dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gliwice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Sikornik,Gliwice

1 900 zł29 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Gliwicach, na osiedlu Nowy Sikornik. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w pobliżu Parku Grunwaldzkiego i zaledwie 5 minut od gliwickiego rynku. Lokal po gruntownym remoncie, cały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sośnica,Gliwice

304 000 zł48 m² 6 359,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Załatwimy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sikornik,Gliwice

289 000 zł54 m² 5 385,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

236 000 zł41 m² 5 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu , przestronne, przytulne mieszkanie w centrum Gliwic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, remont wykonany z gustem pod okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Politechnika,Gliwice

420 000 zł64 m² 6 583,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej zadbanej kamienicy w sąsiedztwie Placu Krakowskiego, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Ostropa,Gliwice

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Gliwicach dzielnica Ostropa. Mieszkanie o powierzchni 46m 2 mieści się na parterze ładnego dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Sośnica,Gliwice

268 000 zł42 m² 6 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie przy ul. Sikorskiego 90 w Gliwicach - 2 pokoje z garderobą, 1-sze piętro, niska zabudowa. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystkie instalacje są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Gliwice,śląskie

350 783 zł42 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Ligota Zabrska,Gliwice

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu powstałym w 2006 roku. Budynki nowe, osiedle zamknięte z własnymi miejscami parkingowymi i placem zabaw. Mieszkanie znajduje się około 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Trynek,Gliwice

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie kapitalnym położone około 500 metrów od Politechniki Śląskiej i około 10 minut spacerem do Rynku. Mieszkanie po remoncie kapitalnym, świeże, pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gliwice

389 000 zł57 m² 6 777 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci 2 % pcc. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 w ścisłym centrum Gliwic. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witaj! Poszukujesz jasnego, nowoczesnego mieszkania z dużym tarasem i garażem? Świetnie, że tu trafiłeś/aś, zapraszam do opisu mieszkania i kontaktu! Nowocześnie wykończone wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biegusa

Sikornik,Gliwice

2 236 zł34 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą mieszkania na Nowym Sikorniku w Gliwicach! Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 34 m2 na wynajem przy ul. Biegusa na nowym osiedlu Nowy Sikornik w Gliwicach. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

379 000 zł36 m² 10 527,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży częściowo wyposażone, komfortowe mieszkanie na 9. piętrze 10. piętrowego bloku z widokiem na panoramę Gliwic. Mieszkanie zlokalizowane jest w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Łabędy,Gliwice

376 000 zł47 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kozielska

Wojska Polskiego,Gliwice

1 590 zł24 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie przy ul. Kozielskiej 5 (centrum miasta). *Zamykane podwórko. *Nowe i energooszczędne ogrzewanie gazowe. *24 m2. *3 piętro. *Idealne dla 1-2 osób. *Politechnika Śląska - 1,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne i przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze nowego apartamentowca w ścisłym centrum Gliwic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Sośnica,Gliwice

226 359 zł36 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie gliwice sośnica Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze dwupiętrowego budynku w Gliwicach Sośnicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Ostropa,Gliwice

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników Górniczych

Politechnika,Gliwice

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie 2-pokojowe w bloku bezpośrednio przy Politechnice Śląskiej - bliżej mieszkać się już nie da! 3 min.od Politechniki 10 min od Rynku. Osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Sikornik,Gliwice

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze bloku na Os. Sikornik. Mieszkanie o powierzchni 42m2 posiada niezależny układ pomieszczeń. Ogrzewanie centralne miejskie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Zatorze,Gliwice

299 999 zł48 m² 6 249,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brzozowa, blisko parku. Przytulne, słoneczne mieszkanie usytuowane w budynku z cegły z lat 50-tych. Pow. 47,69 m2, 2 pokoje, p. 2/2. Nad mieszkaniem nieużytkowe, izolowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

339 905 zł36 m² 9 526,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Moc promocjidzień otwarty 23.09!I! LIMITOWANY DODATKOWY RABAT W DZIEŃ OTWARTY PO UMÓWIENIU SPOTKANIA! Idealne 2pokojowy APARTAMANT dodatkowo z DUŻYM balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł41 m² 72,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku zlokalizowanym w Ogrodach Królowej Bony, tuż obok Rynku. Lokal znajduje się na 1 piętrze i składa się z sypialni, salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje całkowicie wyposażone ze znakomitym zagospodarowaniem przestrzeni czego efektem jest duża ilość szaf. Ekspozycja południowa. Mieszkając w zielonym otoczeniu parków Szwajcaria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gliwice

1 950 zł47 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W okolicy placu grunwaldzkiego. Ocieplony budynek, mały balkon. Mieszkanie świeżo po remoncie, czyste, jasne, gotowe do wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkoza

Sikornik,Gliwice

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sikornik o powierzchni 38mkw. Mieszkanie po remoncie kapitalnym - jeszcze nie było użytkowane - do sprzedania Z pełnym wyposażeniem. Tylko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Śródmieście,Gliwice

285 000 zł37 m² 7 665,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Sośnica,Gliwice

269 500 zł50 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w Gliwicach Sośnicy. Bardzo dobra lokalizacja - dobry dojazd do centrum Gliwic, na Politechnikę Śląską i do centrum Zabrza. W pobliżu wyjazd na dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Ligota Zabrska,Gliwice

235 000 zł48 m² 4 865,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,w bloku jednopiętrowym (wybudowanym w 1957 roku) na parterze. Lokalizacja: gliwice, dzielnica Ligota Zabrska, ul. Górników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

285 000 zł37 m² 7 667,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marzanki

Gliwice,śląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w centrum Gliwic. Ulokowane na cichej ulicy Marzanki, 10 min od rynku, w pobliżu znajduje się wiele punktów usługowych i sklepów np. Biedronka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Śródmieście,Gliwice

350 000 zł61 m² 5 709,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice Parku Chopina. Klimatyczne mieszkanie usytuowane na poddaszu w przepięknej przedwojennej willi z dużym ogrodem. Pow. 61,30 m2, 2 pokoje, p. 2/2. Niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

329 132 zł35 m² 9 403,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podlesie

Zatorze,Gliwice

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość. Cisza, spokój, osiedle domków jednorodzinnych w pobliżu Radiostacji i ulicy Tarnogórskiej. W pobliżu bezpośredni wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Trynek,Gliwice

299 000 zł49 m² 6 161,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko centrum Gliwic? Cenisz sobie spokój i nie chcesz przepłacać za mieszkanie? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Ta oferta powinna Cię zainteresować! Sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Stare Gliwice,Gliwice

375 631 zł40 m² 9 390,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 7m2 na chwile prywatnego relaksu, okna skierowane na zewnętrz budynku. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia