywatnym miejscem postojowym. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal ścisłym centrum Gliwic - ul. Dubois. Duża witryna na całą szerokość lokalu, ściany gładzie, ogrzewanie - klimatyzacja, możliwość umieszczenia kasetonu reklamowego na elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

39,39 zł/m²165 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 165 m, zajmujący całe pierwsze piętro wolnostojącego budynku położonego w okolicy ul. Kościuszki i Sądu Okręgowego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal użytkowy z dużą witryną, położony na parterze w Centrum. Jest wykonany z przeznaczeniem w szczególności pod gastronomię lub bar ale można również prowadzić wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

98,84 zł/m²86 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy przystosowany pod gabinety lekarskie. Ogrzewanie w cenie najmu! Lokal na parterze budynku z niezależnym wejściem, 2 gabinety (jeden z łazienką) część.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²75 m² 3 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75 m kw w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu: lokal handlowo-usługowy w samodzielnym budynku na pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

55,80 zł/m²356,66 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Premium | Lokal gastronomiczny / restauracyjny | Rynek Gliwice | Witryna na ratusz | Gotowy do startu Takie lokale pojawiają się na rynku niezwykle rzadko. Na wynajem prestiżowy, wielopoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²9 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Małe biuro W centrum gliwic | ul. Jana pawła II | 9 m Do wynajęcia kameralny lokal biurowy o powierzchni 9 m , położony na 2. piętrze stylowej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

79,98 zł/m²335,08 m² 26 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 335.08 m.kw. o przeznaczeniu handlowo-usługowym z możliwością aranżacji na gabinety medyczne. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

38,25 zł/m²300,65 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ponad 300m2, na którą składa się sześć wysokich ( 4m ) pomieszczeń biurowych, toaleta - 236,25m2 oraz pomieszczenia przynależne piwnice - 64,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowo -usługowy na parterze w cztero-piętrowej kamienicy w okolicy Gliwickiego Rynku. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²242,44 m² 8 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:tak

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy pod różnego rodzaju działalności zlokalizowany w obrębie gliwickiej starówki przy ul. Bankowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²75,99 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 75,99 m2 piętro VIII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Gliwice

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 70m kw w Gliwicach Opis nieruchomości: lokal składa się z dwóch osobnych wejść i może być podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia 100 m powierzchni biurowej na I piętrze komercyjnej kamienicy. Lokal składa się z 4 pokoi biurowych , aneksu kuchennego , toalety i korytarza. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gliwice

50 zł/m²27,25 m² 1 363 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr 02a o powierzchni 27,25 m2. Lokal przekazywany będzie w stanie do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu na cele prowadzonej działalności ponosi najemca. Pkp.

Szczegóły ogłoszenia

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal składający się z 7 pomieszczeń, wc, łazienki oraz obszernego holu połączonego z przedpokojem. W holu możliwość umieszczenia recepcji (sekretariatu).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice

48,94 zł/m²24,50 m² 1 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 24,5 m2 | Centrum | ul. Górnych Wałów | monitoring | elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,5 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy.