dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gliwice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Parkowym przy ulicy Kozielskiej. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Świetna lokalizacja - w pobliżu wyjazd na dk-88 i dalej na!-4, a-1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołowska

Trynek,Gliwice

255 000 zł32 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się na ostatnim piętrze budynku u zbiegu ulic: mikołowskiej i Nowy Świat w samym centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Parkowym przy ulicy Kozielskiej. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Świetna lokalizacja - w pobliżu wyjazd na dk-88 i dalej na!-4, a-1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe, dla pierwszego najemcy! Dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój i balkon. Kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Gliwice,śląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, przepięknie urządzone, umeblowane i wyposażone mieszkanie. W łazience pralka automatyczna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Łabędy,Gliwice

1 950 zł47 m² 41,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego w sercu Gliwic Łabędy, przy ulicy Wolności. To komfortowe mieszkanie w kamienicy o dobrym standardzie wykończenia znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Stare Gliwice,Gliwice

289 500 zł40 m² 7 329,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przytulne, jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które łączy komfort życia w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do centrum Gliwic oraz głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Obrońców Pokoju,Gliwice

350 000 zł56 m² 6 217,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Myśliwskiej. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z lat 40. Pow.56,29m2: 2 duże ustawne pokoje, duża kuchnia z możliwością urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Zatorze,Gliwice

376 000 zł63 m² 5 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Wróblewskiego. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie usytuowane w przedwojennym budynku wielorodzinnym. Pow. 62,86 m2 plus loggia 1,70 m2, 2 pokoje, p. 1/2. C.o. z sieci miejskiej. C.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Trynek,Gliwice

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trynek, okolice ul. Kilińskiego. Unikatowe mieszkanie usytuowane w niskim budynku z cegły z lat 50-tych. Osobne wejście do mieszkania bezpośrednio z zewnątrz. Pow. 43,09 m2, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Sikornik,Gliwice

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie na osiedlu Sikornik w Gliwicach, składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Zatorze,Gliwice

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Okrzei - w cichej, spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy. Zadbany i wyremontowany budynek z centralnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zatorze,Gliwice

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Lipowa. Komfortowe mieszkanie usytuowane w zabytkowej kamienicy. Pow. 37,98 m2, 2 pokoje - pokój dzienny i sypialnia z garderobą, p.2/2. Nad mieszkaniem poddasze zaadoptowane na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

370 000 zł53 m² 6 960,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice I Urzędu Skarbowego. Przytulne, ciepłe mieszkanie usytuowane w kamienicy. Pow. 53,16 m2, 2 pokoje (tym jeden z garderobą), p. 1/3. Pokoje w układzie przejściowym. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł33 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Millenium. Luksusowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 33,35 m2, 2 pokoje, p. 3/4. C.o. z sieci miejskiej, c.w. - junkers. Na podłogach panele/ceramika. Ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gliwice,śląskie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W świetnej lokalizacji W samym centrum miasta Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w ścisłym centrum Gliwic przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

262 000 zł37 m² 7 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brzozowa. Przytulne, słoneczne, ciepłe (środkowe) mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z cegły, z lat 60-tych. Pow. 37 m2, 2 pokoje, p. 1/3. Niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Trynek,Gliwice

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Gliwic, na Osiedlu Zubrzyckiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze 10. piętrowego bloku, w jego skład wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Szobiszowice,Gliwice

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Warszawskiej. Słoneczne mieszkanie usytuowane w wieżowcu. Pow. 42,78 m2, 2 pokoje, p. 3/10. Mały balkon. C.o. z sieci miejskiej. C.w. - bojler elektryczny hybrydowy (nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

289 000 zł46 m² 6 255,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Sikornik. Przytulne mieszkanie usytuowane w niskim bloku. Pow. 46,20 m2, 2 pokoje, p. 3/4. C.o. z sieci miejskiej. C.w. - junkers. Okno balkonowe (bez balkonu). Pokoje w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogórska

Zatorze,Gliwice

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ul. Tarnogórska. Mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z lat 30-tych. Pow. 43,50 m2, 2 pokoje, p. 1/3. C.o. miejskie. C.w. - junkers. Okna pcv. Łazienka z oknem. Wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

469 000 zł56 m² 8 366 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Kozielskiej w Gliwicach. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2025r. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Trynek,Gliwice

349 000 zł50 m² 6 950,81 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sikornik,Gliwice

299 000 zł37 m² 8 147,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z piękną panoramą za oknem! Prezentujemy Państwu mieszkanie w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Gliwic - czyli na Sikorniku. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opawska

Sikornik,Gliwice

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się na 4 piętrze w niskim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

2 400 zł41 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze bloku w dzielnicy Stare Gliwice. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Łabędy,Gliwice

2 350 zł51 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 2-pokojowego, położonego przy ul. Zygmuntowskiej w Łabędach - idealnym miejscu dla osób ceniących sobie wygodę i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Łabędy,Gliwice

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 mkw. w Gliwicach Łabędach na ulicy Wieniawskiego. Świetna lokalizacja, cicha, spokojna i pełna zieleni uliczka z wyremontowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Wojska Polskiego,Gliwice

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu "karolinka." Dwa pokoje z balkonem (logia 12m2), otwarta kuchnia, łazienka i przedpokój, dodatkowo prywatne miejsce parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

435 457 zł44 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny Gliwice Royal Investment ul. Pszczyńska Faktura vat Bezpośrednio do negocjacji Idealne pod wynajem dla studentów, pracowników firm lub najem krótkoterminowy (booking, airbnb).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Sośnica,Gliwice

339 000 zł51 m² 6 700,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59 m kw., zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Gliwic przy ul. Wiślanej. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimnej Wody

Gliwice,śląskie

1 800 zł46 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Zimnej Wody, tuż obok Politechniki. To piękne mieszkanie znajduje się w kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Gliwice,śląskie

186 000 zł41 m² 4 570,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Gliwice ul. Górników 28/II/7 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i wiatrołapu. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Zatorze,Gliwice

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i przytulne mieszkanie na osiedlu Millenium na ulicy Spółdzielczej. Cisza, spokój, mnóstwo zieleni i blisko centrum Gliwic - 5 minut piechotą (z górki) do ch Forum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Gliwice

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dp sprzedania mieszkanie w śródmieściu Gliwic, położone 15 minut spacerem od Starówki, w pobliżu ulicy Mickiewicza i osiedla Glivia. Żadna kamienica po remoncie kapitalnym. Ocieplona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

422 657 zł45 m² 9 340,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasyp

Śródmieście,Gliwice

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne mieszkanie przyjazne zwierzętom przy ul. Nasyp 2a w Gliwicach *nieruchomość* Powierzchnia 45 m2 Parter Centralne ogrzewanie gazowe. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Majowa

Gliwice,śląskie

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży odnowione, doskonale nasłonecznione mieszkanie na osiedlu Aleja Majowa (okolice jednostki wojskowej). Mieszkanie w pełni umeblowane; do dyspozycji dwa telewizory, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

374 287 zł35 m² 10 666,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij