Apartament, ul. Szafirowa

Szafirowa, Stare Gliwice, Gliwice, śląskie

  • 460 684 zł
  • 49,89 m²
  • 9 233,99 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Konopka

Skontaktuj się

Apartament, ul. Szafirowa

Szafirowa, Stare Gliwice, Gliwice, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

460 684 zł

49,89 m²

9 233,99 zł/m²

Apartament, ul. Szafirowa

Zaktualizowane: 17 maja 2026

460 684 zł 49,89 m² 9 233,99 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-18 | 09:00 - 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
deweloperski

Dzień pokazowy

18 maja 2026
od 9:00 do 18:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 460 684 zł (9 233,99 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gliwicach)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 49,89 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 24 m²
  • Czynsz: 200 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNOPRAWNYCH, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW!

Klucze gotowe do odbioru!

Doskonała komunikacja:
10 minut do centrum Gliwic samochodem
Bliskość drogi krajowej nr 88, autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej szybki dojazd do innych miast aglomeracji śląskiej
300 m do pętli autobusowej Osiedle Waryńskiego (linie m.in. (...)

Agent

Paweł Konopka

882 059...

882 059 982

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.