dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gliwice - Oferty sprzedaży i najmu

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

473 170 zł56,36 m² 8 395,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2025 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,80 m² 6 903,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu wielu terenów zielonych i pełnej infrastruktury - Gliwice, ul. Przyszłości. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 562 zł54,75 m² 9 234,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 171 zł52,99 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

507 156 zł54,73 m² 9 266,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam Mieszkanie Gliwice Kormoranów Mieszkanie na parterze 44,3 m2 w 4 piętrowym budynku, 3- pokoje, kuchnia łazienka, piwnica + balkon ok 3m2 (odrębna księga wieczysta) pokój 1: 13,0 m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1020

Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, wysokie i klimatyczne mieszkanie usytuowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,39 m² 9 850,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja! Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w Gliwicach w dzielnicy Łabędy przy ul. Poezji.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł59 m² 6 949,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania kapitalne mieszkanie dwupoziomowe w ścisłym centrum miasta tuż przy samej Politechnice Mieszkanie posiada ogromny salon połączony z aneksem kuchennym w nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 921 zł56,41 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje w centrum Gliwic | 85 m | Klimatyczna kamienica Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63,96 m² 8 599,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Gliwicach - 2 pokoje + sypialnia wydzielona z salonu z dwoma wejściami - 63,96 mkw - 2 piętro - generalny remont w 2019 roku - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 128 zł61,96 m² 8 394,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nowocześnie blisko natury i centrum Gliwic0% prowizji | 0% pcc (oszczędzasz nawet kilkanaście tysięcy zł!) Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na parterze w budynku wielorodzinnym w Gliwicach przy ul. Zygmuntowskiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł53 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 265 zł67,93 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,93 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 775 zł70,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,55 m2 usytuowane w kameralnym, zakończonym Pierwszym Etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,44 m² 5 393,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | Balkon z widokiem | Gliwice Sośnica | idealne dla rodziny lub inwestora Nie każde mieszkanie daje Ci wybór. To daje. Możesz stworzyć tu pierwsze własne miejsce dla rodziny albo.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,80 m² 6 228,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gliwicach, 57,80 m , wysoki parter, idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 039 zł54,73 m² 9 374 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 60 m Osiedle Radosne, gliwice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Radosne w Gliwicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 720 zł56,90 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

524 517 zł53,71 m² 9 765,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Wiśniowe Wzgórze w Gliwicach. Nowy apartament nigdy wcześniej niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

689 125 zł55,13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowy apartament, nowy budynek, gliwice, ul. Moniuszki, pow. 55,13 m + balkon 17,43m2 Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,75 m² 7 642,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,20 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78,95 m² 10 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł94 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na zamykanym i oświetlanym parkingu, brama otwierana na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,45 m² 5 674,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam serdecznie nieduże, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie z co miejskim i balkonem do remontu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wieżowca po termomodernizacji. Dzielnica Zatorze,.

Szczegóły ogłoszenia

318 900 zł51,21 m² 6 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł78,91 m² 8 807,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowy apartament położony na 4 piętrze apartamentowca przy ul. Szafirowej w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2020r. z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

823 999 zł67,45 m² 12 216,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie | 67,45 m | I piętro | Os. Sikornik | rok budowy - 2025 | 2 łazienki | Zwolnienie z pcc Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament 3 pokojowy 60 metrów kw. na nowym osiedlu. Ul: dickensa W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój, salon połączony z kuchnią, łazienka (prysznic) z wc. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe luksusowe mieszkanie położone w Gliwicach na osiedlu i ulicy Karolinki. Mieszkanie położone na 3 piętrze składa się z 2 niezależnych sypialni (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł66,91 m² 12 853,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania luksusowe mieszkanie z tarasem (ogródkiem) położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej. Mieszkanie położone na parterze wyjściem na taras składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,07 m² 6 093,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie mieszkanie położone w centrum miasta, blisko Politechniki i Dworca pkp. Budynek w dobrym stanie technicznym, dach po remoncie, zaplanowane ocieplenie. Samo mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł44,30 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliwice Sikornik ul. Kormoranów - 44,3 m2 / 3 pokoje + kuchnia + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zamieszkaj już teraz w zielonym sercu Gliwic! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

485 000 zł90 m² 5 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny, dwupoziomowy zlokalizowany w niezależnym budynku. Budynek częściowo podpiwniczony, wybudowany z cegły ok 1906 roku, ocieplony 5 cm styropianem,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij