dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gliwice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

229 000 zł42 m² 5 388,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie w centrum Gliwic przy ulicy Pszczyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 42,5m 2 mieści się na VI piętrze ładnego ocieplonego bloku z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasińskiego

Trynek,Gliwice

229 900 zł37 m² 6 213,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witaj! Przedstawiam Ci rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach os. Trynek ul. Jasińskiego. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni z aneksem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie z tarasem, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku w ścisłym centrum Gliwic. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkiewicza

Gliwice,śląskie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia ładne i przestronne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Witkiewicza w Gliwicach. Mieszkanie wolne od 1 lutego 2022 r. (możliwość oglądania). Powierzchnia 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Starego

Śródmieście,Gliwice

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabu Powstańczego

Szobiszowice,Gliwice

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem, po remoncie, umeblowanego i wyposażonego to ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję rozkładowe mieszkanie mieszczące się na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i ciche dwupojowe mieszkanie z balkonem. W pełni umeblowane. Kuchnia otwarta na pokój dzienny, sypialnia z balkonem i garderobą. Łazienka i toaleta osobno. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Majowa

Gliwice,śląskie

1 390 zł40 m² 34,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w dziesięciopiętrowym bloku na ul.Aleja Majowa. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni oraz dwóch pokoi. Okna plastikowe, na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w okolicy ulicy Mickiewicza.Dwa pokoje ,otwarta kuchnia,łazienka z kabina prysznicową i przedpokój z dużą szafą oraz garderobą.Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu mieszkanie do remontu znajdujące się w Gliwicach ul. Toszecka. Mieszkanie mieści się na I piętrze ładnego ocieplonego dwupiętrowego bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w samym centrum miasta.Dwa pokoje w tym otwarta kuchnia na salon i osobna sypialnia ,dwie łazienki.Ogrzewanie z sieci miejskiej.Mieszkanie zupełnie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Trynek,Gliwice

239 000 zł48 m² 4 927,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie przy ul. Szybowcowej w Gliwicach. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia połączona, łazienka, przedpokój oraz przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

220 000 zł38 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z potencjałem. Lokal położony jest na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w Gliwicach, na Osiedlu Sikornik. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Baildona,Gliwice

1 450 zł30 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 30m2, znajduje się na parterze budynku 2 - kondygnacyjnego zlokalizowanego w Gliwicach przy ulicy Brzozowej. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Trakkcyjny mini apartamemnt na sikorniku! Na sprzedaż nieruchomość po remoncie zlokalizowana w zadbanym bloku przy ulicy Kormoranów 1: 2 pokoje 34m2 4 piętro blok ocieplony doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Gliwice,śląskie

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecam serdecznie bardzo interesującą, oryginalną adaptację niedużego poddasza Z antresolą sypialną. Mieszkanie położone na III piętrze budynku W centrum miasta. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Sośnica,Gliwice

225 000 zł32 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż: gliwice, ul. Drzymały 21 - parter - 32.40 - 2 pokoje, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka - kamienica po termomodernizacji - czynsz: 372 zł (z zaliczką na ogrzewanie miejskie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wojska Polskiego

Wojska Polskiego,Gliwice

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament w nowym budownictwie położony w Gliwicach na os. Miasto Ogród. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ludwika Waryńskiego

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu 2 - pokojowego miaszkania dla przedstawicieli firm i przedsiębiorstw na osiedlu Waryńskiego w Gliwicach! Powierzchnia mieszkania: 68m2.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ludwika Waryńskiego

Ludwika Waryńskiego,Gliwice

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku na osiedlu Waryńskiego. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sikornik,Gliwice

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przyjazne osiedle ustawne mieszkanie blisko centrum (podpisano umowę przedwstępną) Przestawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Czajki w Gliwicach, na jednym z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne mieszkanie w dobrej lokalizacji po generalnym remoncie! Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31m 2 znajdujące się na wysokim parterze ocieplonego, ładnego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Szobiszowice,Gliwice

192 000 zł35 m² 5 525,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie na sprzedaż - Tylko u nas! - Niski czynsz! - W dniach 18.02.2022 - 27.02.2022 NIERUCHOMOŚCIĄ BĘDZIE OPIEKOWAĆ SIĘ EWELINA: Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

1 300 zł43 m² 30,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Osiedle Sikornik. Słoneczne mieszkanie usytuowane na 9. piętrze w wieżowcu. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Kuchnia z oknem. W łazience kabina prysznicowa. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Ligota Zabrska,Gliwice

2 100 zł54 m² 38,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1 piętrze w apartamentowcu z balkonem i oknami skierowanymi na południe, bardzo słoneczne i ciepłe. Z salonu wyjście na balkon, układ mieszkania zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w samym centrum miasta.Dwa pokoje,kuchnia,łazienka z kabina prysznicową,przedpokój i balkon.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzet AGD.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

250 000 zł41 m² 6 169,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam serdecznie oryginalną nieruchomość położoną na ostatnim piętrze wieżowca na osiedlu sikornik. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, dach po remoncie, nowe windy. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literatów

Łabędy,Gliwice

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Witaj! Przedstawiam Ci 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w Gliwicach przy ul. Literatów. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, balkonu, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Śródmieście,Gliwice

2 000 zł42 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament dwu pokojowy o powierzchni 42m2 znajdujący się przy ul. Kozielskiej 106b. Apartament jest położony na pierwszym piętrze, wyposażony jest w system Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Zatorze,Gliwice

256 000 zł41 m² 6 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam serdecznie przyjemne, ładnie utrzymane mieszkanie dwupokojowe na zatorzu, położone na II piętrze niskiego bloku Z cegły. Budynek jest w dobrym stanie, po termomodernizacji. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Sikornik,Gliwice

190 000 zł34 m² 5 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

So sprzedania mieszkanie o powierzchni 33,9m2, 2 pokojowe z kuchnią w aneksie, przedpokojem i łazienką z wc. Mieszkanie znajduje się w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Gliwice

Stare Gliwice,Gliwice

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikornik

Sikornik,Gliwice

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach na os. Sikornik. Czynsz 2200 zł z ogrzewaniem miejskim oraz opłatami do wspólnoty mieszkaniowej. Dodatkowo płatne media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta ważna od 1 lutego 2022 roku Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o bardzo wysokim standardzie w Gliwicach na Osiedlu Radosnym. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Gwardii Ludowej,Gliwice

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Gwardii Ludowej. Ładne, słoneczne, bardzo ciepłe mieszkanie usytuowane na 10. piętrze w wieżowcu. Pow. 41,62 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Balkon. C.o i c.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 900 zł48 m² 39,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe i przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic. Lokal znajduje się na III piętrze IV. piętrowego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Zatorze,Gliwice

195 000 zł50 m² 3 907,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Polecam serdecznie duże mieszkanie do remontu Z co miejskim położóne na parterze budynku W ulicy bocznej chorzowskiej. Blisko do dworca pkp I ch forum. Stan budynku średni, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji ok 4km od cetrum Gliwic,na Osiedlu Obrońcow Pokoju o powierzchni 52,5m2. Znajduje się na III pietrze w niskim bloku, lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł48 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Gliwice

317 000 zł90 m² 3 522,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zwycięstwa. Mieszkanie usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Gliwic. Oficyna. Pow. 89,49 m2, 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, pomieszczenie gosp., łazienka. P. 3/3 - nad mieszkaniem poddasze.